Karma

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
karlito99
Accepted
Posts: 21
Joined: Tue Oct 08, 2013 2:28 pm

Zabití strýčka - karma

Post by karlito99 »

Čau,
jen dotaz, v Corathu sem plnil úkoly pro Nestora a za všechny mi stoupala karma, ale při závěrečném souboji a zabití strýčka mi klesla, asi -30 myslim. Přitom sem to považoval za kladný úkol. Nějaké podobné zkušenosti s tímhle?
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Zabití strýčka - karma

Post by feťák8 »

To tak prostě někdy je. Za Rodrigueze mi taky lezla karma nahoru, dokud neskončili ghůlové v Sokolím letu :)
Image
karlito99
Accepted
Posts: 21
Joined: Tue Oct 08, 2013 2:28 pm

Re: Zabití strýčka - karma

Post by karlito99 »

Toho sem si ani nevšim, tady bych si taky nevšim, kdybych se najednou v Corathu nestal neoblíbenej.
Han22
Neutral
Posts: 6
Joined: Fri Oct 11, 2013 5:00 pm

Re: Zabití strýčka - karma

Post by Han22 »

POZOR SPOILERY!!:
Myslím že tenhle quest kladné řešení nemá. Uložil jsem si hru a zkusil projít obě cesty. Při práci pro Nesotra mě bylo líto horníků a celkově mě přišlo že Nestor je pěknej šmejd, který zaměstnance dře z kůže. Po zabití strýčka mi klesla Kamra, ve městě jsem se stal neoblíbeným. Tak jsem zkusil druhou cestu, jenže při při pokusu vyvolat vzpouru horníků vypukl masakr, za který mě šerif potom vinil a i když jsem Nestora dostal a město i důl ovládl Strýček, v závěrečném zůčtování to s městem dopadlo docela bledě. Tak nevím... asi je to jak v životě, cesta menšího nebo většího zla.
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Karma

Post by lopata »

Jak zvednou karmu bez toho aby jsem dostával exp, zatím jsem přišel na pátera a tu fetku v Rat Hole o +1 se karma zvedne při rozhovoru se starostkou
User avatar
gordon
Liked
Posts: 63
Joined: Fri Oct 11, 2013 3:53 am

Pověst v Corathu

Post by gordon »

V Corathu jsem odhalil vraha, odhalil vykradače hrobů, vymohl zátky pro účetního a nakonec dotáhl do konce likvidaci strýčka. Ač mi lidé pochlebují a gratulují, tak mám stav neoblíbený. Tomu moc nerozumím. Je to tím, že je Nestor tvrdý na horníky? Tím, že jsem postřílel předáky to není, protože ještě před soubojem Vodky s černochem v ringu jsem měl naprosto neutrální stav.

A jen tak mimochodem. Když jsem vymlátil přízemí u strýčka, tak pak po příchodu do patra jsou se mnou dva policisté. Pokud ale dole uložím pozici a pak jí znovu nahraju, už se mnou nahoru nejdou. Musel jsem uložit pozici ještě po příchodu nahoru, než projdu dveřmi ke strýčkovi. Pokud dokonce v boji dole padne Nestorův poskok, tak jdu nahoru napodruhé úplně sám. Musel jsem kvůli tomu, že jsem si to prve neuložil, absolvovat znova výzvu do ringu, protože nahoře je na mě ještě pořád příliš mnoho brokovnic a kožená zbroj mě moc neochrání.
Post Reply