Sheriffuv safe

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
Gohan
Accepted
Posts: 14
Joined: Thu Nov 21, 2013 9:39 pm

Sheriffuv safe

Post by Gohan »

Ahoj, jaké jsou možnosti pro otevření toho sejfu?
Vím že jeden ten strážce nabízí že vám nugety donese za 2000 tisíce zátek.
Když se do vily dostanu sám, tak nemám kombinaci sejfu. Muj paklíč je celkem low (29%).
Jak jinak bych se mohl do sejfu dostat?

Díky
alch
Accepted
Posts: 12
Joined: Thu Nov 21, 2013 9:26 am

Re: Sheriffuv safe

Post by alch »

Gohan wrote:Ahoj, jaké jsou možnosti pro otevření toho sejfu?
Vím že jeden ten strážce nabízí že vám nugety donese za 2000 tisíce zátek.
Když se do vily dostanu sám, tak nemám kombinaci sejfu. Muj paklíč je celkem low (29%).
Jak jinak bych se mohl do sejfu dostat?

Díky
To je divné, po mě sejf pokud se nepletu žádnou kombinaci nechtěl - jsem tam prostě vlezl, odlákal šerifa, otevřel sejf a tradá pryč.
User avatar
gordon
Liked
Posts: 63
Joined: Fri Oct 11, 2013 3:53 am

Re: Sheriffuv safe

Post by gordon »

Jsou tam dva sejfy. Jeden v kanclu, kde je třeba lockpick. Druhej, v ložnici, se ptá tuším na kombinaci, ale s paklíčema jsem ho otevřel též.
Gohan
Accepted
Posts: 14
Joined: Thu Nov 21, 2013 9:39 pm

Re: Sheriffuv safe

Post by Gohan »

alch wrote:
Gohan wrote:Ahoj, jaké jsou možnosti pro otevření toho sejfu?
Vím že jeden ten strážce nabízí že vám nugety donese za 2000 tisíce zátek.
Když se do vily dostanu sám, tak nemám kombinaci sejfu. Muj paklíč je celkem low (29%).
Jak jinak bych se mohl do sejfu dostat?

Díky
To je divné, po mě sejf pokud se nepletu žádnou kombinaci nechtěl - jsem tam prostě vlezl, odlákal šerifa, otevřel sejf a tradá pryč.
Hmm.. já se proplížil k sejfu se šerifem uvnitř a když jsem klikl na sejf, tak mi to psalo že "náhodné otačení číselníkem nic nedělá" nebo tak něco.
User avatar
gordon
Liked
Posts: 63
Joined: Fri Oct 11, 2013 3:53 am

Re: Sheriffuv safe

Post by gordon »

Tak to máš nízký lockpick. Asi jako když máš nízkou vědu a počítače ti při kontaktu také nic neříkají. :D

Já jsem odlákal šerifa, rychle tam naběhl a s lockpickem tuším 72 jsem na druhý pokud sejf otevřel. + jsem stihl i stůl, kde byl tuším Desert Eagle a nějaké věci. S Lockpickem pod 70 to myslím nejde. Nebo si to pletu s řečí pod 62, se kterou se mi nepovedlo ukecat kuchařku. Každopádně je třeba mít velmi solidní Lockpick, a nebo rozbít prasátko.
Gohan
Accepted
Posts: 14
Joined: Thu Nov 21, 2013 9:39 pm

Re: Sheriffuv safe

Post by Gohan »

Jeste takhle, co dynamit? Otevre ten sejf?
mOZZek
Neutral
Posts: 2
Joined: Tue Dec 10, 2013 10:14 am

Re: Sheriffuv safe

Post by mOZZek »

Dynamit se sejfem ani nehne.

Ještě malý trik jak mít víc času: zamkněte za sebou dveře do pracovny. Šerif pak nepřijde, dokud je zase neodemknete.
anchoritt
Neutral
Posts: 9
Joined: Mon Dec 16, 2013 11:28 am

Re: Sheriffuv safe

Post by anchoritt »

Otevrel jsem ho s lockpickem 56 a zakladnimi lockpicky. Pravda, nebylo to na prvni pokus, ale povedlo se. Stul se mi otevrit nepodarilo
Post Reply