[Vyřešeno] Chybycky

Obecná diskuze o Resurrectionu bez spoilerů. Jestli máte dotaz netýkající se obsahu hry nebo problémy s instalací či spuštěním, tohle je ta správná sekce, kam napsat.

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
Prod1gy
Accepted
Posts: 12
Joined: Mon Oct 07, 2013 6:46 pm

[Vyřešeno] Chybycky

Post by Prod1gy »

Ahoj,

Tak mam hned 2 problemy, ten prvni je, ze jakmile dam ulozit nastaveni hodi mi to error ze nejdou proste ulozit informace do f2_res.ini :/
A druhá, kdyz jsem u uvodniho videa dal alt tab tak to shodilo celou hru a zustala spustena jen v procesích. Pak uz nesla spustit dokud sem ji neukoncil.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Chybycky

Post by Daemon »

Ahoj,
co přesně to píše? Nejspíš konfigurátor nemá práva do souboru zapisovat, pusť ho jako správce.
S alt-tabováním během videa nic nenaděláme, ale to mi ani nepřijde jako moc velký problém.
Prod1gy
Accepted
Posts: 12
Joined: Mon Oct 07, 2013 6:46 pm

Re: Chybycky

Post by Prod1gy »

Super, díky pomohlo :)
Mě todle teda nenapadlo, páč mám prostě nově nainstalované win a měl bych být administrator automaticky :D ale nic no =) dik za rychlou odpověd!
btw: ono to shazuje hru i ve kře když dáš alt+tab tj docela napytel
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Chybycky

Post by Daemon »

Není zač. Jde o to, že máš asi hru nainstalovanou v Program Files. Kdybys jí měl v nějaké vlastní složce, tak to půjde i bez spouštění jako správce.
Mně alb-tab funguje. Ale bacha, on není Fallout vidět v hlavním panelu, ale opět přes alt-tab ho v seznamu mám.
adamadamit
Neutral
Posts: 2
Joined: Sun Dec 01, 2013 11:06 am

Re: Chybycky

Post by adamadamit »

Zdravím. Předem hlásím, že jsem počítačový negramot....Hra mi padá při přechodu obchodování s postavou nazpět do dialogu. Poč hlásí : The instruction at 004e0fde referenced memory at 02cb1209 The memory could not be written. Prosím poraďte, kde je chyba. Dík
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Chybycky

Post by Daemon »

Zdravím.
Zkus reinstalovat DirectX, konkrétně odtud - http://www.microsoft.com/en-us/download ... px?id=8109#
Případně spusť Resurrection konfigurátor a změň nastavneí grafického módu, jestli některá volba nepomůže. Konkrétně "8 bit - Originální" by mohl pomoct.
adamadamit
Neutral
Posts: 2
Joined: Sun Dec 01, 2013 11:06 am

Re: Chybycky

Post by adamadamit »

Nastavení grafiky pomohlo, díky moc.
Post Reply