Petícia za Harrolda :)

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
PlasmaKnight??
Liked
Posts: 50
Joined: Mon Oct 14, 2013 6:15 am

Petícia za Harrolda :)

Post by PlasmaKnight?? »

Chcel by som velmi velmi pekne poprosiť team Ressurection aby do hry pridali kultovú postavičku ghula Harrolda / dabing nie je potrebny /

Harrold by mohol hráčovi predať dáke unikátne predmety a dalo by sa ho popýtať na všetky lokácie s fallout 1ky a aj na vyvoleného...

Zároveň vás chchem poprosiť aby ste túto petíciu nechápali dáko zle, alebo akože to musíte spraviť nasilu.... je to len návrh.

myslím ale, že by to bol skvelý vianočný darček pre všetkých fanúšikov ressurectionu.

Verím, že ak to dakto z vás vidí rovnako ako ja, tak sa pridáte a dáte sem svoj hlas za Harrolda :)
Ďakujem
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: Petícia za Harrolda :)

Post by Powerack »

Nevím, jak se ho chceš ptát na vyvoleného, když ten byl až ve dvojce. Mohl by ses ho ale možná zeptat na zakladatele.

I když pochybuju. Harold by se sem vůbec nehodil. Myslím, že ani za ty léta by se nedošoural do seditu, nebo do základny obrody, nebo kde by vůbec měl bejt :D

A těžko ho tam dají, když harold se vyskytoval v jedničce v Hubu (odkud odešla Keri s Crimson Caravan do Seditu) a pak ve F2 v Gecku (ve F3 nebo FNV je myslím jako strom a prosí o smrt).

Hlasování nevidím a i když jsem měl harolda rád, už se vyskytoval ve třech hrách a nemá smysl ho cpát i sem.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Petícia za Harrolda :)

Post by feťák8 »

Vim, že je toto je topic za Harolda, ale sám bych nevyjádřil lépe to, co napsal Powerack.
Image
PlasmaKnight??
Liked
Posts: 50
Joined: Mon Oct 14, 2013 6:15 am

Re: Petícia za Harrolda :)

Post by PlasmaKnight?? »

z hladiska hrantelnosti by jeho prinos nebol ziadny o tom sa s vami nehadam... ale zhladiska celkoveho pribehu by to bolo super / ak beriete Fallout 1, Fallout 2 a Fallout Ressurection ako uzavretu trilogiu. Dalsie diely vzhladom na celkove zmeny do toho neratam / Uvediem priklad. Mass Effect trilogia - v tretom diely ste v rozhovorch s postavami spomenuli snad vsetky mozne veci od prveho ci druheho dielu. Nemalo to ziaden vplyv na hru, ale potesilo ze svet nezabudol a reagoval na vase ciny. Cize mal svoje dejny.

Samozrejme ak by napr Daemon alebo Saruman ci Ratman povedali ze je to hlupost tak sa nehadam ,lebo oni su tvorcovia diela a dielo je ich vlastne, cize aj svet v nom..

Preco by napr Harold nemohol byt v Sedite v ghulskom bare, alebo v chatke v ztratenej stvrti? / Fallout 3 sa odohraval az po Fallout 2 cize z Harolda este nie je ziaden strom a nez prisiel do Gecka tulal sa pustinami / Sedit by mal tak dalsiu unikatnu vec co by ho odlisila od Corathu. Preco by nemohol mat napisanych aspon par dialogov... spomenut par lokacii z jednotky? Nebolo by nutne vytvarat ziadne nove lokacie ani questy.. len by na existujucu mapu pribudol jeden ghul. Podla mna by pribeh hry obohatil uz len z nostalgie.

Pravdu mas len v tom, ze hra funguje aj bez neho a nie je nevyhnutny...ale ako sam Daemon napisal nepocitajte s pridavanim nového obsahu pokial by to nebolo nevyhnutne ....toto je mozno jednina sanca kedy sa da este daco zmenit. Ak je to zly napad ta sa nezrealizuje ale pokus bol a to sa rata.

PS: jj s tym vyvolenym som sa sekol :D ale ani zakladatel este nebol "zakladatelom" :D ..prosto by spomenul typka s rovnakou kombinezou a cislom na nej ktory vykonal veke veci :D :D
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: Petícia za Harrolda :)

Post by Powerack »

Tak teď ti nějak nevím. Rozepsal jsi se o tom dost a je pravda, že jedna postava navíc ve městě by nemusela být žádný problém.

Jenže je na tvůrcích, co do hry přidají. Už takhle má hodně much, který je potřeba napřed odladit - viz bugy, na které se tu upozorňuje.

Ono když se podíváš, kolik chyb se tu řeší, tak je jasný, že tvůrci nemají zrovna moc času tvořit další obsah.

PS: Jo, o zakladateli fakt ne, o tom se mluvilo až ve dvojce. Tak tedy o tom týpkovi, co má stejný hadry :D
PlasmaKnight??
Liked
Posts: 50
Joined: Mon Oct 14, 2013 6:15 am

Re: Petícia za Harrolda :)

Post by PlasmaKnight?? »

to Powerack :

ohladom patchu a bugov som pisal uz tu : viewtopic.php?f=11&t=138 ...je mi jasne ze do tohto patchu to nedaju. :) Narazal som len na malu zmienku o tom, ze by uvazovali o pridani dakeho obsahu ak by sa zhodli na tom, ze by zvysil kvalitu hry.

Pridat Harrolda by bolo super / hlavne ako by okomentoval R.Greya za to cim sa stal... / Ked uz si spomenul zakladnu Obrody tak tam by sa hodil ghul Talius / po Edovi druhy clovek ktoreho Spravca poslal hladat vodny cip / za svoje zranenia bol dost nastvany na svet a mohol by hodit rec o Vaulte 13, spravcovi, Marripose a okomentovat kombinezu... su to vsetko drobnosti / postava a par dialogov / ale podla mna prave takyto obsah dava hre tu spravnu stavu.

Bola by to skor otazka na Team Ressurection ci by boli ochotny to do hry zapracovat. Ak sa ich mozem spytat? Sam som zvedavy.... zial nie som programator aby som im s tym pomohol :(
User avatar
Smitty
Neutral
Posts: 9
Joined: Tue Oct 22, 2013 5:26 pm

Re: Petícia za Harrolda :)

Post by Smitty »

Ja bych byl taky pro Harolda, my ghulové musíme držet při sobě :D nebo třeba nahodná lokace jako je ve F2 kavárna :D
Live long and prosper - Spock
Post Reply