FORES.DAT chybí

Obecná diskuze o Resurrectionu bez spoilerů. Jestli máte dotaz netýkající se obsahu hry nebo problémy s instalací či spuštěním, tohle je ta správná sekce, kam napsat.

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
Hudson_1987
Neutral
Posts: 5
Joined: Sat Nov 16, 2013 10:00 am

FORES.DAT chybí

Post by Hudson_1987 »

Zdar, blbly mi wokna a Fallout mi najednou při spuštění hlásí, že mi chybí "fores.dat" - nemohl by mi to prosím někdo poslat na mail, at nemusím přeinstalovavat? Nebo to hodit někam na uloz.to a hodit mi link? Má to 16 mega a najdete to hned ve složce resurrection :) Dík moc za pomoct...
Hudson_1987
Neutral
Posts: 5
Joined: Sat Nov 16, 2013 10:00 am

Re: FORES.DAT chybí

Post by Hudson_1987 »

Jo a můj mail je tofu_killer@centrum.cz , ale radši asi to uloz.to :) Každopádně kdyby někdo pomohl, tak su hrozně vděčnej...
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: FORES.DAT chybí

Post by Daemon »

Ahoj,
soubory přece nezmizí jen tak. Co to způsobilo? To by chtělo nejdřív zjistit, aby se to nesmazalo znova. Nešlo náhodou o problémy s antivirem (viz třeba zde - viewtopic.php?f=3&t=252 )? Taky jich mohlo být smazáno víc. Seznam souborů najdeš v readme (je taky v Resurrection adresáři), tak se podívej, jestli ti nechybí ještě něco. A jestli nechceš přeinstalovávat, můžeš si táhnout ZIP archivu a potřebné soubory dokopírovat - http://resurrection.cz/download/
Hudson_1987
Neutral
Posts: 5
Joined: Sat Nov 16, 2013 10:00 am

Re: FORES.DAT chybí

Post by Hudson_1987 »

Ten soubor tam je, ale zjevně je poškozenej. Jednou sem Wokna vypl na tvrdo a od té doby to začalo dělat, tak tam chci zkopírovat funkční soubor. OK, podívám se, jestli je ten soubor v těch souborech na který mi házíš link
Hudson_1987
Neutral
Posts: 5
Joined: Sat Nov 16, 2013 10:00 am

Re: FORES.DAT chybí

Post by Hudson_1987 »

Kurnik, ted koukám, že tam toho chybí polovina... tak to mám fakt radost. Takže spíš jinej dotaz, kde najdu "sejvy", abych je mohl dát bokem a celý to přeinstalovat?
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: FORES.DAT chybí

Post by Daemon »

Normálně by savy měly být ve Fallout 2\Resurrection\resdata\SAVEGAME. Pokud jsi ale nainstaloval do Program Files, je možné, že ti je Windows přesunuly do dokumentů. Kde ja pak najdeš viz diskuze zde - viewtopic.php?f=3&t=89#p1602
Post Reply