Hra padá při soubojích

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
Sc3r0
Accepted
Posts: 14
Joined: Thu Oct 06, 2016 5:56 pm

Hra padá při soubojích

Post by Sc3r0 »

A ještě jeden ode mne, hra mi padá, jen při soubojích, a není v tom žádná pravidelnost. Prostě někdy během některého souboje to spadne. Za jakoukoliv radu děkuji
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Hra padá při soubojích

Post by Daemon »

Zkus tohle:
Otevři soubor Fallout 2\Resurrection\fores.cfg k editaci. V něm najdi řádku, kde je napsáno "art_cache_size=524" a změň číslo 524 na 256 a ulož změnu.
Sc3r0
Accepted
Posts: 14
Joined: Thu Oct 06, 2016 5:56 pm

Re: Hra padá při soubojích

Post by Sc3r0 »

Opět obrovské díky. Další pomoc shůry :D Už to par dní smažím, super parádička, přešel jsem k tomu od čtyřky, ta mě moc už nebavila, udělaly z toho kovbojku.
Sc3r0
Accepted
Posts: 14
Joined: Thu Oct 06, 2016 5:56 pm

Re: Hra padá při soubojích

Post by Sc3r0 »

řádek přepsán, dlouho nic, ale teď mi to zase spadlo. Nějaký nápad? Nerad bych aby mi to pak spadlo na konci nějakého těžce vydřeného boje :D Díky
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Hra padá při soubojích

Post by Daemon »

Ještě můžeš zkusit v Fallout 2\Resurrection\ddraw.ini nastavit OverrideArtCacheSize na 1, třeba to pomůže, třeba to zase zhorší.
Každopádně jedno výjimečné spadnutí zase není tak moc, to by nebyl Fallout bez padání :-D
Post Reply