Drsné setkání s ghoulí hlídkou

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Avokado
Accepted
Posts: 22
Joined: Mon Oct 07, 2013 7:41 pm

Drsné setkání s ghoulí hlídkou

Post by Avokado »

nevešli se mi na obrazovku, řada ještě pokračovala dál ven z mapy - to bych nazval spíš invazí než hlídkou:) žeby bug?
Attachments
ghoul.jpg
ghoul.jpg (251.78 KiB) Viewed 17857 times
Blister
Accepted
Posts: 24
Joined: Sat Oct 05, 2013 11:30 am

Re: Drsné setkání s ghoulí hlídkou

Post by Blister »

Takových ještě bude :)
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Drsné setkání s ghoulí hlídkou

Post by Sarin »

Ty už máš asi nahrabáno hodně expů, že...tohle vypadá jako důsledek zvyšování obtížnosti s levelem.
Avokado
Accepted
Posts: 22
Joined: Mon Oct 07, 2013 7:41 pm

Re: Drsné setkání s ghoulí hlídkou

Post by Avokado »

Sarin wrote:Ty už máš asi nahrabáno hodně expů, že...tohle vypadá jako důsledek zvyšování obtížnosti s levelem.
mám lvl 15... a teď jsem měl podobných setkání několik. Nedovedu si představit, že by tohle šlo nějak sejmout
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: Drsné setkání s ghoulí hlídkou

Post by Kein »

Sarin wrote:Ty už máš asi nahrabáno hodně expů, že...tohle vypadá jako důsledek zvyšování obtížnosti s levelem.
To nebude tím. Teď mám lvl 24 a tohle jsem potkal tak okolo lvl 14+-. Podle mě to je záměr.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Drsné setkání s ghoulí hlídkou

Post by Daemon »

Bug. Worldmapa někdy vyklopí víc nepřátel než by měla. A žádný level-scaling ve hře není.
Někomu se to neděje nebo děje velice výjimečně. Tomu z vás, komu se to stalo - jak vám funguje chození po světové mapě? Normálně nebo nemáte pocit, že je to chození příliš pomalé nebo naopak příliš rychlé?
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: Drsné setkání s ghoulí hlídkou

Post by Kein »

Mě přijde chození pomalé. Ale toto, konkrétně, se mi stalo jenom jednou. Teda pokud je běžné potkávat skupinky normálních ghoulů a nájezdníků v koženém brnění třeba po 10-15 lidech
Avokado
Accepted
Posts: 22
Joined: Mon Oct 07, 2013 7:41 pm

Re: Drsné setkání s ghoulí hlídkou

Post by Avokado »

Chodí mi to tak nějak normálně nebo spíš pomalu. Ale v určité oblasti jsem tohle potkal několikrát po sobě
User avatar
Lister.Ister
Liked
Posts: 78
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:42 pm

Re: Drsné setkání s ghoulí hlídkou

Post by Lister.Ister »

Taky se mí stává že potkám 18-ti členou ghoulskou hlídku v enegro zbrojích. Ani energozbroj, ani 2 parťáci se psem, ani 19lvl mi nepomohlo přežít 2.kolo :)

Jinak hra mi nepřipadá, že by běžela pomalu (na mapě je to normál). Jenom, když čtu knížky, tak to trvá dlouho, než stmavne a zase se zesvětlá obrazovka.
Paci
Neutral
Posts: 6
Joined: Wed Oct 09, 2013 7:20 pm

Re: Drsné setkání s ghoulí hlídkou

Post by Paci »

To je masakr :shock: To by chtělo asi hodně rychlou flintu a moc AP. Na druhou stranu těch XP a zbraní co by za to bylo :twisted: , ale to se asi nedá. Schválně, komu se to jako prvnímu povede porazit.
Bohy_CZ
Neutral
Posts: 6
Joined: Tue Oct 08, 2013 10:19 pm

Re: Drsné setkání s ghoulí hlídkou

Post by Bohy_CZ »

hele jak se vám povedlo na parťáky pověsit jiné brnění než to jejich?
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: Drsné setkání s ghoulí hlídkou

Post by lopata »

Bohy_CZ wrote:hele jak se vám povedlo na parťáky pověsit jiné brnění než to jejich?
dát jim zbroj do inventáře a požádat je ? 8)
Bohy_CZ
Neutral
Posts: 6
Joined: Tue Oct 08, 2013 10:19 pm

Re: Drsné setkání s ghoulí hlídkou

Post by Bohy_CZ »

lopata wrote:
Bohy_CZ wrote:hele jak se vám povedlo na parťáky pověsit jiné brnění než to jejich?
dát jim zbroj do inventáře a požádat je ? 8)
upřímně jsem to nezkoušel, ale z rozhovorů vím že si chtějí nechat to jejich a na dotaz zda by to brnění svlékla mě pošle někam :)
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: Drsné setkání s ghoulí hlídkou

Post by Kein »

Bohy_CZ wrote:
lopata wrote:
Bohy_CZ wrote:hele jak se vám povedlo na parťáky pověsit jiné brnění než to jejich?
dát jim zbroj do inventáře a požádat je ? 8)
upřímně jsem to nezkoušel, ale z rozhovorů vím že si chtějí nechat to jejich a na dotaz zda by to brnění svlékla mě pošle někam :)
Ze začátku, mě to taky zmátlo, ale je to logické - svlíknout se nechce, ale převlíct už jo. Jinak normálně jí dej brnění do inventáře a řekni jim ať se převleče. Jo, jinak, stalo se mi i, že jsem jim mohl dát brnění co jsem měl u sebe já a ne oni. Takže možná nebude ani potřeba jim to brnění dávat.
popadinec
Neutral
Posts: 5
Joined: Wed Oct 09, 2013 8:42 am

Re: Drsné setkání s ghoulí hlídkou

Post by popadinec »

Daemon wrote:Bug. Worldmapa někdy vyklopí víc nepřátel než by měla. A žádný level-scaling ve hře není.
Někomu se to neděje nebo děje velice výjimečně. Tomu z vás, komu se to stalo - jak vám funguje chození po světové mapě? Normálně nebo nemáte pocit, že je to chození příliš pomalé nebo naopak příliš rychlé?

Chození po mapě (a zároveň potěmňování obrazovky když se léčim nebo papám knížky) mi závisí na tom, v jakym grafickym režimu hru pustim. Doporučený direct3d 32 bit udělá hru nehratelnou - mapa leze pomalu, obrazovka je temná hrozně dlouho, když se chce člověk vyléčit 3x FA 3xdoctor je to na pěst(testováno na 3 PC s různými atributy). Všechno tohle odpadá v grafickém módu direct3d - sfall, tam to běhá po mapce svižně a při léčení obrazovka jen blikne. Klonované postavy ale potkávam, zkusim se teda obětovat a hrát to chvíli zdlouhavě v doporučenym nastavení,jestli se to bude dít taky, nebo to dělá ten sfall.
Post Reply