Hudba

Obecná diskuze o Resurrectionu bez spoilerů. Jestli máte dotaz netýkající se obsahu hry nebo problémy s instalací či spuštěním, tohle je ta správná sekce, kam napsat.

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
Prod1gy
Accepted
Posts: 12
Joined: Mon Oct 07, 2013 6:46 pm

Hudba

Post by Prod1gy »

Tak zase otravuju :D
Proč není hudba žádná? :(
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Hudba

Post by Daemon »

Jak není hudba žádná? Nehraje ti hudba? Kde nehraje?
Prod1gy
Accepted
Posts: 12
Joined: Mon Oct 07, 2013 6:46 pm

Re: Hudba

Post by Prod1gy »

No je to nějaký divný, když tu hru spustim jako administrator, tak hudba jede.
Kdyz ji spustim normalne tak hudba nehraje.
Problem je ted hlavně v tim, že kdyz ji spustim ako administrator a mám hudbu tak tam nemám uloženej proces .....
Takže super, teda bych to hral celé znova a nastavil si soubor jako administrator :X Myslel jsem, že to platí jen pro ten konfig. :(
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Hudba

Post by Daemon »

Jestli "uloženym procesem" myslíš uloženou pozici, je možné, že při spuštění s administrátorem ti bere uložené pozice přímo z resdata v Resurrection složce, zatímco bez administrátora je čte odjinud. Už se něco podobného řešilo zde - viewtopic.php?f=3&t=89&p=1690#p1690
Prod1gy
Accepted
Posts: 12
Joined: Mon Oct 07, 2013 6:46 pm

Re: Hudba

Post by Prod1gy »

Noo už to hraju od znova, nějakých 40 minut hry není tak hrozný, neměl jsem to ani v HD.
Každopádně všem doporučuji, nejen spouštet fallout jako správce, ale nastavit si pernamentní pouštení jako správce :)
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Hudba

Post by Daemon »

Myslím, že lepší rada je neinstalovat do složky program files :) To přidáme do readme.
User avatar
Dix Butler
Accepted
Posts: 10
Joined: Sat Oct 12, 2013 5:34 pm

Re: Hudba

Post by Dix Butler »

Daemon wrote:Jestli "uloženym procesem" myslíš uloženou pozici, je možné, že při spuštění s administrátorem ti bere uložené pozice přímo z resdata v Resurrection složce, zatímco bez administrátora je čte odjinud. Už se něco podobného řešilo zde - viewtopic.php?f=3&t=89&p=1690#p1690
Přesně můj další problém, který se mi odkazem na vedlejší topic podařilo vyřešit. Díky
Post Reply