Zvlaštní problém

Obecná diskuze o Resurrectionu bez spoilerů. Jestli máte dotaz netýkající se obsahu hry nebo problémy s instalací či spuštěním, tohle je ta správná sekce, kam napsat.

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Stingi
Neutral
Posts: 1
Joined: Mon Oct 14, 2013 9:45 am

Re: Zvlaštní problém

Post by Stingi »

Taky se mi vyskytoval ten problem v rodriguezově baru.
Já to vyřešil tak, že jsem vyprovokoval jeho zástupce v baru k boji. Hned na začátku jsem utekl na záchody v zadní části a tím vyprovokoval jen nepřátele v dané místnosti (bar) a oni dávkou nezastřelili civilisty a ti se tedy nevložili do hry. Během boje mi to jednou spadlo, ale po načtení už jsem pozabijel všechny nepřátele z dané místnosti, kteří za mnou doběhly na záchod a poté jsem mohl boj ukončit.
Když boj skončil všiml jsem si že zmizlo tělo Gabriela (drsňák s H&K Caws, pravděpodobně tělo zmizlo při crashi a opětovném loadu, ale v zápalu boje jsem si toho všiml až byl konec), což mě zklamalo, chtěl jsem jeho zbraň, ale asi ten problém s padáním hry může souviset právě s Gabrielem.
Horní patro jsem vyčistil bez jediného crashe.

Snad to někomu pomůže, i když se problém s crashem nevyřeší, jde ten Q udělat tímto způsobem
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Zvlaštní problém

Post by Daemon »

Ano, nakonec se ukázalo, že padání je způsobeno smrtí Gabriela. Viz zde - viewtopic.php?f=11&t=107
Post Reply