[spoilery] Parťáci

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
Matt
Accepted
Posts: 35
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:13 pm

[spoilery] Parťáci

Post by Matt »

Kde všade sa dajú nájsť potenciálni spoločníci? Mne sa zatiaľ podarilo objaviť len psa...
User avatar
Nervitin
Accepted
Posts: 30
Joined: Fri Oct 04, 2013 3:57 pm

Re: Spoločníci

Post by Nervitin »

Ja nasel Vorecha {R.I.P}, Keri v Seditu, a tu doktorku nevim jmeno v Cisarske stvrti v Albaquerk a prej jeste floater v jeskyni ale nevim presne jak a ci je vubec moznost ho naverbovat
User avatar
Memphis321
Neutral
Posts: 5
Joined: Sun Oct 06, 2013 7:20 am
Location: Ostravská Pustina

Re: Spoločníci

Post by Memphis321 »

A když hrajete pro Rodrigeze tak muže s vámi jít i ten zabiják má luxusní brokovnici. Ale proti němu to je peklo.
User avatar
Nervitin
Accepted
Posts: 30
Joined: Fri Oct 04, 2013 3:57 pm

Re: Spoločníci

Post by Nervitin »

Ten quest s Rodrigezem sem neudelal nevim jak ho mam zabit nechci bojovat proti celemu kasinu a nahor mne nepusti protoze sem ghulum v skolim letu pomohl.
dewaere
Accepted
Posts: 17
Joined: Sun Oct 06, 2013 9:34 am

Re: Spoločníci

Post by dewaere »

Proti rodriguezovi a jeho bande je takova mensi pomoc,souvisi to se sklepem,kde jsou najezdnici s damianem...vic uz nenapovim,ja jsem rodrigueze rozsekal na kousicky i s jeho poskokem sanchezem..vetsi starost mi delaji ghouli komanda v energo,ktere mne nahaneji po cele mape.. :-)
dewaere
Accepted
Posts: 17
Joined: Sun Oct 06, 2013 9:34 am

Re: Spoločníci

Post by dewaere »

Jo a pokud chcete docela zajimave zbrane,zkuste sabrinu v seditu,dokaze ze skvelych zbrani delat jeste lepsi a naprosto paradni!To se chlapcum z RES moc povedlo,chvalim!
Dalt
Accepted
Posts: 10
Joined: Sun Oct 06, 2013 10:33 am

Re: Spoločníci

Post by Dalt »

Presne - doporucuju vylepsit u Sabriny pumpovaci brokovnici (prijdete o moznost davky ale je to neskutecnej kanon) do druhy ruky stimpak, spolecniky nechat na jiny mape a do nich :D (Ja jsem je vystrilel z okraju mapy - ze zacatku loveckou puskou na dalku (nez dobehnou tak dostanou slusnou cocku) a pak heavy shotgun :D - na pohodu - problem tam byl ze tuhle celou bitku jsem hral asi na dvacetkrat pac mi furt padala hra (nepreju vam mit bitku poukladanou na deset pozicich :D )
dewaere
Accepted
Posts: 17
Joined: Sun Oct 06, 2013 9:34 am

Re: Spoločníci

Post by dewaere »

jj vylepsena pumpovacka a sniperka upravena na paradni pistoli a s tim uz se da leccos dokazat..ani drsnak gabriel s H&K CAWS se nechytal
Morris
Neutral
Posts: 5
Joined: Sat Oct 05, 2013 6:14 pm

Re: Spoločníci

Post by Morris »

By mě zajímalo jak vypadá snajperka upravená na pistoli?
dewaere
Accepted
Posts: 17
Joined: Sun Oct 06, 2013 9:34 am

Re: Spoločníci

Post by dewaere »

sezen si sniperku,sabrina ti z ni udela za par tacu paradni bouchacku...stejna jako puska jenom dostrel je mensi ale zase nesebere tolik akcnich bodu..vyborna zbran!
sabiaq
Neutral
Posts: 7
Joined: Sat Oct 05, 2013 5:31 pm

Lestra z cisarskeho mesta

Post by sabiaq »

Ake su poziadavky na jej prijatie, okrem volneho miesta v skupine? Mam karmu 1 a hovori ze mi nodoveruje. Kolko treba mat karmy aby sa pridala?

Edit : 85 karmy staci. teda spravit questy v new hope a je to :) Mozno to chce niekto otrestovat s nizsou.
Last edited by sabiaq on Mon Oct 07, 2013 2:27 pm, edited 1 time in total.
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: Spoločníci

Post by Kein »

Přišel někdo i na jiné společníky, než jen:

Keri (Sedit)
Vořech (Rat Hole)
Lystra (Císařské město)
Habík
Accepted
Posts: 10
Joined: Thu Oct 03, 2013 7:16 pm

Re: Spoločníci

Post by Habík »

Gabriel (Sedit - Kasíno) - asi si potrpí na špatnou karmu a na prachy :-)
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: Spoločníci

Post by Powerack »

Taky jsem měl Keri, Lystru a [R.I.P.] Vořecha. Marně pátrám po dalších kumpánech.

Co se týče toho floatera, mohlo by te bejt dost brutální :D Ten totiž ubližuje otravou, nebo radiací a bere za celkem dost :evil:

No a zabiják od mexikánců na mně se*e... Asi se mu nelíbí moje energozbroj :P
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: Spoločníci

Post by Kein »

kde je k nalezení ten floater?
Post Reply