Pár let uběhlo, že by další patch? :D

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
barbaronan
Idolized
Posts: 102
Joined: Tue May 20, 2014 1:42 am

Pár let uběhlo, že by další patch? :D

Post by barbaronan »

^^
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Pár let uběhlo, že by další patch? :D

Post by feťák8 »

Heh, přeju si totéž. :) Otázkou je, co po tolika letech je v možnostech tvůrců.
Image
kikopp
Accepted
Posts: 24
Joined: Wed Mar 12, 2014 12:29 pm

Re: Pár let uběhlo, že by další patch? :D

Post by kikopp »

tak som si to dal s odstupom času znova a musím poznamenať, že hra mi šla krásne, na bug som ani nenarazil. Užíval som si previazanosť questov, detailné dialógy ako aj mnohé spôsoby riešenia úloh. Resurrection mi krásne pripomenul to, v čom som mal zaľúbenie keď som ho hral tesne po vypustení - nech robíte čo robíte, väčšinou to aj tak dopadne zle, lebo ľudia (dobre NPC ale je to ak asi aj v reále) si nedajú povedať a robia hovadiny dovtedy, kým to s nimi nedopadne dobre. Neviem ako som to dokázal ale Vořech bol so mnou celú dobu a prežil dokonca aj armageddon v základni obrody :) proste super práca, že to získalo titul hry roku sa vôbec ale vôbec nedivím...inak to zníženie min. req perkov odstreľovača a ničiteľa mi vlastne nebolo treba, hru som končil na leveli 25 a to som nič nefarmil :)

posielam jeden obrovský palec hore a jedno veľké ďakujem...dúfam, že o pár rokov, keď ma chytí nostalgia, tak si to dám znova, tentokrát aj s mojou dcérou aby vedela, aké kvalitné tituly sa robili na kolene....:) ostáva mi už len nájsť staré inštalačky F1 a F2 a ísť vyprášiť kožuch Vodcovi....turbo plasmovej puške zdar!
Post Reply