Základňa Obrody

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Matt
Accepted
Posts: 35
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:13 pm

Základňa Obrody

Post by Matt »

Nejaké tipy na ako ju prejsť a to pokiaľ možno bez boja?
User avatar
Lister.Ister
Liked
Posts: 78
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:42 pm

Re: Základňa Obrody

Post by Lister.Ister »

Pokud máš dostatečně vysokou vědu a reč, tak bez problému.
V Táboře mutantů zjistíš heslo + pozici róby na převlečení.
V 1.patře základny Obrody si uděláš přístup do nižších pater. Počítač je vedle Leonarda.
Ve 3.patře si uděláš kartu. Počítač je v místnosti vedle Fearguse.
Dostaneš do 5.patra a zajdeš za Spasitelovím poskokem a řekneš, že jsi 13-tý obrozený a pustí tě za bossem. A potom jen překecej bosse, aby spustil autodestrukci.


Jinak je tam celkem ještě dost questů, který určitě najdeš.
Smash
Accepted
Posts: 19
Joined: Mon Oct 07, 2013 12:51 pm

Re: Základňa Obrody

Post by Smash »

Ake hodnoty vedy treba na ten pristup?

Edit : Tak pocitac som hackol v pohode ale presvedcit spasitela sa mi nepodarilo rec mam 120. Alebo je potrebne zvolit presne v nejakom poradi odpovede?
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Základňa Obrody

Post by feťák8 »

Přístup ze 3. patra se mi nepovedlo nahackovat. Ale když si člověk přečte zprávu z Richarodva počítače na 4. patře a řekne mu o možnosti zneužití karty, tak dá svoju. Na 4. patro jsem se jinak nedostal pomocí hacku, protože věda byla slabá, ale v 1. patře je červená karta, se kterou se dá na 4. a 5. patro dostat. Zpátky z 5. už bohužel ne ne :)
K Spasitelovi se nenásilně dostat jde, ale bylo by mi při první hře i líto, kdyby se mi povedlo ho překecat. Takže jsem rád, že na první zátah jsem to tam skoro všechno vystřílel :D Jakmile padnou stráže v power armorech, je v podstatě po problému. Roboty na všech patrech jde deaktivovat, stejně jako silová pole.
Image
Matt
Accepted
Posts: 35
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:13 pm

Re: Základňa Obrody

Post by Matt »

Nájsť tie questy nie je problém, tak ako prechádzať jednotlivými podlažiami. K Spasiteľovi sa dá dostať nenásilne aj pomocou Mimi (tí ktorí plnili jej quest vedia).

Nakoniec som zistil, že hodnota reči sa dá krásne dvihnúť pomocou perkov Spíkr alebo ešte lepšie talent. Tipujem, že s rečou 130 by to už mohlo ísť, ja som ju dvihol na 145 a šlo to bezproblémovo.
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: Základňa Obrody

Post by Kein »

K základě obrody mám jen dva dotazy:

Přišel někdo na to, jak získat více nábojů do gausspušky, než 5+20?
Přišel někdo na to, jak získat přístup k obrozeným v 6. patře bez boje?
Last edited by Kein on Fri Oct 11, 2013 9:37 am, edited 1 time in total.
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: Základňa Obrody

Post by Powerack »

Hele, teď mně napadlo, kde získat tu červenou kartu do pětky a ještě kolik přesně vědy je třeba k nahackování se do všech počítačů? Ja totiž vždycky vyřadil jen roboty a všechno ostatní jsem pomocí big guns a energy weapons na 110 vymlátil :-D
Axar
Accepted
Posts: 34
Joined: Mon Oct 07, 2013 1:53 pm

Re: Základňa Obrody

Post by Axar »

Jinak bych měl dotaz jestli jde osvobodit vězně z 4. patra a ještě přitom promluvit s vůdcem? Protože když osvobodím vězně, tak musím už vystřílet celá patra a když jdu mluvit s vůdcem tak ho buď překecám aby to vše vyhodil do vzduchu nebo ho tam zabiji a zase musím vystřílet všechny patra. Jinak roboti se dají také přenastavit, aby vám v boji pomáhali nemusí se deaktivovat.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Základňa Obrody

Post by feťák8 »

Powerack wrote:Hele, teď mně napadlo, kde získat tu červenou kartu do pětky?
Někde v prvním patře jsem tu kartu našel. Dá se s ní dostat do 4. patra i do 5., ale zpátky z 5. už ne, protože její majitel tam měl zákaz vstupu. Druhou červenou dá Richard (4. patro u počítače).
Image
Nox
Accepted
Posts: 12
Joined: Sat Oct 12, 2013 3:47 pm

Re: Základňa Obrody

Post by Nox »

Da se to projit se 115 vedy (pristup do 3. patra) a 138 reci (spasitel spusti sebedesrukci zakladny). te reci mozna o trochu min, nacpal jsem do ni vse, co mi zbylo.
User avatar
folkon2
Accepted
Posts: 43
Joined: Wed Oct 09, 2013 3:44 pm

Re: Základňa Obrody

Post by folkon2 »

Ja som sa prave zasekol na druhom poschodi v Obrode.
Hram tentoraz za temnu stranu sily, takze vyvrazdujem zakladnu obrody, ale nenapadlo ma, ze aj ked idem agresivne, tak zrejme treba aj tak vytvorit pristup v pocitaci na pouzivanie vytahu. Mam sice cervenu kartu, ale na druhom poschodi som vsetko zabil a nazad sa ist zrejme neda, nejake napady ??? :(

Este ma mrzi jedna vec, a to, ze kedze som uplne zly Dabluv spratek, tak som samozrejme s Lovcami mutantov....ale nemam inu sancu dostat sa k Power armoru, iba dat Sebastianovi holodisk zo zakladne mutantov. Bez PA sa do zakladne obrody zamaskovany nedostanem, ak dam Sebastianovi holodisk, tak uz ma tam cakaju lovci a boj, cize zase ziadna zaskodnicka akcia.....mal som totiz v plane velmi velmi diabolsku dohodu so spasitelom, tykala sa tusim vyvrazdenia ludstva,ci lovcov... nieco take mi predtym v hre za dobraka skusal ponukat, tak som si chcel s nim potriast rukou :D
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Základňa Obrody

Post by Daemon »

folkon2 wrote:Ja som sa prave zasekol na druhom poschodi v Obrode.
Hram tentoraz za temnu stranu sily, takze vyvrazdujem zakladnu obrody, ale nenapadlo ma, ze aj ked idem agresivne, tak zrejme treba aj tak vytvorit pristup v pocitaci na pouzivanie vytahu. Mam sice cervenu kartu, ale na druhom poschodi som vsetko zabil a nazad sa ist zrejme neda, nejake napady ??? :(
Jestli klikáš na dveře výtahu a nic se neděje, je to bug. To opravíme. Zatím by mělo fungovat, když dveře otevřeš v zapnutém bojovém režimu.
HellAngel
Neutral
Posts: 9
Joined: Mon Oct 21, 2013 11:04 am

Re: Základňa Obrody

Post by HellAngel »

ahojte, mam taky prblem.
mam malu rec (116)a nedari sa mi spasitela ukecat. ked snim daj boj a spustim autodestrukciku tak vsetci po mne idu.
Je nejaka nenasilna moznost este ako to ukoncit?

Pripadne ako sa dostat do 6 poschodia nenasilne. Rad by som to tam cele pobehal bez toho aby som vsetkych vymlatil. Predsa len ghoulovia slepoveria tomu degesovi, tak mi je ich luto zabijat :lol:
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Základňa Obrody

Post by feťák8 »

HellAngel, měl jsem ten samý problém. Řešení bylo zabít Spasitele, ale nepouštět autodestrukci. V klidu jsem šel zatím do 6. patra, kde jsem vystřílel všechno, co šlo, pomohl vězňům k propuštění (což mi mezitím udělalo další level) a vrátil se na 5. patro, kde jsem uděla to samé. Zkrátka a dobře, po zabití Spasitele nespouštěj autodestrukci, ale vystřílej 5., 4., 3., 1. patro a vstupní lokaci. Pak dej autodestrukci. Nikdo se ti při odpočítávání nebude plést do cesty :P
Image
HellAngel
Neutral
Posts: 9
Joined: Mon Oct 21, 2013 11:04 am

Re: Základňa Obrody

Post by HellAngel »

takze cesta bez vystrielania neexistuje :lol:
Post Reply