Vault 16 - SPOILER

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Axar
Accepted
Posts: 34
Joined: Mon Oct 07, 2013 1:53 pm

Vault 16 - SPOILER

Post by Axar »

Zdravím jak chtěl bych se zeptat jak se dostat do Vaultu 16. Po zabití Anonyma jsem čekal, že mi císař pošle nějaké pozvání pomocí pipboye, ale nic se nestalo. Nebo je problém v tom, že nejsem u Lovců mutantů a nevím o tom jak jim to tam prokopali? Jinak teď po zabití Anonyma už v "paláci" (ten velký barák kde je císař) nejsou žádní vojaci. Respektive při vstupu do lokace jsou tam asi 1 vteřinu a pak zmizí. Interakce s dveřmi od Vaultu také nic nedělá.
rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

Re: Vault 16 - SPOILER

Post by rajo »

Táto problematika sa riešila už v topicu zákysy, takže sa pozri tam. Neviem či je tu niekto, kto hral po tvojej línii a dostal by sa dolu. Z opačnej strany to ide, ale to už je iná politika :wink:
Axar
Accepted
Posts: 34
Joined: Mon Oct 07, 2013 1:53 pm

Re: Vault 16 - SPOILER

Post by Axar »

Po přečtení zakysu nejsem moc optimistický, vypadá to že se tam už nepodívám, bohužel. :( Nechtěl jsem dělat pro toho Anonyma tak jsem nebral ten quest od trpaslíka, to je asi hlavní kámen úrazu.... :(
User avatar
Saruman
Resurrection team member
Posts: 25
Joined: Sat Dec 15, 2007 9:02 am

Re: Vault 16 - SPOILER

Post by Saruman »

Axar: Ty vojáci zmizí z císařského paláce napořád?

Pokud můžeš, tak nahraj save.
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: Vault 16 - SPOILER

Post by Kein »

Saruman wrote:Axar: Ty vojáci zmizí z císařského paláce napořád?

Pokud můžeš, tak nahraj save.
Po zabití anonyma vojáci z císařství zmizli i mi. Dodávám, že všichni vojáci, ne jen ti v paláci, ale i ti co hlídkovali venku.
Axar
Accepted
Posts: 34
Joined: Mon Oct 07, 2013 1:53 pm

Re: Vault 16 - SPOILER

Post by Axar »

jj jsou to všichni vojáci i u mě, v celém císařství i ve druhé lokaci císařství
valcik
Betatester
Posts: 122
Joined: Fri Oct 04, 2013 10:40 am

Re: Vault 16 - SPOILER

Post by valcik »

Saruman:
Je to bug? Doteraz som to považoval za fičúru - hromada stráží sa zapojila do bitky počas prevratu a padli v boji. :)
Ak nikto nedodá sejv, večer sa dostanem k mašinke a nahrám ho.
Axar
Accepted
Posts: 34
Joined: Mon Oct 07, 2013 1:53 pm

Re: Vault 16 - SPOILER

Post by Axar »

Save už jsem dávno poslal pomocí PM Sarumanovi..... Tak uvidíme :)
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Vault 16 - SPOILER

Post by Daemon »

To zmizení, jak ho tu už popisovali i jiní, zní jako bug. Ale vstup do Vaultu to neovlivní. Do něj pak stejně nelze vstoupit. Císařství tě do něj později samo za určitých podmínek pozve.
Axar
Accepted
Posts: 34
Joined: Mon Oct 07, 2013 1:53 pm

Re: Vault 16 - SPOILER

Post by Axar »

Záleží na tom jestli je to ovlivněno tím že jsem si nevzal quest od toho trpaslíka protože jsem nechtěl pomáhat Anonymovi. Přijde mi, že tím jak jsem ten quest pro Anonyma nevzal teď nedostanu možnost se do Vaultu podívat. Mohl by jsi mi tuto hypotézu potvrdit?
rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

Re: Vault 16 - SPOILER

Post by rajo »

Axar wrote:Záleží na tom jestli je to ovlivněno tím že jsem si nevzal quest od toho trpaslíka protože jsem nechtěl pomáhat Anonymovi. Přijde mi, že tím jak jsem ten quest pro Anonyma nevzal teď nedostanu možnost se do Vaultu podívat. Mohl by jsi mi tuto hypotézu potvrdit?
Ja ti ju nemôžem potvrdiť, ale všetko tomu naznačuje. Jediný ďalší spôsob ako sa tam podľa mňa dostať by bolo cez základňu Lovcov.
User avatar
Saruman
Resurrection team member
Posts: 25
Joined: Sat Dec 15, 2007 9:02 am

Re: Vault 16 - SPOILER

Post by Saruman »

Axar: Tím, že jsi odmítnul pracovat pro Anonyma, to způsobeno není.

A o bug se také nejedná.
Axar
Accepted
Posts: 34
Joined: Mon Oct 07, 2013 1:53 pm

Re: Vault 16 - SPOILER

Post by Axar »

Takže s tím mým savem se ti pak podařilo dostat do Vaultu 16?
User avatar
Saruman
Resurrection team member
Posts: 25
Joined: Sat Dec 15, 2007 9:02 am

Re: Vault 16 - SPOILER

Post by Saruman »

Axar: Ve fázi, ve které se nacházíš, už se tam za císařskou stranu dostat nejde.
Axar
Accepted
Posts: 34
Joined: Mon Oct 07, 2013 1:53 pm

Re: Vault 16 - SPOILER

Post by Axar »

Jak se tam tedy dostanu, přidal jsem se k Lovcům v domnění, že to půjde zespoda, jenže jsem nějak nepřišel na to jak, lano nefunguje, může někdo poradit jak na to? Popřípadě mohl by ještě někdo napsat, komu se podařilo dostat do Vaultu 16 přes císařství jak toho přesně docílil?
Locked