NEJDE SPUSTIT

Obecná diskuze o Resurrectionu bez spoilerů. Jestli máte dotaz netýkající se obsahu hry nebo problémy s instalací či spuštěním, tohle je ta správná sekce, kam napsat.

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
Skiporker
Neutral
Posts: 1
Joined: Fri Nov 08, 2013 1:17 pm

NEJDE SPUSTIT

Post by Skiporker »

Zdravím ... nikde jsem tu nenašel že by se někomu vyskytl stejný problém tak se dyžtak omlouvám jestli jsem to zakládal zbytečně. Řekl bych že Resurrection mám už projítý tak ze 3/4 a to zcela bez bugů, chyb a pádů.. Velká poklona ...je to parádní nostalgie tahle hra ... teď k mému problému .. už druhý den mi hned při spuštění vyskočí chyba "Systém Windows nemůže najít položku C:Program Files (x86) Interplay Fallout2 Resurrection fores.exe. Ujistěte se zda je název zadán správně a akci opakujte " přitom my vždy vyskočí avast že daný soubor je poškozen či co ...po té co dám ok tak už ani zástupce hry nereáguje ... zkoušel jsem spouštět přes fores.config a to bezvýsledně. Nakonec jsem musel vymazat celý F2 a i FoRes a znovu nainstalovat ..vše běželo v pořádku ...nicméně chyba se na druhý den opakuje. Ví se otom ? Můžete poradit prosím ?! dikx
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: NEJDE SPUSTIT

Post by Daemon »

Zdravím,
pročti si tohle téma - viewtopic.php?f=3&t=252
I když je chování trochu jiné, problém bude stejný - Avast, zřejmě nějaká jeho nedávná aktualizace, která zpřísnila jeho nastavení.
Post Reply