Boj bez zbrane

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Tommik
Accepted
Posts: 10
Joined: Mon Oct 07, 2013 7:46 am

Boj bez zbrane

Post by Tommik »

Ahojte,

Mam otazku na resurrection team: Vo F2 ked sa stanes vitaz ringu dostanes aj odolnost voci normalnym zbraniam 10. Tu v ressurction nedostanes nic len karmicky titul. Je nato nejaky dovod. Zdalo sa vam to v povodnej hre prilis silne ? Aspon 5 by sa hodilo. :)

Ja osobne preferujem hrat uplne s holymi rukami (ziadne energo paste a pod.) Takyto bonus by dost pomohol hraniu na boj bez zbrane. Ale funguje aj workaround, ze si pred tazkym bojom slahnem PSYCHO :twisted: .

OT: To, ze sa v mestach neda cakat/spat je dost otrava. Hre to ubera na hratelnosti, ked je nutne vzdy vyjst na mapu a pobehovat tam aby ubehol cas. Chapem, ze spat sa nema dat hocikde, ale aspon cakat by sa malo dat. Inak skvela praca.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Boj bez zbrane

Post by Daemon »

Ahoj.

Podle wiki je to ve Fo2 +5% Unarmed, +5% Damage Resistance. Mám dojem, že v Resurrectionu by ti to mělo dát aspoň bonus do skillu (bonus do odolnosti je moc velká výhoda), ale teď si nejsem jistý, budu se muset podívat.

Psycho je v pořádku. Těžko někdo bude ve Ztracené čtvrti namítat, že fetuješ :)

V některých městech jsou místa, kde se dá spát. Jak často ale potřebuješ čekat, abys musel kvůli tomu chodit po mapě?
dewaere
Accepted
Posts: 17
Joined: Sun Oct 06, 2013 9:34 am

Re: Boj bez zbrane

Post by dewaere »

Netreba behat po mape,"spat" nebo "cekat" muzes kdyz vyjedes na hlavni mapu a jen se posouvat po meste..ale zase na presny cas to neni,treba unosci nekdy chteji presny cas setkani atd..no je pravda,ze az tak moc tech "presnych situaci" neni..kazdopadne parada,snad muzu mluvit i za ostatni falloutaky,ze na tohle jsme cekali!..dlouho!az jsme se dockali!
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: Boj bez zbrane

Post by Powerack »

Taky bych si chtěl trošku postěžovat co se odpočinku v městech týče.

Například nájezdnickou grupu na jejich základně jsem poprvé zdolal asi až na 10tý odběhnutí z města a uzdravením sebe i parťáků...

No a ještě bych se rád dozvěděl, jestli náhodou není možný získat víc než jednu energozbroj, nebo kápi, abych si mohl na základnu obrody vzít dva bojovníky. Zbroj mám já a keri je v kápi pěkně na prd. Má to jiný staty, než koženka, ve který běžně běhá a já mám dva parťáky a čokla :D
Blister
Accepted
Posts: 24
Joined: Sat Oct 05, 2013 11:30 am

Re: Boj bez zbrane

Post by Blister »

Hele ve hře mam 2 kápě a vim o třetí, ale pořád je to jen paper armor.
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: Boj bez zbrane

Post by Powerack »

Jejda, no tak povídej, kde je najdu :wink:

Pardon za OT.
Last edited by Powerack on Mon Oct 07, 2013 2:43 pm, edited 1 time in total.
Tommik
Accepted
Posts: 10
Joined: Mon Oct 07, 2013 7:46 am

Re: Boj bez zbrane

Post by Tommik »

No co sa tyka Prizefighter nasiel som na wiki este toto, netyka sa to priamo karmickeho titulu ale sposobu ako ho ziskas >

At the start of every match, if the Chosen One has either kind of gloves, they get a permanent +3 bonus to Damage Threshold for normal damage (to a maximum of 100), -1 for plasma and explosive damage, and a bonus to Damage Resistance (DR) for each listed damage type except fire (to a maximum of 90%). If Chosen One only has normal gloves, they get +1% DR for all four types, but if Chosen One has plated ones, he/she gets +2% for normal damage, +5% for laser damage and +1% for the others (there's also a -1% penalty to Chosen One's unlisted EMP resistance, but this doesn't matter in the least; the electricity resistance is unaffected).

Co sa tyka cakania tak hlavne vtedy, ked chces ist s karavanou.
valcik
Betatester
Posts: 122
Joined: Fri Oct 04, 2013 10:40 am

Re: Boj bez zbrane

Post by valcik »

Tommik wrote:.. they get a permanent +3 bonus to Damage Threshold for normal damage (to a maximum of 100), -1 for plasma and explosive damage, and a bonus to Damage Resistance (DR) for each listed damage type except fire (to a maximum of 90%).
Toto platí len o základnej hre s oficiálnym patchom od Interplay. Je to bug. Postave je omylom pridelená odolnosť koženej zbroje. :mrgreen:
Bug odhalil Darek z NMA, Haenlomal ho presne lokalizoval a killap ho vo svojej neoficiálnej záplate opravil. Vyvolený potom dostane +5% k DR a +5% k boju bezo zbrane, ako spomenul Daemon.
Tommik
Accepted
Posts: 10
Joined: Mon Oct 07, 2013 7:46 am

Re: Boj bez zbrane

Post by Tommik »

To sa mi celkom nezda, lebo som hral aj neoficialny patch od killap-a a aj tam som mal DT. V kazdom pripade vas mod, vase pravidla :) , chybajuci DT budem musiet nahradit psychom, lebo chodit nablizko ku ghoulom s combat shotgun je zdraviu skodlive :D
valcik
Betatester
Posts: 122
Joined: Fri Oct 04, 2013 10:40 am

Re: Boj bez zbrane

Post by valcik »

Možno si si len pomýlil výrazy. Aj psycho totiž navyšuje DR, nie DT.

edit: Z killapovho changelogu, júl 2013:
*Becoming a Prize fighter now correctly raises your damage resistance by 5. This now works thanks to Timeslip's engine tweaks.
Tommik
Accepted
Posts: 10
Joined: Mon Oct 07, 2013 7:46 am

Re: Boj bez zbrane

Post by Tommik »

Ano, sorry. Takze v tomto mode mi chyba Damage Treshold, ktory si v F2 vedel ziskat za Prizefightera. A kedze ho nemam tak musim pouzivat psycho, ktory mi dava Damage Resistance, aby som to nejako vykompenzoval. Ak sa autorom modu zda DT ako prisilne a nehodlaju to tam pridat, plne to respektujem. I ked aspon 5 by som uvital :)
valcik
Betatester
Posts: 122
Joined: Fri Oct 04, 2013 10:40 am

Re: Boj bez zbrane

Post by valcik »

Máš recht, človek si na to zvykne. Keď som hrával bez neoficiálnej záplaty, stačili mi dermálne implantáty, výhra v ringu, Tesla armor a frája bol nesmrteľný badass.
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: Boj bez zbrane

Post by Kein »

Powerack wrote:Taky bych si chtěl trošku postěžovat co se odpočinku v městech týče.

Například nájezdnickou grupu na jejich základně jsem poprvé zdolal asi až na 10tý odběhnutí z města a uzdravením sebe i parťáků...

No a ještě bych se rád dozvěděl, jestli náhodou není možný získat víc než jednu energozbroj, nebo kápi, abych si mohl na základnu obrody vzít dva bojovníky. Zbroj mám já a keri je v kápi pěkně na prd. Má to jiný staty, než koženka, ve který běžně běhá a já mám dva parťáky a čokla :D
Mám zatím dvě energozbroje.

SPOILER!:
1. je ve skříňce v třetím patře Vaultu 16
2. Ti dá vůdce supermutantů, když mu dovedeš Sebastiana do pasti.
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: Boj bez zbrane

Post by Powerack »

Ano, tu první jsem měl od mutíků za Sebastiana, kápi jsem dal keri a druhou chci pro Lystru. Takže fajn, jde se hledat do třetího patra V16 :wink:

Ještě jsem přemýšlel o tom, že bych to nějak obešel tím, že si všechny věci nechám uložený v jeskyni v New Hope, pak odejdu a jen tam zkopíruju do savu NHCAVE.SAV, jak je to už jinde popsaný, že se to dá udělat :D

Ale že by se mi zase chtělo hrát od začátku, to se říct nedá. A taky nevím, jestli tenhle "cheat" funguje i tady v tý modifikaci. Začínat s prázdnejma rukama je na prd :D
Blister
Accepted
Posts: 24
Joined: Sat Oct 05, 2013 11:30 am

Re: Boj bez zbrane

Post by Blister »

4 Roby deti katedraly o kterych vim jsou :
Sedit - clen deti katedraly mas ho zabit do questu pro otce keri.
Asmodeova jeskyne - mrtvy asmodeus
Zakladna obrody - hned jak tam vlezes tak ober ty kameny je tam schovana(rekl ti to ten ghoul ze zakladny mutantu)
Zakladna obrody - 4.patro ženská u stroje ti ji da

EDIT: A 3.energozbroj lze získat ve skladu na zakladne obrody spolu s laserovym gatlingem
Last edited by Blister on Tue Oct 08, 2013 8:57 pm, edited 5 times in total.
Post Reply