[Opraveno] Nejde se dostat do Cís. města po pomoci vrahovi

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
player987
Neutral
Posts: 3
Joined: Mon Nov 04, 2013 6:44 pm

[Opraveno] Nejde se dostat do Cís. města po pomoci vrahovi

Post by player987 »

Zdravim, potkal jsem v Císařském městě chlápka (Cole), pomohl mu utéct (obral a omráčil strážného), ale když se pak chci vrátit do města čekaj u brány (u obou) dva strážný a asi by měl začít rozhovor, ale nic se neděje a nemůžu nic dělat, jen čekat a pak hru celou vypnout. Neví někdo co s tim? Díky:-)
LukasPlana
Neutral
Posts: 9
Joined: Sun Oct 06, 2013 3:26 pm

Re: Nejde se dostat do Císařského města po pomoci vrahovi (C

Post by LukasPlana »

Hm já ho taky omráčil, obral, ale pak šel za Colem a ten mě řekl, že bych ho měl raději zabít, jinak že budu mít stejnej problém jako on (tj. nemůže se pohybovat moc po císařské čtvrti a stráže by ho poznaly - takže proto asi nemůžeš teď dovnitř). Tak jsem se vrátil zpátky do toho baráku vyhodil u něj dvě plastický trhaviny a šel pryč. Než vybuchly já už byl fuč, Cole taky a mohl jsem chodit sem a tam bez omezení. Ale to jsem ještě něvěděl, že je ten parchant vážně vrah, tak jsem ho pak zabil když čekal u hlavní brány na karavanu. Je to akorát škoda dobrýho brnění a laserové pistole, tu už sebe pak nemá. JO A MĚL si už splněný úkol pro Anonyma? Pak Tě stráže u brány pouštěj bez problémů...
player987
Neutral
Posts: 3
Joined: Mon Nov 04, 2013 6:44 pm

Re: Nejde se dostat do Císařského města po pomoci vrahovi (C

Post by player987 »

Pro Anonyma mam vše hotový, strážnýho sem nechal omráčenýho a Cola pak taky zabil. Bránou mě normálně pustěj, ale pak jak se načte město čekaj tam ty dva strážný a nejde už nic dělat a nic se neděje:-)
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Nejde se dostat do Císařského města po pomoci vrahovi (C

Post by Daemon »

Přijdeš o ovládání a nemůžeš nic dělat? Pokud ano, tak to je chyba. Teď nevím z hlavy, co přesně se má stát. Nic dobrého, to je jisté, protože tě voják napráskal po tom, co se vzbudil. Ale zaseknout hru by to nemělo. Uploadni mi, prosím, někam save. Měl by být v zde - Fallout2\Resurrection\resdata\SAVEGAME a save je vždy celý ten adresář SAVE s číslem.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Nejde se dostat do Císařského města po pomoci vrahovi (C

Post by Daemon »

Díky za save. Smazal jsem těch pět příspěvků za sebou, ať je to tu přehledné. Doporučuju ti seznámit se třeba s http://www.uloz.to

Jinak tady je provizorní oprava:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/250 ... b_cisa.int
https://dl.dropboxusercontent.com/u/250 ... radspt.int

Soubory nahraj do Fallout 2\Resurrection\resdata\scripts
player987
Neutral
Posts: 3
Joined: Mon Nov 04, 2013 6:44 pm

Re: [Opraveno] Nejde se dostat do Cís. města po pomoci vraho

Post by player987 »

Díky už to funguje, opravdu vřelé přivítání:-)) Uložto znám, příště ho použiju:-)) Mezitím jsem hru dohrál a musím Vám všem, kteří jste se na ní podíleli ze srdce poděkovat. Skvělá práce a užasný výsledek, který pro mě svou atmosférou, dialogy a celým postapokalyptickým pojetím překonává i originál (oba jsem hrál několikrát, naposledy i letos:-) ). A i tenhle servis vážně kloubouk dolu. DÍKY.
Post Reply