Lystrin brat

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

valcik
Betatester
Posts: 122
Joined: Fri Oct 04, 2013 10:40 am

Re: Lystrin brat

Post by valcik »

martinlm wrote:To bude ten problém, ještě jsem nenašel psotavu, která mi řekne, že je na hřbitově...
Pátranie začína v Albuqerque, Lystra tam spomína nejakú horúcu stopu. Objavil si ju?
martinlm
Neutral
Posts: 7
Joined: Mon Oct 14, 2013 3:07 pm

Re: Lystrin brat

Post by martinlm »

valcik wrote:
martinlm wrote:To bude ten problém, ještě jsem nenašel psotavu, která mi řekne, že je na hřbitově...
Pátranie začína v Albuqerque, Lystra tam spomína nejakú horúcu stopu. Objavil si ju?
To je přesně ono, zapomněl jsem pokecat s karavanou. :X Musel jsem vrátit save, protože jsem to nestihl. Díky všem za rady. :) Btw ta hra mě vážně baví. Proto jsem vždy skejsl takový knedlík hodin u starých Falloutů. :D
tzet
Neutral
Posts: 1
Joined: Sun Dec 15, 2013 11:34 am

Re: Lystrin brat

Post by tzet »

V Corathu nemôžem hovoriť s doktorom, napíše mi Už ti nemám co říct ( pokašlal som predtým operáciu ), dá sa ten quest nejak dokončiť ?
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Lystrin brat

Post by Daemon »

tzet wrote:V Corathu nemôžem hovoriť s doktorom, napíše mi Už ti nemám co říct ( pokašlal som predtým operáciu ), dá sa ten quest nejak dokončiť ?
Nedá :(
Post Reply