Šerifův syn

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Raeleg
Neutral
Posts: 1
Joined: Fri Oct 11, 2013 11:07 am

Re: Šerifův syn

Post by Raeleg »

Zdravim , tak mod si uzivam ako pred par rokmi ked som mal dlhy trip na Fallout 2 . Chcel by som sa ale spytat spetne plnim Q : Serifov syn , no bohuzial unoscovia su uz v Pane davno mrtvy a nemali Q item a save ked zili je uz to tam... Je este daka sanca na dokoncenie Q , trebars ze sa aj bez Q itemu vydam hladat ho do Albuquerque ? Danke za odpoved.
Sherlock161
Accepted
Posts: 14
Joined: Fri Oct 11, 2013 7:27 am

Re: Šerifův syn

Post by Sherlock161 »

Ještě mi vysvětlete jak se mám zastihnout v 11 v noci toho týpka u ohrady, když ve městě nemůžu z nějakýho záhadnýho důvodu čekat?
Matt
Accepted
Posts: 35
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:13 pm

Re: Šerifův syn

Post by Matt »

Sherlock161 wrote:Ještě mi vysvětlete jak se mám zastihnout v 11 v noci toho týpka u ohrady, když ve městě nemůžu z nějakýho záhadnýho důvodu čekat?
Presne toto je jedna z vecí, ktoré tvorcovia nedomysleli. Väčšinou to až tak nevadí (aj ked odbiehať si neustále mimo mesto nie je šťastné riešenie) ale práve v tomto queste to vadí výrazne. Proste musíš výjsť z mesta a posúvať sa po mape v rámci neho, trafiť približnú hodinu, čo tiez nie je úplne jednoduché a potom čakať, pričom herná minúta vydá za minútu realneho času. Skrátka, toto by chcelo vychytať a ponuknuť hráčovi možnosť počkať do tej 11 hodiny v meste. Pri jednom queste s hrobárom pritom ta možnosť je.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Šerifův syn

Post by Daemon »

Tam kde je potřeba, možnost přesně přespat vždy je (hned v Malém Hubu je přece hotel). Bohužel jak se ukazuje, většina lidí to přehlíží :( Asi jsme na to měli nějak upozornit, ale nikoho nenapadlo, že by s tím mohl být problém.
Jinak vybíhat do pustiny přece důvod není. Léčit se dá mnoho jinými způsoby, jenže většina hráčů vždy využívala spaní k léčení, které tak bylo prakticky cheatem a to je hlavní důvod proč to ve městech v Resurrectionu nejde.
karlito99
Accepted
Posts: 21
Joined: Tue Oct 08, 2013 2:28 pm

Re: Šerifův syn

Post by karlito99 »

Saruman wrote:Sherlock161: Přemazávat si pozice přece není potřeba. Slotů k ukládání je ve hře stovky.

Nicméně pád hry v kasínu způsobuje zabití Gabriela, uložení a následné nahrání. Až zemře Gabriel, neukládej hru, dokud neodejdeš do jiné lokace. To by mělo problém vyřešit.
Ze své zkušenosti můžu potvrdit, mimo jiné se mi to stalo i když mi v souboji zabili psa, úplně stejný problém se setejným řešením.
karlito99
Accepted
Posts: 21
Joined: Tue Oct 08, 2013 2:28 pm

Re: Šerifův syn

Post by karlito99 »

Daemon wrote:Tam kde je potřeba, možnost přesně přespat vždy je (hned v Malém Hubu je přece hotel). Bohužel jak se ukazuje, většina lidí to přehlíží :( Asi jsme na to měli nějak upozornit, ale nikoho nenapadlo, že by s tím mohl být problém.
Jinak vybíhat do pustiny přece důvod není. Léčit se dá mnoho jinými způsoby, jenže většina hráčů vždy využívala spaní k léčení, které tak bylo prakticky cheatem a to je hlavní důvod proč to ve městech v Resurrectionu nejde.
Naprostej souhlas a za to chválim.
Matt
Accepted
Posts: 35
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:13 pm

Re: Šerifův syn

Post by Matt »

Lenže čo hráčovi bráni vybehnúť si do pustatiny a tam prespať/počkať do úplného vyliečenia svojho zdravia, či zdravia skupiny? :) Dokonca to nazaberá ani oveľa viac času, akoby prespal/čakal v meste. Úmysly mohli byť dobré, ale v globále to až tak veľa nerieši.
Han22
Neutral
Posts: 6
Joined: Fri Oct 11, 2013 5:00 pm

Re: Šerifův syn

Post by Han22 »

Zdravím, je tedy nějaká šance ten quest splnit, když nemám save před soubojem s únosci? Mám uložený souboj s únosci, ten opravený script jsem si nahrál, ale bohužel starší save před soubojem nemám. A když únosce zabiju, tak dopis nikde... a já bych tak chtěl mít splněné všechny questy :( Nedá se ten dopis nějak naeditovat do inventáře? Nebo to nějak opatchovat?
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Šerifův syn

Post by Daemon »

Matt wrote:Lenže čo hráčovi bráni vybehnúť si do pustatiny a tam prespať/počkať do úplného vyliečenia svojho zdravia, či zdravia skupiny? :) Dokonca to nazaberá ani oveľa viac času, akoby prespal/čakal v meste. Úmysly mohli byť dobré, ale v globále to až tak veľa nerieši.
Tak už riskuješ cestu do pustinou. Nechápu proč to dělat, když stimpak nebo doktor jsou navíc jednodušší. No jo, vim, hráči neradi utratí i jen jedinou zátku :-)
Jinak má to samozřejmě i logické důvody - Je divné, že by tě místní policisti či jiná forma ostrahy nechali spát na ulici nebo je to prostě moc nebezpečná lokace.

Han22 wrote:Zdravím, je tedy nějaká šance ten quest splnit, když nemám save před soubojem s únosci? Mám uložený souboj s únosci, ten opravený script jsem si nahrál, ale bohužel starší save před soubojem nemám. A když únosce zabiju, tak dopis nikde... a já bych tak chtěl mít splněné všechny questy :( Nedá se ten dopis nějak naeditovat do inventáře? Nebo to nějak opatchovat?
Bohužel ne. Úkol by měl jít ale splnit i tak. SPOILER: Pár kroků questu se dá přeskočit a můžeš vyrazit přímo za Vexem do Albuquerque.
Han22
Neutral
Posts: 6
Joined: Fri Oct 11, 2013 5:00 pm

Re: Šerifův syn

Post by Han22 »

Daemon - děkuji moc, to jsem potřeboval slyšet, že kluk bude někde k nalezení :-)

Edit: Tak bohužel ne, nejde to. Právě jsem vyčistil v Albaquerke Vexe i s tím jeho gangem, včetně sklepa a našel jsem zde sice vězení, leč totálně prázdné :(
OmarLittle
Neutral
Posts: 6
Joined: Sat Oct 26, 2013 11:02 am

Re: Šerifův syn

Post by OmarLittle »

Přijel jsem do Albqrq a promluvil s chlápkem co čekal u brahmín. Zaútočil na mě, tak jsem ho zabil. Při boji měl nějakou hlášku o Vexovi. Šel jsem za Vexem a chtěl po mně abych zabil Williamovu manželku, Will se mi zdá jako dobrej chlápek tak jsem se na Vexův quest vysral a rovnou se do něj pustil. Pokosil jsem Všechny členy gangu i ve sklepě a přišel ke dveřím ve sklepě kde je hádám Šerifův syn. Jak jsem předpokládal, bylo zamknuto. Všechny mrtvé jsem prohledal, ale klíč nenašel.
Vzpomněl jsem si že můžu chlápka u karavan uplatit. Naloadoval jsem si to před bránu Albqrq, v plánu jsem měl chlápka od Vexe uplatit pak zabít, peníze si vzít zpátky, jít za Vexem a konfrontovat ho s tím co jsem se dozvěděl. Do prdele to šlo hned od začátku, chlápka jsem uplatil ale ten hned zmizel. Co se dá dělat, doufám že mi to šerif nějak proplatí. Šel jsem za Vexem ale když jsem mu řekl co vím, začal po mně hned střílet, takže to vyšlo úplně na stejno jako první pokus.
Kde mám vzít klíč? Lockpicking mám někde na 35
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Šerifův syn

Post by feťák8 »

Kup si dynamit. Obchodník na předměstí by nějaký mít měl.
Image
User avatar
gordon
Liked
Posts: 63
Joined: Fri Oct 11, 2013 3:53 am

Re: Šerifův syn

Post by gordon »

Tak šerifův syn byl předán a vydal jsem se zpět do Albu. Pak jsem si ale někde všiml, že jde nějak dostat quest na zabití Nicol. Vrátil jsem se do Seditu a šel za zástupcem šerifa a ten je na mě pořád hrubej. Zašel jsem do Sedit Caravans, tam žádná možnost s chlápkem za stolem taky není. K šerifovi jsem šel pomocí provazu a ani ten už nic neříkal.

1) Jak dostanu quest na zničení Nicol ze Sedit Caravans

2) Ještě jsem se doslechl o questu s placatkou. Jak se dostanu k tomu?

Díky předem za odpověď.

EDIT: Jen doplním, že po souboji s Anonymovcema v Albu jsem si všiml perku "vrah dětí". Může mít vliv na získání toho questu?
Já jsem v tom nevinně. Při souboji mě obklopila zfetovaná děcka a jala se mě bíti pěstičkami a já tím gattlingem mířil přeci až kus za ně. :oops: :D
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Šerifův syn

Post by feťák8 »

Pracuj pro seňora Rodrigueze a jeho spojence v Seditu a dostaneš se k těm questům. :wink:
Image
User avatar
gordon
Liked
Posts: 63
Joined: Fri Oct 11, 2013 3:53 am

Re: Šerifův syn

Post by gordon »

Rodriguez je už pod drnem. Snad příště. 8)

Dost dobře si ale nedovedu představit, že budu hrát za zlýho, tedy asi budu i pracovat na únosu a pak dostanu quest zabít únosce. Jde to dohromady? Nebo je to quest pro někoho tak někde mezi, kdo čirou náhodou v Seditu spolupracuje s Rodriguezem, ale jinak je na straně zákona. :D
Post Reply