[spoilery] Císařství

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: [spoilery] Císařství

Post by Daemon »

gordon wrote:
Daemon wrote:
gordon wrote:Mohl by mi někdo "dotohovidící" prozradit, čím vším je to podmíněno? Ehm ... někdo z autorů? :wink:
Promiň, ale tohle už by prakticky bylo prozrazování řešení questu, což jako autoři dělat nechceme.
Tomu rozumím. Zeptám se jinak. Je tedy můj stav beznadějný, nebo ještě něco přehlížím?
Nemám dost informací. Tipoval bych, že beznadějný.
necro
Neutral
Posts: 1
Joined: Mon Dec 09, 2013 10:39 pm

vault 16

Post by necro »

Jak se můžu dostat do druhého patra, když jsem třetí vystřílel? Když nepočítám s vystřílením císařáků u hlavního vchodu.
miracle.flame
Accepted
Posts: 12
Joined: Mon Oct 28, 2013 5:02 pm

Re: [spoilery] Císařství

Post by miracle.flame »

Mám plány k pulznej puške od decka zlodejíčka, ale nemôžem si už spomenúť kto je Tulsa, či Tulsu... Myslel som, že bude v základni lovcov, ale nikoho takého som tam nenašiel, kto by reagoval na tie plány. Nejaká rada, čo vlastne s tým?
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: [spoilery] Císařství

Post by Daemon »

miracle.flame wrote:Mám plány k pulznej puške od decka zlodejíčka, ale nemôžem si už spomenúť kto je Tulsa, či Tulsu... Myslel som, že bude v základni lovcov, ale nikoho takého som tam nenašiel, kto by reagoval na tie plány. Nejaká rada, čo vlastne s tým?
Kraig (trpaslík v základně Lovců) už se postará o to, aby to Tulsa dostal.
miracle.flame
Accepted
Posts: 12
Joined: Mon Oct 28, 2013 5:02 pm

Re: [spoilery] Císařství

Post by miracle.flame »

Asi mám smolu, že už to riešim po dokončenom Anonymovi a Lovci odmietajú nábor. Quest mi ale stále svieti ako nedoriešený. Hrám ešte verziu 1.0 tak neviem, či to v 1.1 nie je opravené náhodou.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: [spoilery] Císařství

Post by Daemon »

miracle.flame wrote:Asi mám smolu, že už to riešim po dokončenom Anonymovi a Lovci odmietajú nábor. Quest mi ale stále svieti ako nedoriešený. Hrám ešte verziu 1.0 tak neviem, či to v 1.1 nie je opravené náhodou.
Jestli ti Kraig jasně řekl, že už o tebe Lovci nestojí, tak to žádná chyba není a tak není co opravovat. Jedině by ti ten úkol mohl zmizet z Pip-Boye, ale to je drobnost, to možná do verze 1.2
miracle.flame
Accepted
Posts: 12
Joined: Mon Oct 28, 2013 5:02 pm

Re: [spoilery] Císařství

Post by miracle.flame »

Tak po správnosti by sa mal quest ukončiť ako failed.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: [spoilery] Císařství

Post by Daemon »

miracle.flame wrote:Tak po správnosti by sa mal quest ukončiť ako failed.
Takové označení ve Fo2 není. Buď tam je nebo není nebo je odškrtnutý jako splněný.
mYno
Neutral
Posts: 2
Joined: Sun Dec 29, 2013 11:20 am

Felix Velasquez

Post by mYno »

Ako najst chlapca Felixa v Cisarskom meste?
Jeho mama povedala, ze mam informacie ziskat od nejakeho vojaka, ale neviem najst ani jeho ani chlapca.
Sinogard
Neutral
Posts: 1
Joined: Sat Dec 28, 2013 7:30 pm

Re: Felix Velasquez

Post by Sinogard »

Promluv si s důstojníkem v císařském městě. Po vstupu do paláce to bude třetí místnost. Tuším, že když na chlápka ukážeš nápovědou, tak ti to řekne, že tam stojí týpek v naleštěném brnění. To by ti mohlo pomoci.
mYno
Neutral
Posts: 2
Joined: Sun Dec 29, 2013 11:20 am

Re: Felix Velasquez

Post by mYno »

Sinogard wrote:Promluv si s důstojníkem v císařském městě. Po vstupu do paláce to bude třetí místnost. Tuším, že když na chlápka ukážeš nápovědou, tak ti to řekne, že tam stojí týpek v naleštěném brnění. To by ti mohlo pomoci.
Super, pomohlo to. Dik
mkyral
Neutral
Posts: 9
Joined: Thu Jan 02, 2014 9:52 pm

Re: [spoilery] Císařství

Post by mkyral »

Šel jsem na schůzku s anonymem, protivníky jsme vystříleli, vrátil jsem se k Elise a ta mi řekla, že odměnu mi dá důstojník v Mrtvé čtvrti. Vrátil jsem se tedy do Mrtvé čtvrti, ale vojáci co tam zůstali se se mnou nebaví a mám pocit, že právě důstojník čestně padl v boji. Takže už asi žádnou odměnu nedostanu co?
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: [spoilery] Císařství

Post by Daemon »

Tak to není, v Mrtvé čtvrti tě má někdo jiný zastavit ohledně té odměny. Ti ve sklepě by tam už spíš být neměli. Mám podezření, jestli to není chyba. Můžeš mi někam uploadnout save? Savy najdeš ve Fallout 2\Resurrection\resdata\SAVEGAME a save je vždy celý ten adresář SAVE s číslem.
mkyral
Neutral
Posts: 9
Joined: Thu Jan 02, 2014 9:52 pm

Re: [spoilery] Císařství

Post by mkyral »

Aha. Tak to vypadá, že jsem byl až moc rychlý, případně jsem si těch žoldáků ve tmě nevšiml a oběhl jsem je. Ještě něž jsem došel k Elise, tak jsem se stavil s proviantem a od Elise jsem se hnal zpátky. Od vstupu do lokace, hned nahoru. No pak jsem to pro změnu vzal vrchem a po západní straně dolů. Teď už jsem ty žoldáky našel :-D

Tady je save.
thunderheaven
Neutral
Posts: 2
Joined: Tue Jan 21, 2014 7:38 am

Re: [spoilery] Císařství

Post by thunderheaven »

gordon wrote: Mám dotaz. Jak jde zvládnout ten souboj v hale? Kromě velmi dobře vyzbrojených poskoků rádkyně tam ještě jsou informační roboti a hlavně ti dva raketoví. Buď nevydržím já, nebo ještě dřív zabijou Arona. Zkusil jsem se i zdekovat stranou, ale dopadne to děsivou porážkou.
Je na to nějaký fígl?
Jak jste tento quest řešili vy? Zvládl to někdo standardním postupem, bez nějakého dějového předbíhání? Před setkáním s "Anonymem" vlastně člověk vůbec netuší, do čeho jde. Zvládl to někdo napoprvé?

Dík předem za vyčerpávají odpovědi a radu.
SPOILER
Ten samy problem, jsem samotar s cca 150% lehke zbrane, perky na AP, HP max 80.
Stoji cca mych 9 vojaku s Aranem proti Anonymovi s cca 10 vojakama, kdyz vystrelim, tak se pohnu max o 5 poli nekam jinam, a tech 10 me upizla (a kdyby ne tak roboti urcite). Kdyz nevystrelim a udelam jinou akci, tak vsichni tihle vojaci zautoci misto me na Arana a ten dopadne uplne stejne, tzn umre. V tu chvili se zbytek armady vzda a ja umru.

Moje reseni: Ze jde Aran predbehnout mi bylo jasny z prvniho pokusu, takze jsem to udelal, tam vsechny okradl (btw neuspesny pokusy nedelaly zadny combat) nacasoval dynamit a pomoci ukrast ho nandal Anonymovi do inventare, dopnul se psychem a sel pokecat s Aranem. V prubehu kecani to bouchnulo, tim jsem nalakal vsechny na sebe, za 11 AP jsem dobehnul do pravych dveri, cimz jsem zmaril LOS pulce vojaku, takze jsem a) utrpel jen polovicni zraneni b) zadny strely nesly na arana = prezil jsem prvni kolo. Pak stacilo ze dveri dat kriticky zasah do hlavy Anonymovy a byl konec.

Bez dejoveho predbihani to delal jeden kolega s vetsim criticalem, tzn ze on sejmul Anonyma hned na prvni ranu a bylo vyreseno.
Post Reply