[spoilery] Postup hrou

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

fojtik
Accepted
Posts: 25
Joined: Fri Oct 11, 2013 7:03 am

Re: [spoilery] Postup hrou

Post by fojtik »

jj to je ono :) akorát to nefunguje když najdu zakladnu naslepo. Musim pokecat prvne se sebastianem, tak se u nightkina objevi miznost ho tam dovest...
Gatts
Accepted
Posts: 28
Joined: Fri Oct 11, 2013 4:07 pm

Re: [spoilery] Postup hrou

Post by Gatts »

Aha, no kedze som Sebastiana zabil, asi som uz v <> .
User avatar
Nervitin
Accepted
Posts: 30
Joined: Fri Oct 04, 2013 3:57 pm

Tabor mutantu

Post by Nervitin »

Zdar je mozne tabor mutantu dle questu vystrilet s lovci nebo ty lovce musite zradit?
Seky
Neutral
Posts: 1
Joined: Wed Oct 16, 2013 11:27 am

Re: Tabor mutantu

Post by Seky »

Cau, no zradit je nemusis. Muzes ten tabor vystrilet.
ferda-mravenec
Accepted
Posts: 10
Joined: Thu Oct 17, 2013 2:15 pm

Re: [spoilery] Postup hrou

Post by ferda-mravenec »

tož to je divné. já tam přivedu sebastiana, zradím ho a stejně během boje na mě začnou mutíci střílet, ikdyž třeba ani jednou nevystřelím. zkoušel jsem to jak s energozbrojí, tak s tou robou. vždy mutíci po mě začnou dřív nebo později střílet. někde bude asi chyba.. ,(
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: [spoilery] Postup hrou

Post by Daemon »

ferda-mravenec wrote:tož to je divné. já tam přivedu sebastiana, zradím ho a stejně během boje na mě začnou mutíci střílet, ikdyž třeba ani jednou nevystřelím. zkoušel jsem to jak s energozbrojí, tak s tou robou. vždy mutíci po mě začnou dřív nebo později střílet. někde bude asi chyba.. ,(
Tam to opravdu občas blbne, mutanti útočí bez důvodu. S tím zkusíme ještě něco udělat. Nejčastěji je problém, pokud načítáš uloženou pozici. Tak to zkus dát na jeden zátah.
ferda-mravenec
Accepted
Posts: 10
Joined: Thu Oct 17, 2013 2:15 pm

Re: [spoilery] Postup hrou

Post by ferda-mravenec »

Dík za odpoveď, hned to testnu. Ono i když při tom souboji se mi podaří dostat pryč a vyjdu z lokace tak fallout spadne (zkoušeno dvakrát a pokaždé spadlo). Chybovou hlášku vám neřeknu, páč ve virtualboxu mi zčerná obrazovka a nic nevidím :)
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: [spoilery] Postup hrou

Post by Daemon »

ferda-mravenec wrote:Dík za odpoveď, hned to testnu. Ono i když při tom souboji se mi podaří dostat pryč a vyjdu z lokace tak fallout spadne (zkoušeno dvakrát a pokaždé spadlo). Chybovou hlášku vám neřeknu, páč ve virtualboxu mi zčerná obrazovka a nic nevidím :)
Pokud odejdeš z lokace před zabitím všech Lovců, mutanti to berou jakože si utekl z boje a zradil je, takže tím si je znepřátelíš určitě. Ale padat by to samozřejmě nemělo, na to teda taky kouknem.
ferda-mravenec
Accepted
Posts: 10
Joined: Thu Oct 17, 2013 2:15 pm

Re: [spoilery] Postup hrou

Post by ferda-mravenec »

došly mi nervy, po dvou hodinách zkoušení.. :D ne, nefunguje. dal jsem to na jeden zátah a po vybití všech lovců (mutanti na mě neútočili) se obrátili proti mě. holt počkám pokud se to nějak opraví.. vybít mutíky nechci.

EDIT: ještě dodám, po zabití posledního lovce se bojový mód vypl, dostal jsem pár xp a po sekundě se hned zase zapl a mutíci začli útočit.
User avatar
folkon2
Accepted
Posts: 43
Joined: Wed Oct 09, 2013 3:44 pm

Re: [spoilery] Postup hrou

Post by folkon2 »

ferda-mravenec wrote: EDIT: ještě dodám, po zabití posledního lovce se bojový mód vypl, dostal jsem pár xp a po sekundě se hned zase zapl a mutíci začli útočit.
Asi si im bol nesympaticky :D
Bublajz
Neutral
Posts: 5
Joined: Fri Oct 18, 2013 11:29 am

Re: [spoilery] Postup hrou

Post by Bublajz »

Daemon wrote:
ferda-mravenec wrote:tož to je divné. já tam přivedu sebastiana, zradím ho a stejně během boje na mě začnou mutíci střílet, ikdyž třeba ani jednou nevystřelím. zkoušel jsem to jak s energozbrojí, tak s tou robou. vždy mutíci po mě začnou dřív nebo později střílet. někde bude asi chyba.. ,(
Tam to opravdu občas blbne, mutanti útočí bez důvodu. S tím zkusíme ještě něco udělat. Nejčastěji je problém, pokud načítáš uloženou pozici. Tak to zkus dát na jeden zátah.

Reseni je jednoduche, nezapojujte se do boje a kdyz uz, jenom strilejte Lovce. Pokud vsak trefite mutanta, tak po vas pujde a kdyz po vas jde jeden, pujdou i dalsi :). Zkousel jsem to 3x za sebou a funguje to :)

EDIT: plati tady ale to same, ze nesejvovat, zajedte to na jeden zatah od debaty Sebastiana a Mutantu - utecte kousek nahoru od vstupu, abyste mohli pripadne strilet na Lovce ( u spolecniku si nastavte ze maji byt co nejbliz u Vas).
Post Reply