[spoilery] Parťáci

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: [spoilery] Parťáci

Post by lopata »

Co je potřeba pro nabrání té slépky z Císařství ? Stále si mele svojí písničku že vypadám jak vrah :)
Javurek
Accepted
Posts: 11
Joined: Sat Oct 12, 2013 4:02 pm

Re: [spoilery] Parťáci

Post by Javurek »

A jsi? :)
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: [spoilery] Parťáci

Post by lopata »

Javurek wrote:A jsi? :)
nejsem mám karmu +30 level 1
Bloody
Accepted
Posts: 28
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:44 pm

Re: [spoilery] Parťáci

Post by Bloody »

potřebuješ 55+ aby se přidala
marduk
Accepted
Posts: 41
Joined: Tue Oct 08, 2013 5:50 pm

Re: [spoilery] Parťáci

Post by marduk »

Lystra sa prida aj ked je v skupine Kerri?
Karmu mam cez 500, rec 140 a nechce ist.
Bloody
Accepted
Posts: 28
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:44 pm

Re: [spoilery] Parťáci

Post by Bloody »

Přidá se i kdy máš Keri. Možná máš nízké charisma (za každé 2 body v charisma = 1 parťák) nebo si lovec mutantů.
marduk
Accepted
Posts: 41
Joined: Tue Oct 08, 2013 5:50 pm

Re: [spoilery] Parťáci

Post by marduk »

tak je to jasne, ze s 3 charisma nemozem prilis vyskakovat :-)
aj tak dobre, kedze moc nevydrzia
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: [spoilery] Parťáci

Post by lopata »

stačí zobat fet a je tvá já spíš řeším jak jí k sobě dostat na levelu 1
Arizael
Accepted
Posts: 14
Joined: Wed Oct 16, 2013 8:38 am

Re: [spoilery] Parťáci

Post by Arizael »

Podařilo se vám někoho přesvědčit Keri aby používala ty svoje vrhací nože? Teď jsem ji nabral, na vybavení nešahal a statečně se do soupeře pustila pěstmi.

Jinak nějakou radu, jak zabránit smrti Vořecha? Zatím se zatraceně hodil, ale už se přes brnění neprokousne a mám obavu, že ho někdo s větším kvérem sundá.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: [spoilery] Parťáci

Post by feťák8 »

Asi bych u Vořecha nastavil, ať zůstane na jednom místě (jestli to lze). Když se ani nehne, tak na něj nikdo nezaútočí. Z toho důvodu třeba dělám útoky na několik nepřátel hned v prvním tahu. Jdou po mně a NPC je nezajímá, i když jim pak dává kritičáky.
Image
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: [spoilery] Parťáci

Post by lopata »

feťák8 wrote:Asi bych u Vořecha nastavil, ať zůstane na jednom místě (jestli to lze). Když se ani nehne, tak na něj nikdo nezaútočí. Z toho důvodu třeba dělám útoky na několik nepřátel hned v prvním tahu. Jdou po mně a NPC je nezajímá, i když jim pak dává kritičáky.
tak ono to to chce npc najmout co nejdřív já si pro ně chodím na prvním levelu a pak s nima levelovat ono je to pak znát
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: [spoilery] Parťáci

Post by feťák8 »

Musím vyzkoušet. Ale v Resu jsem zatím rozlišoval dva typy NPC. 1) s power armorem 2) bez něj
V druhém případě jsem musel loadovat čtyřikrát z pěti soubojů s párači nebo hlídkou ghoulů.
Image
Goblin
Accepted
Posts: 25
Joined: Sun Oct 06, 2013 11:20 am

Levelování společníků

Post by Goblin »

Nevíte, jestli je levelování společníků stejně náhodné jako ve dvojce? Já jestli má smysl se mořit se SAVE/LOAD při získávání úrovně... :)
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: Levelování společníků

Post by lopata »

zatím co tři levely u společníků jeden
TomikBass
Neutral
Posts: 6
Joined: Mon Oct 14, 2013 8:36 am

Re: Spoločníci

Post by TomikBass »

Lister.Ister wrote:SPOILERS

Robot potřebuje rotačák,motivátor a kartu.
Rotačák se dá získat přes počítač, tak aby sis udělal vlastní osobnost(u mě to byl "Max") a potom si zadat, že chceš výbavu a rotačák
Motivátor je tuším v druhým patře v jídelně. Jedzdí tam robot, co do všeho naráží. Musíš přijít za ghoulkou co dává jídlo a pokecat s ní o robotovi, pak se dá z něj vyndat.
Kartu získáš tuším na 4.patře. Vlevým horním rohu je počítač, který ti jí udělá.
Ahoj,
měl bych dotaz, nedaří se mi dostat z toho počítače kartu. Když dám "vytvořit" napíše mi to že počítač zobrazil nějaké okno v programovacím jazyce kterému vůbec nerozumím a jediná možnost je odejít. Vědu mám na 110%, není třeba někde něco hacknout, nebo naštudovat?
Díky.
Post Reply