Padání hry po zabití Sebastiána na základně v Albu.

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
Hro3a
Neutral
Posts: 3
Joined: Fri Nov 29, 2013 11:28 pm

Padání hry po zabití Sebastiána na základně v Albu.

Post by Hro3a »

Zdravím,
v táboře mutantů sem dostal úkol nalákat Sebastiana do léčky,ten sem přijal ale v zápěti jsem dal znova pokecat se šefem Mutíku a ten mi hned řekl že jsem promarnil svoji šanci a napal mě,tak sem to tam vyčistil..dole sem pokecal s kámošem Ghoulem a vzal holodisk..šel sem prodat/vyměnit zbraně do Seditu ale nemohl jsem se dostat na Hlavní ulici,vždy to spadl při pokusu vstoupit do lokace(jednou odkudkoli),to jsem ještě neřešil...pak jsem se vydal do Albu za Sebastianem..dal jsem mu holodisk a ten že mě rozpitva atd..tak sem se bránil..vyčistil sem celou čtvrt od lovcu mutantu,nikdo jiný nebyl nepřátelský ale jakykoli pokus o odchod z lokace vždy končí pádem hry...:(
Last edited by Hro3a on Sat Nov 30, 2013 3:32 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Padání hry po zabití Sebastiána na základně v Albu.

Post by Daemon »

Zdravím.
To nebude nějaká jednoznačná chyba skriptu, to vypadá na obecné blbnutí Falloutu 2 :( Uploadni mi někam save, zkusím se na to podívat, jestli to nepůjde nějak vyřešit. Savy bys měl najít ve Fallout 2\Resurrection\resdata\SAVEGAME a save je vždy celý ten adresář SAVE s číslem.
Hro3a
Neutral
Posts: 3
Joined: Fri Nov 29, 2013 11:28 pm

Re: Padání hry po zabití Sebastiána na základně v Albu.

Post by Hro3a »

Cauč..díík moc za snahu zde odkaz: http://ulozto.cz/xpCPf9t7/slot651-7z
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Padání hry po zabití Sebastiána na základně v Albu.

Post by Daemon »

Díval jsem se na to a moc moudrej z toho nejsem. Ještě něco zkusím, ale abych to neměl moc snadné, tak mi to nepadá, mně to rovnou zamrzá :(
Hro3a
Neutral
Posts: 3
Joined: Fri Nov 29, 2013 11:28 pm

Re: Padání hry po zabití Sebastiána na základně v Albu.

Post by Hro3a »

..Respektive mě to taky zamrzne na černé obrazovce se seklou načítací planetkou..a v pozadí běží hudba..pak do cca do 2 minut napiše že program přestal pracovat..nebo to hodí chybu s nějakýma kodama a zapisem do paměti a program přestal pracovat..
Post Reply