[spoilery] Špeciálne lokácie

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: [spoilery] Špeciálne lokácie

Post by Sarin »

chali wrote:K čemu je ta sušenka z progemy?
SPOILER
McGyver z ní a pár dalších věcí udělá Alien Blaster
SPOILER
hanzi161
Accepted
Posts: 27
Joined: Sat Oct 26, 2013 4:04 pm

Re: [spoilery] Špeciálne lokácie

Post by hanzi161 »

Tak já musel mít fakt nehoráznou smůlu. Se štěstím 10 jsem celou hru nenarazil na náhodný setkání až na tento bug: https://www.dropbox.com/s/si64bxbquqbz7kg/Fallout.JPG
Nezdaj se mi jako Oneil a Carterová :-)

Potom jsem před koncem prostě chodil a chodil abych prostě alespoň něco našel a po celkem dlouhý době nakonec narazil na Spamery a konečně na Macgyvera, ale hold ten Allien blaster jsem si už moc užít nemohl, protože jak píšu, už byl konec hry, tak jsem s ním alespoň vymlátil Obrodu :-(
praetorian
Liked
Posts: 57
Joined: Sat Oct 26, 2013 11:58 am

Re: [spoilery] Špeciálne lokácie

Post by praetorian »

S outdoor skill 101% a luck 5 som počas celej hry našiel len spammerov :cry: chcem svoje prachy späť!!!!! :D
LukasPlana
Neutral
Posts: 9
Joined: Sun Oct 06, 2013 3:26 pm

Re: Špeciálne lokácie

Post by LukasPlana »

Lister.Ister wrote:
Sarin wrote:Kde se dá ehnat sušenka? :D
V PROGEMě tuším v 1.patře
K čemu to je prosím Tě? Našel jsem jí taky v Progemě, ale žrát se to prej nedá a cenu to taky nemá valnou... Dá se třeba použít na toho párače co to tam hlídá? Já byl nafetovanej jak svině, tak jsem ho umlátil energo pěstí. :D
hanzi161
Accepted
Posts: 27
Joined: Sat Oct 26, 2013 4:04 pm

Re: [spoilery] Špeciálne lokácie

Post by hanzi161 »

K čemu je sušenka máš napsaný 3 posty nad tebou... čtěte, lidi :D
miracle.flame
Accepted
Posts: 12
Joined: Mon Oct 28, 2013 5:02 pm

[Spoiler] MacGyver

Post by miracle.flame »

Nikto ešte nenašiel špeciálny encounter, kde MacGyver buduje klzisko na hokej? Pri dialogoch s ním som sa išiel pošťať od smiechu, samé dobré hlášky jedna za druhou... toto sa autorom fest podarilo vymaxovať.
Ale MacGyver aj zrejme vie vyrobiť nejaké nové predmety z iných, čo máte v inventári.
Tajne som dúfal, že všetky tie zvláštne haraburdy, čo sa dali kúpiť u jedného trpazlíka v Sedite tuším, sa teraz budú dať využiť. Namiesto toho mi MacGyver vyrobil z granátu a kvetiny kvetináč petunií.
Tvrdí, že mu chýba švajčiarky otvárací nožík, bez neho ani fuk (aj keď kvetináč zvládol).

Podarilo sa niekomu prísť na ďalšie kombinácie vecí, z ktorých dokáže niečo vyrobiť?
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: [spoilery] Špeciálne lokácie

Post by Sarin »

Těch kombinací co dokáže McGyver vyrobit je docela dost. Často je k tomu potřeba haraburdí od Salema a k tomu ještě něco.
Jirka
Neutral
Posts: 8
Joined: Thu Nov 14, 2013 11:15 am

Re: [spoilery] Špeciálne lokácie

Post by Jirka »

McGyver sice má mít vlastní lokaci, ale nějak se mi během hry stěhuje. Nejdřív jsem ho našel západně od Ratu, několikrát ho navštívil během hry. Pak jsem šel udělat Progemu, vybavil partu kevlarem a šel projít mapu. Přitom jsem narazil na McGyvera kousek od Alby. Ta jeho první lokace zmizela.
praetorian
Liked
Posts: 57
Joined: Sat Oct 26, 2013 11:58 am

Re: [spoilery] Špeciálne lokácie

Post by praetorian »

Jirka a koľko si mal LUCK a outdoor skill?
Jirka
Neutral
Posts: 8
Joined: Thu Nov 14, 2013 11:15 am

Re: [spoilery] Špeciálne lokácie

Post by Jirka »

Štěstí mám 9 a protože neumím anglicky, nevím co je outdoor (slovník mi říká venkovní, venku). Jestli tím myslíš zálesák, tak 104.
alch
Accepted
Posts: 12
Joined: Thu Nov 21, 2013 9:26 am

Re: [spoilery] Špeciálne lokácie

Post by alch »

Jirka wrote:McGyver sice má mít vlastní lokaci, ale nějak se mi během hry stěhuje. Nejdřív jsem ho našel západně od Ratu, několikrát ho navštívil během hry. Pak jsem šel udělat Progemu, vybavil partu kevlarem a šel projít mapu. Přitom jsem narazil na McGyvera kousek od Alby. Ta jeho první lokace zmizela.
Ale tohle se přece dělo i v předchozích Falloutech ne? Minimálně ve dvojce určitě. Aspoň teda mě jo.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: [spoilery] Špeciálne lokácie

Post by feťák8 »

V jedničce se to také dělo. Prchajícího strážce karavany jsem jednou potkal asi pětkrát.
Image
Dretnoth
Neutral
Posts: 5
Joined: Sun Dec 01, 2013 9:15 am

Re: [spoilery] Špeciálne lokácie

Post by Dretnoth »

Tak mam
Luck na 9 Outdour cez 220
Pozorovatel rangel talent na outdor
Celkovy pocet zarezu 1588
Karma 1249, šampion, prítel kmene
Odhaleny kazdy stvorec na mape
A nasiel som len McGivera, Spamerov, SG1, Bug s velkym O,

Tak teraz k otazke ako najst ten cinter a kadibudku ked tvrdite že su v hre.
Gohan
Accepted
Posts: 14
Joined: Thu Nov 21, 2013 9:39 pm

Re: [spoilery] Špeciálne lokácie

Post by Gohan »

Co se da delat s SG1 krome toho vystrilet je?
Mejlaaa
Neutral
Posts: 4
Joined: Sat Dec 07, 2013 1:20 am

Re: [spoilery] Špeciálne lokácie

Post by Mejlaaa »

...taky by mě zajímalo jestli se dá v náhodné lokaci Hvězdná brána SG1 nějakou nenásilnou formou od nich vykecat zbran, nepovedlo se někomu ? Strávil jsem na tím hodinu 111% řeč, štěstí 6 a nic ?
Post Reply