Fallout 1.7 Aftermath?

Diskuze obecně o Falloutu nebo o čemkoli jiném chcete.

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
PlasmaKnight??
Liked
Posts: 50
Joined: Mon Oct 14, 2013 6:15 am

Fallout 1.7 Aftermath?

Post by PlasmaKnight?? »

Ak by mal niekto záujem vytvoriť další mod tak by mám nápad.

Hra by sa odohrávala medzi 1kou a 2kou. Začínala by na hrdzavej lietadlovej lodi na pobreží číny. V lodi by mala tábor enkláva, čiže hráč by hral za ich rekruta.. Na mape by bola čínska dedinka ktorú by obývali ghulovia a čínania jak v san franciscu. Vojaci čínskej armady by používali Power Armor ale prefarbeny do zeleneho nadychu aké ma pancier koženého brnenia. ďalej by mali rovnako na zeleno zafarbené roboty ktoré by boli s nimi v skupine na mape ako stretnutia.
Hráč by sa mohol potom z lode dosťat na Enklávu, prípadne by bránil navarro pred Bratstvom Oceli, preskúmavla s Frankom Marriposu. V číne by bol zas cisársky podzemny vault kde by mali čínania ešte modernejšie technologie ako enkláva a hráč by musel bojovať aj s kontamináciou vírusu Limit 115, ktorý by ho zraňoval ako radiácia... mohol by sa rozhodnúť v questoch pre enklávu, čínu, alebo bratstvo oceli a podielať sa tak na znovudobití san francisca. Dá sa toho vymyslieť ešte vela :D
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: Fallout 1.7 Aftermath?

Post by Powerack »

Sorry, ale kdo by chtěl hrát za enklávskýho nácka? :D
User avatar
Smrdutý orangutan
Liked
Posts: 61
Joined: Sat Oct 12, 2013 3:53 pm

Re: Fallout 1.7 Aftermath?

Post by Smrdutý orangutan »

Powerack: Ehm.. Hi. :roll:
Bad motherfucker
PlasmaKnight??
Liked
Posts: 50
Joined: Mon Oct 14, 2013 6:15 am

Re: Fallout 1.7 Aftermath?

Post by PlasmaKnight?? »

to Powerack:

Si robis srandu nie? :) Neviem o tom ze by mala Enklava daco s "nackami" podla mna je to autonomna vlada byvalich spojenych statov americkych. Za druhe Lovci Mutantov su svojimy nazormi rovnako extremisticky ako Enklava a mnoho ludi nema problem stat sa ich clenmi. Rovnako vela ludi hralo Fallout aj za Renegada a vrazdili a zabijali kadekoho a mali zlu kamu...

To ze zacnes hrat za rekruta Enklavy by neznamenalo, ze si nemozes ist svojou cestou a ako som tam spominal vybrat si stranu.
Post Reply