PIP boy nezobrazuje questy v Albuquerque

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
Albert
Neutral
Posts: 6
Joined: Tue Oct 15, 2013 5:20 am

PIP boy nezobrazuje questy v Albuquerque

Post by Albert »

Dojel jsem s Frederikovou karavanou do Albkrki, zalovil si gekony, dostal quest od Williama, ale ted se divam, ze polozka Albuquerque v Pip boyi vubec neni, a tedy nemam ani seznam questu. ???
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: PIP boy nezobrazuje questy v Albuquerque

Post by Daemon »

Quest od Williama by tam být měl. Seš si jistý, že ho máš zadaný? Questy z jiných měst tam máš?
Albert
Neutral
Posts: 6
Joined: Tue Oct 15, 2013 5:20 am

Re: PIP boy nezobrazuje questy v Albuquerque

Post by Albert »

Uz se zobrazila cela polozka Albuquerque. Objevila se, kdyz jsem vysel z mesta do pustiny a zase se vratil. Udelal jsem quest s divoskou, gekony, Williama... nic z toho v PIP boyi neni zaznamenano. Ted tam mam nove Sofii jako jediny quest (zatim). Zkusenosti jsem dostal, takze to akorat nemam v historii PIP boye.
Udelal jsem asi jednu nestandardni vec, a to ze jsem po prijezdu s Frederikovou karavanou s nikym nemluvil (Frost?) a sel rovnou do mesta.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: PIP boy nezobrazuje questy v Albuquerque

Post by Daemon »

Albert wrote:Uz se zobrazila cela polozka Albuquerque. Objevila se, kdyz jsem vysel z mesta do pustiny a zase se vratil. Udelal jsem quest s divoskou, gekony, Williama... nic z toho v PIP boyi neni zaznamenano. Ted tam mam nove Sofii jako jediny quest (zatim). Zkusenosti jsem dostal, takze to akorat nemam v historii PIP boye.
Udelal jsem asi jednu nestandardni vec, a to ze jsem po prijezdu s Frederikovou karavanou s nikym nemluvil (Frost?) a sel rovnou do mesta.
Jakmile dostaneš zadaný úkol, tak se prostě přidá do Pip-Boye. Divoška a geckoni se nezapisují, takže je jedině divné, že se ti nezapsal ten William. To jsi teda opravdu splnil, tak že jsi dal Williamovi Vexovu hlavu? Pokud ano, tak mi prosím někam uploadni save, rád bych se na to kouknul. Uložené pozice jsou ve Fallout 2\Resurrection\resdata\SAVEGAME a save je vždy celý ten adresář SAVE s číslem.
Post Reply