Jak odsunout postavu z místa kudy potřebuji projít

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
Sc3r0
Accepted
Posts: 14
Joined: Thu Oct 06, 2016 5:56 pm

Jak odsunout postavu z místa kudy potřebuji projít

Post by Sc3r0 »

Chodím s divochama na lov, na jednom lovu mi zbyl jeden a ten stojí tak, že se kolem něj nedostanu z budovy, zabít ho nemůžu, protože vůdce mi pak řekne, že se nikdo nevrátil, a že už nemůžu na další lov. Dá se ten kripl nějak posunout? Díky
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Jak odsunout postavu z místa kudy potřebuji projít

Post by Daemon »

Koukám, že ne, že ti lovci nemají možnost push :( To se nám úplně nepovedlo. S ním asi nepohneš. Máš save někdy krátce před tím, takže můžeš ten boj zopakovat? Jestli ne, tak prosím někam uploadni svůj save a já to nějak opravím, abys mohl pokračovat bez jeho zabití. Uložené pozice by měly být v zde - Fallout 2\Resurrection\resdata\SAVEGAME a save je vždy celý ten adresář SAVE s číslem.
Sc3r0
Accepted
Posts: 14
Joined: Thu Oct 06, 2016 5:56 pm

Re: Jak odsunout postavu z místa kudy potřebuji projít

Post by Sc3r0 »

Tak adresáře se jmenují SLOT a číslo... to jsi měl na mysli? Pokud ano, tak celá ta složka nejde uploadnut, tedy ne přes přílohy. Jak to mám tedy udělat? díky
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Jak odsunout postavu z místa kudy potřebuji projít

Post by Daemon »

Jo, máš pravdu, jmenujou se SLOT, to jsem myslel. Můžeš ten slot adresář zabalit do archivu a uploadnout ho na nějaký sdílecí server, třeba uloz.to nebo webshare.cz
Ale nakonec to snad nebude potřeba. Stáhni si tento soubor - http://resurrection.cz/downloads/adivlv.int - A nakopíruj ho do adresáře Resurrection\resdata\scripts
Pak bys už měl mít možnost divocha klasicky popostrčit.
Sc3r0
Accepted
Posts: 14
Joined: Thu Oct 06, 2016 5:56 pm

Re: Jak odsunout postavu z místa kudy potřebuji projít

Post by Sc3r0 »

Moc děkuji, jsi borec, moc si mi pomohl, popravdě mě takovéto rychlé zareagování a řešení problému mile překvapilo. DÍKY, DÍKY, DÍKY :) Funguje to :D
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Jak odsunout postavu z místa kudy potřebuji projít

Post by Daemon »

Není zač :-)
Post Reply