Fallout 2.5?

Obecná diskuze o Resurrectionu bez spoilerů. Jestli máte dotaz netýkající se obsahu hry nebo problémy s instalací či spuštěním, tohle je ta správná sekce, kam napsat.

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
Cukov
Accepted
Posts: 25
Joined: Mon Oct 21, 2013 11:27 am

Fallout 2.5?

Post by Cukov »

:D ...Takže, Fallout 1.5 Vám trval cca 10 let.....kdy můžem očekávat 2.5??? Už víte jak na to, chybky máte odladěný, tým sehranej......co to splnit během jedný pětiletky??? :D
Ne vážně, vím že to musela být řehole a místama i vopruz.....ale odměnou Vám je neskonalá vděčnost tisíců hráčů(po přeložení do EN milionů)....včetně mě :wink: A za to, to stojí ne? :D

Díky chlapi.

PS:Pokud se přece jen do 2.5 pustíte.....please nezapomeňte na Bozar :D
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: Fallout 2.5?

Post by Powerack »

No, do jakýho času bys to uvedl? Myslím, že po zničení enklávy by tam neměl bejt už žádnej další velkej cíl.
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: Fallout 2.5?

Post by lopata »

Powerack wrote:No, do jakýho času bys to uvedl? Myslím, že po zničení enklávy by tam neměl bejt už žádnej další velkej cíl.
tak bylo by co hrát v důchodovém věku, dřív by to nejspíš nevyšlo :D
Cukov
Accepted
Posts: 25
Joined: Mon Oct 21, 2013 11:27 am

Re: Fallout 2.5?

Post by Cukov »

Powerack wrote:No, do jakýho času bys to uvedl? Myslím, že po zničení enklávy by tam neměl bejt už žádnej další velkej cíl.
Nevim....něco by se našlo, třeba útok Rusáků přes Aljašku, donedávna mě nenapadlo ani bojovat proti ghoulům v energozbrojích :D
2D_KL
Neutral
Posts: 1
Joined: Sun Dec 29, 2013 6:54 am

Re: Fallout 2.5?

Post by 2D_KL »

Czesc!

Sajuz ve Falloutim universu snad uz ani neexistuje, vsude je to samej rejzozrout. Je to docela zajimavy, protoze sice "cinska utocna puska" v F3 a NW je a je to vlastne AKcko, co se tedy s rusakama stalo? :-) Materialu je pro pribeh i po konci F2 dost, v bibli je toho nepreberny mnozstvi a kdyz pominu "non-canon" F3 (ale zase je tam enklava), tak Tactics a NW nabizi opravdovou velkou zakladnu "co se stalo dal" (minus ty ulitlosti jako BigMT, napriklad takova Sierra Madre je podle mne nejlepsi navrat ke klasice). Tady se da prohrabat tunou fan fiction... pamatuju si jak jako 15tilety sme se spoluzakem psali nasi vlastni a drzeli jsme se tezce tehda dostupnejch informaci z F1 a F2 ... behem mesice vznikla nekolikastrankova povidka :-)

Anyway, pro "F2.5" bych se urcite primluvil, jsem v pulce* 1.5 a jako "demo znalosti a umu" perfektni a klidne bych i prispel nejakym sponzorskym darem na vytvoreni takovyho "datadisku". (vyraz "DLC" je pro omladiny :-D)

*alespon doufam... ze prej kratka hra, zatim jsem jen diky toulce objevil ALB a Progemu, jinak se motam porad v horni pulce mapy a resim neskutecny zapeklitosti dobrejch 15h cistyho casu :-D
Post Reply