[vyřešeno] Chyba pri hrani...nelze obchodovat

Obecná diskuze o Resurrectionu bez spoilerů. Jestli máte dotaz netýkající se obsahu hry nebo problémy s instalací či spuštěním, tohle je ta správná sekce, kam napsat.

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
Led
Neutral
Posts: 3
Joined: Sat Jul 05, 2014 8:14 am

[vyřešeno] Chyba pri hrani...nelze obchodovat

Post by Led »

Nazdar panove jste maseri, ale mam velkej problem. Hra bezi v pohode, ale kdyz chci obchodovat nebo zmenit prikazy pro boj u mych spolecniku (mamzatim vorrecha) tak to do obchodovaciho neboprikazoveho modu v klidu najede ale kdyz chci vyjet zpet do normalniho kecaciho modu tak mi to hodi cernou obrazovku a kdyz zmacknu tlacitko start tak mi to hodi chybovou hlasku:

The instruction at 004e0fde refenced memory at 02aa1193.
The memory could not be written.

Click ok to terminate the aplication.


No tak dam ok a hra zdechne takze bych prosil nejake rady mam nainstalovanej resurection i s patchem 1.2...dneska jsem ho zkousel nainstalovat znova takze zkusim celou hru jeste jednou nainstalovat a pak jeste napisu ale neverim ze to pomuze.

Jinak mam win XP trochu upraveny sluzby atd aby byl co nejvic optimalizovanej ale jiny hry frcej v pohode stejne tak resurection akorad kdyz chci nakupovat nebo zadat rozkazy v boji tak hra zdechne...
Led
Neutral
Posts: 3
Joined: Sat Jul 05, 2014 8:14 am

Re: Chyba pri hrani...nelze obchodovat

Post by Led »

No tak jsem to cely nainstaloval znovu a prvne jsem zkusil jestli frci klasickej Fallout 2 a vpohode obchodovat slo a pak jsem tam hodil resurection a hnedka zkusil jestli pofrci a bohuzel haze to zase tu stejnou chybu tak nevim co s tim safra...bez obchodovani to asi nedohraju leda ze bych coroval a tak se mi to hrat moc nechce skoda no tak se mejte a snad se vam podari to nejak vyresit dik moc za pomoc a mejte se zaslouzite metal! :!:
Led
Neutral
Posts: 3
Joined: Sat Jul 05, 2014 8:14 am

Re: Chyba pri hrani...nelze obchodovat

Post by Led »

A safra tedka si ctu ze b to melo jit lehce vyresit tak sorry panove klidne to tu smazte sorry ze jsem prve encet reame file...dik a jeste jednou pardon
Post Reply