Instalace Fallout Resurrection

Obecná diskuze o Resurrectionu bez spoilerů. Jestli máte dotaz netýkající se obsahu hry nebo problémy s instalací či spuštěním, tohle je ta správná sekce, kam napsat.

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
ADA
Neutral
Posts: 5
Joined: Thu Oct 03, 2013 7:54 pm

Instalace Fallout Resurrection

Post by ADA »

Pánové!!!

Naprostá gratulace a uznání Vaší práce a to ještě před vlastním hraním FR, pouze po dnešní napínavé "akci" instalaci. Jako fanoušek "efek" od začátku, musím uznat, že jste vytvořili krásný projekt, který prostě funguje a to už od začátku...prostě tak jak to vlastně všichni očekáváme, ale jak to není ani teď, v téhle době boomu IT obvyklé. Zítra nevstanu do práce - kdo to kurna dal na čtvrtek:-)

Jste profíci! .."a kolik nás je, takovej, co, pane Mára..."

ADA
vault_man
Accepted
Posts: 15
Joined: Tue Sep 03, 2013 12:32 pm

Re: Instalace Fallout Resurrection

Post by vault_man »

Já se snad nedočkám... na Dropboxu mi to háže Error 509, tak sem zkusil Bitbucket, tam se mi to stáhlo, ale potvrzení o stažení se nechtělo dokončit, takže sem to po třech minutách vzdal a teď to zkouším přes uložto, ale to je zase rychlost jak z chlupaté deky... nic jdu si dát cigárko... ;)
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Instalace Fallout Resurrection

Post by Daemon »

Dropbox je zahlcený, ten teď nějakou chvíli určitě nezkoušej. Ještě je to na webshare:
https://webshare.cz/#/file/61r18129Y4/f ... nstall-exe

Ale to co píšeš by mohl být nějaký problém u tebe. Například antivirus automaticky ověřující stažené soubory. Vzhledem k velikosti souboru mu to pak může trvat hodně dlouho. Pak ale ten problém budeš mít vždy, ať už stáhneš odkudkoli. Zkus v takovém případě na chvíli vypnout antivir nebo stáhnout zip verzi:
https://bitbucket.org/resurrection/fall ... CZ_1_0.zip
vault_man
Accepted
Posts: 15
Joined: Tue Sep 03, 2013 12:32 pm

Re: Instalace Fallout Resurrection

Post by vault_man »

oki nechám to déle... pak napíšu ;)
ADA
Neutral
Posts: 5
Joined: Thu Oct 03, 2013 7:54 pm

Re: Instalace Fallout Resurrection

Post by ADA »

jo, jasně...Já už pařím:-)....ale je pravda, že jsem do toho šel přesně v 8pm...teď už je zahlceno, musíš počkat
ADA
Neutral
Posts: 5
Joined: Thu Oct 03, 2013 7:54 pm

Re: Instalace Fallout Resurrection

Post by ADA »

Je to paráda:-) Prostě stará dobrá škola...akorát jsem vystřílel komplet tu první jeskyni - pohoda, ale už jsem bez nábojů, takže znova a pěkně do ruky železo a masit to:-), to bude dřina, kurde.
vault_man
Accepted
Posts: 15
Joined: Tue Sep 03, 2013 12:32 pm

Re: Instalace Fallout Resurrection

Post by vault_man »

tak opět chyba... že by to NOD nechtěl pustit...? nic zkusím ještě jiný link a pak teda ten ZIP no...
ADA
Neutral
Posts: 5
Joined: Thu Oct 03, 2013 7:54 pm

Re: Instalace Fallout Resurrection

Post by ADA »

jestli jsi pod win7, muze to chtit aktualizovat directx..., me to pustilo až po reinstal knihovny
vault_man
Accepted
Posts: 15
Joined: Tue Sep 03, 2013 12:32 pm

Re: Instalace Fallout Resurrection

Post by vault_man »

tak už v pohodě přes webshare.cz, to bylo za dvě minuty a už to mám i nainstalované... původní animačka LUXURY :) akorát sem nepřišel na to kde se dá změnit rozlišení, teda jestli to jde?
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Instalace Fallout Resurrection

Post by Daemon »

Rozlišení změníš mimo hru v konfiguračním souboru. Měl bys mít odkaz v nabídce start nebo ve Fallout 2 adresáři. Nebo spusť přímo ten soubor, který je Fallout 2\Resurrection\fores_config.exe
vault_man
Accepted
Posts: 15
Joined: Tue Sep 03, 2013 12:32 pm

Re: Instalace Fallout Resurrection

Post by vault_man »

aha... už to mám, to je dobře vykutěné...
Post Reply