příspěvek autorům

Obecná diskuze o Resurrectionu bez spoilerů. Jestli máte dotaz netýkající se obsahu hry nebo problémy s instalací či spuštěním, tohle je ta správná sekce, kam napsat.

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
Saul
Neutral
Posts: 6
Joined: Sun Oct 06, 2013 11:30 am

příspěvek autorům

Post by Saul »

Fallout 1 jsem někdy před 15-ti lety miloval a vzhledem k rozsahu druhého dílu jsem ztratil tisíce hodin života jeho hraním. Resurrection project jsem po očku sledoval již od jeho počátků (nijak podrobně, ale věděl jsem o něm) a těšil jsem se na nové příběhy ve staré grafice. V dnešní době CoD, Crysis atd. je takovéto "osvěžení" s retro přístupem úžasné.

Díky všem autorům, popřípadě i manželkám, přítelkyním atd. že svoje dítko dotáhli až do sladkého konce! Jdu instalovat....

Poprosím buď sem, nebo do sz číslo účtu na který bych zaslal svůj příspěvek.

Nebude to nic na čem byste zbohatli, ale hamba by mě fackovala neodvděčit se vám za příjemné chvíle které v postapo světě znovu prožiji.
Hiram
Neutral
Posts: 2
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:12 am

Re: příspěvek autorům

Post by Hiram »

Plně souhlasím se Saul. Taktéž bych rád ocenil práci autorů nějakým příspěvkem, jímž bych rád vyjádřil obrovský dík a podporu v jejich konání. Nedokážu si pravděpodobně ani představit úsilí a čas, který jste projektu věnovali a velice velice Vám za to děkuji. Mám za sebou sice jen asi hodinu hraní (poněvadž práce je holt na prvním místě - ikdyž její pozice byla celkem zásadně otřesena), ale jsem vskutku unesen ze zpracování, nápadu a atmosféry. Nevím vůbec nic, nemám skoro nic, všichni kolem jsou nějací divní a před chvílí mi před očima zastřelili malou holčičku... Vivat, vivat, vivat..!!!
Post Reply