Bugy

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon » Fri Jul 28, 2017 1:32 pm

Díky.

Jo, počet žoldáků se snížil. Šlo hlavně o to, že jsi obklíčený od začátku boje, mnoho hráčů zemřelo dřív než mohli cokoli udělat. A taky ti to blokuje vstup do Mrtvé čtvrti, dokud ten souboj nevyřídíš, což není ideální, pokud jde o jeden z nejtěžších bojů ve hře :-)

User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 255
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Bugy

Post by feťák8 » Fri Dec 22, 2017 8:02 pm

Tak tady jeden prazvláštní bug. Kdybych se o něj snažil stokrát, tak na něj v životě nepřijdu. Keri se zdvojil power armor :twisted: :lol:

Základní chyba byla asi v tom, že měla poměrně dlouhou dobu v inventáři 2x róbu (kterou neoblékala - nebyl důvod). Její následující zbroj byla kevlarka. Možná už tam byl překlep a omylem zadán pokyn "obleč si róbu". Po kontrole jejího inventáře (abych prodal koženou bundu) se mi povedlo objevit, že každá róba je v inventáři samostatně. To by ještě nebyla taková tragédie. Problém nastal v momentě, kdy parta odnášela všechny věci z Tábora mutantů. Poněvadž toho moje postava moc neunese, rozhodl jsem se nejdřív plně zatížit Gabriela a po něm i Keri. Na mojí postavu dolehl absťák z buffoutu, čímž nosnost klesla asi na 80 a všechny ty rotačáky nešly prodat. :D Napadlo mě povyměňovat v partě brnění, aby toho Keri unesla víc (škoda, že se nechtěla ani tentokrát svlíknout :) ). Dostala pokyn vzít si energozbroj. Jenže moje postava teď nemohla dostat zpátky kevlarku, protože ji neunesla. Z toho vyplývá, že jsem chtěl zpět energozbroj i kevlarku, abych ty věci odložil někde do polic. Na můj pokyn si pak oblékla róbu, kevlarku, energozbroj, róbu a zase energozbroj (protože to prostě nebylo jak vyměnit přes "barter"). K mýmu překvapení měla Keri jednu energozbroj na sobě a další v inventáři.
Pomocí nejrůznějších přesunů a prodeje nejtěžších bouchaček se mi povedlo mít dost prostoru v inventáři na to, aby nosila energozbroj zase moje postava. Jaký ovšem bylo moje překvapení, když po kontrole její nosnosti jsem uviděl, že unese 250 liber místo 175, třebaže už měla zpátky kevlar. Hraju dál. Keri občas schytá zásah, jenž jí ubere podezřele málo HP. Hra si podle mě myslí, že na sobě má power armor a basta. :roll: V rámci objektivity hry se chovám tak, jako kdyby maximálně unesla těch 175, ale podle mě má už nechutně zvýšenou odolnost proti poškození.

Podotýkám, že druhou a třetí energozbroj mít nemůžeme, protože u Lovců jsme nekradli a Obrodu se navštívit teprve chystáme.

Okamžitá oprava není nutná, stejně se ve hře blížíme do finále. Většinu questů jsme splnili a na ten power armor též dojde.

Save:

Code: Select all

https://ulozto.cz/!Y1YiUj0sHUGR/slot14-rar

Známější bug - nájezdníci v Seditu
Tentorkát mě napadlo vejít do jejich doupěte a aktivovat pasti za cenu zranění, abych se cestou do dalšího města vyléčil a při dalším boji nemusel tuhle komplikaci řešit. Stačilo vejít, aktivovat past, schytat zásah za spoustu HP a vylézt ven. Dámy a pánové, nájezdníci byli poraženi na hlavu. :D Jeremy byl před touto událostí usvědčen, vyhozen, ale odměnu mi ještě Frederyk nedal a o dalším úkolu nepověděl. Takže mi nezbylo než někde "získat" zápornou karmu (abych neztratil Gabriela) a vyřídit ty bandity s titulem Zrádce.

Save nemám.
Image

User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon » Sat Dec 23, 2017 7:44 am

Díky, kouknu na ty problémy se zbrojí.

To s nájezdníkama je pořád ten samý problém, že se zdetekují mrtví předčasně :?

To už máš Resurrection znova dohraný? To byl fofr :-) Už máš hru tolikrát projitou, že se není co divit. Chystáš se to rozehrát ještě znova nebo už toho pro teďka necháš?

User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 255
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Bugy

Post by feťák8 » Sat Dec 23, 2017 12:19 pm

Už to hraju trochu po paměti. Musím dělat postavy odlišného pohlaví nebo inteligence, abych u poloviny rozhovorů neodklikával odpovědi.
Ještě dám jednu hru nebo dvě hry. Prní postava bude děvkař podléhající kouzlu žen. Podle jejího počínání (a počtu questů, o které přijdu) stvořím příští postavu. :D
Image

Post Reply