Seznam questů a jejich řešení

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Seznam questů a jejich řešení

Post by Powerack »

Zdravím,

bylo by možné, kdyby jste sem někam zadali seznam všech questů a jejich řešení? Tedy něco, jako Resurrection wiki? Určitě by se to mnohým hodilo.

Díky za odpoběď.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Seznam questů a jejich řešení

Post by Daemon »

Tak snadno samozřejmě nebudeme vše prozrazovat. Ale ani nebráníme hráčům nějakou wiki založit...
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: Seznam questů a jejich řešení

Post by Powerack »

No, to je tak, že teď se zakládá spousta vláken, kde se spousta lidí ptá, co a jak, že se zasekli a potřebujou poradit (a rozhodně neříkám, že se mi to nestalo taky, viz komentáře u novinky na brahmíně :D ).
Proto jsem samozřejmně chtěl, aby se vytvořilo třeba nový téma, kde by se tohle řešilo. Forum je pak zapláclý a když něco hledáš, tak se v tom nevyznáš. Jsou čtyři dny od uvolnění hry a forum začíná bejt trochu nepřehledný.
User avatar
Ratman
Resurrection team member
Posts: 61
Joined: Fri Dec 14, 2007 11:02 pm
Contact:

Re: Seznam questů a jejich řešení

Post by Ratman »

Založ, my ti rozhodně bránit nebudeme :wink: Jako tvůrci hry ale nechceme prozrazovat nic konkrétního. Je na hráčích, aby na vše přišli sami. Kdybychom se v tom angažovali i my, tak hra přijde o všechna svá tajemství až moc rychle.
Samota v pustině vás často dohání k šílenství. Jediné, co mi pomáhá udržet si smysl pro realitu, je přátelství s mojí sbírkou zpívajících brambor.
Smash
Accepted
Posts: 19
Joined: Mon Oct 07, 2013 12:51 pm

Re: Seznam questů a jejich řešení

Post by Smash »

Neviete kde mam najst toho plukovnika ktory ma nastarosti nabor do cisarskeho vojska? Potrebujem informacie o stratenom chlapcovi felixovi. Vdaka
Axar
Accepted
Posts: 34
Joined: Mon Oct 07, 2013 1:53 pm

Re: Seznam questů a jejich řešení

Post by Axar »

Vlez do vládní budovy vchodem naproti bráně a jsou to třetí dveře vlevo. Je to chlápek v kovové zbroji co chodí kontrolovat tu jednu skříňku, má u sebe v pokoji celkem 2 skříňky a počítač.
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: Seznam questů a jejich řešení

Post by Powerack »

Tak, milí modi, tohle přesně jsem měl na mysli. Něco se tu řeší a lidi se tu hned začnou ptát na něco, co tu nemá co dělat :D
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Seznam questů a jejich řešení

Post by Daemon »

Powerack wrote:Tak, milí modi, tohle přesně jsem měl na mysli. Něco se tu řeší a lidi se tu hned začnou ptát na něco, co tu nemá co dělat :D
Tak to je spíš otázka moderování fóra. Na co jsme zatím taky moc neměli čas, takže asi určíme nějaké moderátory.
Vytvořit wiki se seznamem questů a dalších věcí není jen tak. To je dost práce. Kromě již zmíněných důvodů bude myslím taky lepší, když se místo toho budeme věnovat opravě bugů pro patch.
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: Seznam questů a jejich řešení

Post by Powerack »

Pokud ti jde o moda, klidně bych se toho ujmul. Tedy pro nějakou část fóra. Mám času celkem dost - skoro celý dny jsem u počítače. Většinou tedy od cca poledne do 22:00, když u mně není přítelkyně. Kdyžtak jsem na skype террорист-феникс Powerack.
User avatar
Lister.Ister
Liked
Posts: 78
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:42 pm

Re: Seznam questů a jejich řešení

Post by Lister.Ister »

Zajímalo by mě, jestli existuje nějaký quest na zničení nemocnice v Albuquerque. Vím, že jeden chlapík má holodisk o "sklizni" a povídání o Williamovi, ale po zabití Vexe s Williamem už nejde o ničem mluvit.
Smash
Accepted
Posts: 19
Joined: Mon Oct 07, 2013 12:51 pm

Re: Seznam questů a jejich řešení

Post by Smash »

Da sa nejakym sposobom spolupracovat s cisarstvom proti anonymovi? Lebo napriek tomu ze do cisarstva som sa dostal kvoli praci pre radcu elys ziadnu pracu mi nedala narozdiel od anonymovho poskoka.
User avatar
Lister.Ister
Liked
Posts: 78
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:42 pm

Re: Seznam questů a jejich řešení

Post by Lister.Ister »

Smash wrote:Da sa nejakym sposobom spolupracovat s cisarstvom proti anonymovi? Lebo napriek tomu ze do cisarstva som sa dostal kvoli praci pre radcu elys ziadnu pracu mi nedala narozdiel od anonymovho poskoka.
Vlastne anonymovi vzdy pomahas, jen potom v urcitou chvili za Elysu (za cisarstvi) si muzes vybrat, zda se pridas k Anonymovi nebo ne. Jen to neni na prvni pohled videt.
Smash
Accepted
Posts: 19
Joined: Mon Oct 07, 2013 12:51 pm

Re: Seznam questů a jejich řešení

Post by Smash »

Cize mam nechat listru cakat na mieste a az potom ju vziat spat do party? Lebo ma chce zabit pri kazdom queste pre anonyma
User avatar
Lister.Ister
Liked
Posts: 78
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:42 pm

Re: Seznam questů a jejich řešení

Post by Lister.Ister »

Smash wrote:Cize mam nechat listru cakat na mieste a az potom ju vziat spat do party? Lebo ma chce zabit pri kazdom queste pre anonyma
Uprime jsem questy pro toho malyho poskoka nedelal, Lystra mi hned rekla, ze odejde, pokud pro nej budu delat questy. A pokud vim, jak pro nej nebo pro Elysu zacnes delat questy, tak uz nemuzes zacit questy pro toho druhyho(aspon ti to tak rikaj), takze si myslim, ze pokud hrajes za toho skrcka pro Anonyma, tak o Lystru bohuzel vzdy prijdes, stejne jako kdyby ses pridal k Lovcum mutantu.
Smash
Accepted
Posts: 19
Joined: Mon Oct 07, 2013 12:51 pm

Re: Seznam questů a jejich řešení

Post by Smash »

takze uz mi neostava nic ine len hrat za anonyma kedze som uz nahlasil rade kde ma poslat vojakov :?
Post Reply