[vyřešeno] NEJDE SPUSTIT

Obecná diskuze o Resurrectionu bez spoilerů. Jestli máte dotaz netýkající se obsahu hry nebo problémy s instalací či spuštěním, tohle je ta správná sekce, kam napsat.

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
JHKAN
Neutral
Posts: 3
Joined: Wed Oct 15, 2014 7:46 pm

[vyřešeno] NEJDE SPUSTIT

Post by JHKAN »

Mám problém, že to nejde spustit. Nejdříve jsem musel vyřešit první problém co se týkal chybějících souborů dll 31 a 43, good.

Teď zase problém, že když kliknu na ikonu pro spuštění, píše to > fallout2 resurrection error, fallout2.exe not loaded

Co to zase je? Chyba za chybou, neustále… máte řešení? Už mě dost nebaví se místo zahrání si, zabývat neustále chybama!!!
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: NEJDE SPUSTIT

Post by Daemon »

Problém s chybějícimi dll jsi vyřešil instalací DirectX 9? Pokud jsi jen nahrál někde stáhnuté dll i to může být příčinou problémů.

Jaký máš OS a kde máš Fallout 2 s Resurrectionem nainstalovaný? Zkontroluj, jestli tam máš nainstalované všechny soubory Resurrectionu. Jejich seznam je v readme v bodě 2 - Seznam souborů - http://resurrection.cz/downloads/fores_readme.txt
Jestli máš všechny soubory, zkus hru spustit jako správce.
Nemáš nainstalovaný Avast?
JHKAN
Neutral
Posts: 3
Joined: Wed Oct 15, 2014 7:46 pm

Re: NEJDE SPUSTIT

Post by JHKAN »

Daemon wrote:Problém s chybějícimi dll jsi vyřešil instalací DirectX 9? Pokud jsi jen nahrál někde stáhnuté dll i to může být příčinou problémů.

Jaký máš OS a kde máš Fallout 2 s Resurrectionem nainstalovaný? Zkontroluj, jestli tam máš nainstalované všechny soubory Resurrectionu. Jejich seznam je v readme v bodě 2 - Seznam souborů - http://resurrection.cz/downloads/fores_readme.txt
Jestli máš všechny soubory, zkus hru spustit jako správce.
Nemáš nainstalovaný Avast?

- Ano instalací Directx 9.
- OS? nejsem si jistý, co tím myslíš?
- F2-R mám nainstalovaný v C:hry/fallout2
- Soubory jsou nainstalované po kontrole všechny
- Avast nemam

- tadááá spuštění jako správce zabralo :wink: nevím ale z jakého důvodu :idea: zatím tuze díky
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: NEJDE SPUSTIT

Post by Daemon »

OS = Operační systém, tedy jaké Windows.
Zjednodušeně řečeno fores.exe updatuje a spouští fallout2.exe a nemusí někdy na to mít práva, která získá právě spuštěním jako správce. Většinou se to ale stává, když máš hru nainstalovanou v Program Files a ne v nějaké vlastní složce jako máš ty. Každopádně hlavně, že to pomohlo.
Post Reply