Základňa Obrody

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Gohan
Accepted
Posts: 14
Joined: Thu Nov 21, 2013 9:39 pm

Re: Základňa Obrody

Post by Gohan »

Do 2. patra se dostanete i bez vědy a to tak, že si oblečete robu a strážcovi řeknete že jste Leonard.
Stejně tak do 3.

Jinak je to normální že kolem obrodyp otkávám hlídku ghoulů která má 15 členů?
Jak to mám jako přežít? Chápů, že kolem obrody by to mělo být obtížné, ale toto není obtížné, toto je na quick load hned jak se dostanu na tah.
drejk
Neutral
Posts: 2
Joined: Wed Dec 11, 2013 10:41 am

Re: Základňa Obrody

Post by drejk »

Chtěl bych se zeptat zda někdo měl stejný problém v základně obrody v 6 patře, kde se rozhoduje zda vypnout generátor č. 1 nebo č. 2. Zda pustit vězně ve 4 patře násilnym způsobem nebo tichým způsobem. Sputím konzoli a ani jeden generátor nejde vypnout, pač je to chráněný (vědu mám 101) a akorát se vždy spustí poplach. Proto jsem se rozhodl generátor vypnout ručně (dinamitem). Skočí mi 5000 exp, ale ať položím dinamit ke generátoru č. 1 nebo č. 2, vždy vězni utečou násilným způsobem :( Dá se to vyřešit i tim tichým způsobem bez použítí konzole? Díky za odpovědi.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Základňa Obrody

Post by Daemon »

Hraješ verzi 1.0? Tam byl problém, že se při odpálení generátoru číslo 2 dynamitem napsalo, že byl zničen generátor číslo 1. Ale vězni utekli správně. Jak útok proběhl zjistíš až při dokončení hry.
drejk
Neutral
Posts: 2
Joined: Wed Dec 11, 2013 10:41 am

Re: Základňa Obrody

Post by drejk »

Mám verzi 1.0, uvidím na konci hry, jak to dopadne :) každopádně super návrat ke starým falloutům a v některých chvílích i lepší než originál, určitě zahraju znovu ve verzi 1.1. :D
User avatar
corwin78
Neutral
Posts: 8
Joined: Sun Dec 01, 2013 10:39 am
Location: Ostrava
Contact:

Re: Základňa Obrody

Post by corwin78 »

Zdar, už jsem se na to ptal v Zákysech, ale bohužel bez odpovědi, tak zkusím i zde.

Dá se nějak zlikvidovat Obroda z šestého patra?

Nejprve jsem základnu vystřílel a pak prostě použil Spasitelovu kartu na pátém patře, ale teď jsem chtěl zkusit (víceméně) nenásilné řešení. Vím, že jde spasitel ukecat, ale na to mých 101 bodů Speech nestačí, tak jsem vystřílel jen šesté patro, ale do zamčené místnosti s nějakým generátorem se nedostanu (vždy po nějaké době lockpicku zaseknu zámek) a tyče reaktoru nemohu vytáhnout (navíc při prvním pokusů tato volba z menu počítače zmizí).

Vím, že když údržbářskému robotovi nařídím údržbu hlavního počítače, tak mohu mezi tím provézt nějakou akci, ale netuším co...
Armyboy
Neutral
Posts: 3
Joined: Fri Dec 13, 2013 4:43 pm

Re: Základňa Obrody

Post by Armyboy »

corwin78 wrote:Zdar, už jsem se na to ptal v Zákysech, ale bohužel bez odpovědi, tak zkusím i zde.

Dá se nějak zlikvidovat Obroda z šestého patra?

Nejprve jsem základnu vystřílel a pak prostě použil Spasitelovu kartu na pátém patře, ale teď jsem chtěl zkusit (víceméně) nenásilné řešení. Vím, že jde spasitel ukecat, ale na to mých 101 bodů Speech nestačí, tak jsem vystřílel jen šesté patro, ale do zamčené místnosti s nějakým generátorem se nedostanu (vždy po nějaké době lockpicku zaseknu zámek) a tyče reaktoru nemohu vytáhnout (navíc při prvním pokusů tato volba z menu počítače zmizí).

Vím, že když údržbářskému robotovi nařídím údržbu hlavního počítače, tak mohu mezi tím provézt nějakou akci, ale netuším co...
Tak ohledně toho "nenásilného" řešení jsi nejsem tak úplně jistý, pokud se ti povede destrukce jádra pomocí servisního robota, tak dojde ke stejnému výbuchu jako v případě autodestrukce u Spasitelova PC a tudíž k úmrtí všech obyvatel Obrody :wink:
Jinak pomocí toho robota to samozřejmě jde, mě se to povedlo s Vědou na 130 %, hackneš PC, dostaneš se k manuálnímu ovládání servisního robota, tam ti vyjede asi 5 údžbářských procedur, jako je čištění palivových tyčí, servis chlazení a další procedury a při asi 3 proceduře jde naprogramovat robota aby cestou okolo jádra schválně najel do řídící jednotky, on to udělá, při tom dojde k jeho destrukci, takže robot při nárazu vybouchne a tím zničí i ovládací část v jádře a následuje hezká řetězová reakce, která končí výbuchem reaktoru, což má stejný efekt jako v reálu v Černobylu :)
Jinak tu místnost s generátorem jsem také nikdy neodemkl, ani s paklíčem na 100 %...
User avatar
corwin78
Neutral
Posts: 8
Joined: Sun Dec 01, 2013 10:39 am
Location: Ostrava
Contact:

Re: Základňa Obrody

Post by corwin78 »

Díky, takže to udělat jde, jen je potřeba vyšší věda, než mých 120.
Jinak obyvatelé Obrody při výbuchu zemřít nemusí, pokud se spustí hlasitý odpočet.
kwokenzie
Neutral
Posts: 1
Joined: Tue Jan 07, 2014 9:03 pm

Re: Základňa Obrody

Post by kwokenzie »

Ahoj, asi se zeptam jako idiot, ale z predchozich odpovedi to nejde poznat:

Jak se dostanu do tretiho (zlutyho) patra?

Veda - 109%, byl sem schopen si nahackovat pristup do druhyho patra. Do tretiho to nejde, pokazde se spusti alarm.

Mam 2 cerveny karty (jednu sem slohnul v prvnim patre u rozbityho robota a druhou sem sebral erikovi v druhym patre). Nicmene kdyz vjedu do tretiho patra, zacne okamzite boj.

Cili muj dotaz zni: Da se dostat do tretiho patra jinak nez hackovanim pocitace vedle Leonadra ? Pokud ano, kolik vedy potrebuju? Mam po levelu, knizky mi uz nic nepridaji a na dalsi level je to 20k...chodit okolo a sbirat zabijenim je docela na dlouho. Rec mam cca 50%, takze pokud se mam prokecat, tak se asi neprokecam :)
rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

Re: Základňa Obrody

Post by rajo »

Precitaj v inventari co je napisane na tych cervenych kartach a prekecni straze pri vytahu. Malo by to pomoct ;)
Zdenek
Neutral
Posts: 4
Joined: Wed Jan 15, 2014 6:28 am

Zakladna obrody

Post by Zdenek »

Cau lidi
Nevim jak dal v zakladne obrody jsem vevnitr ale jakejkoliv pokus o dostani do dalsiho patra selhava.
Kamos me poradil rict tomu hlavnimu lovci mutantu kde se nachazi jejich zakladna a on se mnou posle jednotku to tam vystrilet ale ja toho velitele musel nalakat do zakladny mutantu a tam ho zabit. Takze ted nevim co dal delat :-(
Muzete me nekdo poradit co dal?
Diky moc
valcik
Betatester
Posts: 122
Joined: Fri Oct 04, 2013 10:40 am

Re: Základňa Obrody

Post by valcik »

Zdenek:
Ahoj! Musíš poriadne preskúmať všetko, na čo v základni narazíš. Keď si sa dostal dovnútra, debatuj s obyvateľmi základne, špáraj v počítačových termináloch, preskúmaj každý kontajner - bedne a poličky. Nejakú možnosť na ďalší postup určite objavíš, závisí to najmä od schopností tvojej hernej postavy.

Príspevok pripájam k staršiemu vláknu, v najhoršom prípade ho celé prebehni.
Zdenek
Neutral
Posts: 4
Joined: Wed Jan 15, 2014 6:28 am

Re: Základňa Obrody

Post by Zdenek »

Ty knizky na vedu koupim kde? :-)
mkyral
Neutral
Posts: 9
Joined: Thu Jan 02, 2014 9:52 pm

Re: Základňa Obrody

Post by mkyral »

Knížky hledej u fešné obchodnice v seditu.
rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

Re: Základňa Obrody

Post by rajo »

Mrs. Stampleton podľa mňa veľká fešanda nebude. Ja osobne si ju predstavujem takto nejak, trochu staršiu.

Image
nymphet
Neutral
Posts: 1
Joined: Thu Jan 30, 2014 1:07 am

strážný robot v 1. patře - oprava ?

Post by nymphet »

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli mi někdo poradí, v zákaldně obrody 1. patro je ten strážný robot, někde jsem tu už četl že se dá zprovoznit, ale to byla náhoda a navic jsem na to měl ještě čas :D ted už mám sehnáno vše co je k nemu potřeba ale nevím jak na to , poradí někdo?
Post Reply