Zakysy

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Zakysy

Post by Daemon »

Tu cenu jsi už právě dohodnul. Jak píšu, ta možnost se ti neobjeví, dokud nemáš částku, kterou obchodník za pistoli požadoval. Takže zřejmě nemáš dost zátek, když jí tam nevidíš. Chápu, že to takhle není ideální, že už jsi mohl zapomenout, kolik to bylo. To případně ještě doladíme do dalšího patche. Každopádně tu možnost pořád máš a možností jak tohle vyřešit je samozřejmě víc, zkus zapátrat v císařství.
telesien
Neutral
Posts: 3
Joined: Tue Jan 07, 2014 6:46 pm

Re: Zakysy

Post by telesien »

Aha, díky. Já tu větu původně pochopil malinko jinak. Jo, takhle to už zabralo :)
Dudo
Neutral
Posts: 3
Joined: Mon Jan 20, 2014 8:54 am

Alb

Post by Dudo »

Zdravim vas, som tu novy, docital som sa tu toho vela co mi aj pomohlo, ale mam jeden problem. Existuje nejake miesto Alb alebo Alba ? Ja ho na mape nemam ani ho neviem nikde najst ? Mozte niekto poradit? dakujem
valcik
Betatester
Posts: 122
Joined: Fri Oct 04, 2013 10:40 am

Re: Zakysy

Post by valcik »

Dudo:
Albu je skratka Albuquerque. Ak ťa napadnú ďalšie otázky, pokojne sa pýtaj v tomto vlákne.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Zakysy

Post by Daemon »

Valcik má pravdu, ale ve hře se to, myslím, nikde takhle nezkracuje. Kdes na to narazil, Dudo?
Dudo
Neutral
Posts: 3
Joined: Mon Jan 20, 2014 8:54 am

Re: Zakysy

Post by Dudo »

tu na fore som o tom cital a nedoslo mi ze to je skratka : )
Dudo
Neutral
Posts: 3
Joined: Mon Jan 20, 2014 8:54 am

Re: Zakysy

Post by Dudo »

existuju v hre viac ako jedna suciastka na opravu generatora ? Jednu som nasiel na vrakovisti a pomocou nej som opravil generator v tabore mutantov aby mi tam ten mutant mohol opravovat zbrane. Jedna by sa mi este zisla dole pod lovcami mutantov ako je ten typek co na niecom pracuje, ale pokial neopravim generator, tak sa nic nedeje...
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Zakysy

Post by feťák8 »

Já našel ve hře jenom jednu.
Image
Kibic
Neutral
Posts: 6
Joined: Mon Dec 02, 2013 12:20 pm

Re: Zakysy

Post by Kibic »

Ahoj,
mám dva dotazy ...

Po zabití jedné Wiliemovi ženy, mi Vex už nedá žádný další úkol. Řekne, že jsem až moc schopný a ať se raději ztratím... když si s ním promluvím znovu rozhovor začne jako bych s ním nikdy nemluvil "kdo jsi, co tu dělám atd..." veškeré kombinace hovoru však končí, že se pak se mnou odmítne bavit...
Je to bug, nebo už žádný úkol u Vexe není?

Druhý dotaz je v táboře mutantů. Nevíte jak se tam dostat bez střílení... strážce u lávky jsem překecal, ale toho druhýho mutanta překecat nedovedu (mám speech přes 120) a i když si nasadím róbu tak mě vždycky prokoukne (společníky bez přestrojení, jsem nechal čekat mimo tábor)

Díky za odpovědi ...
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Zakysy

Post by Daemon »

Ahoj.
Kibic wrote:Po zabití jedné Wiliemovi ženy, mi Vex už nedá žádný další úkol. Řekne, že jsem až moc schopný a ať se raději ztratím... když si s ním promluvím znovu rozhovor začne jako bych s ním nikdy nemluvil "kdo jsi, co tu dělám atd..." veškeré kombinace hovoru však končí, že se pak se mnou odmítne bavit...
Je to bug, nebo už žádný úkol u Vexe není?
Jestli ti dá Vex další úkol zavisí na dalších věcech. Pokud ti řekl, co píšeš, mělo by to být v pořádku a už ti opravdu další úkol zadat nemá. Co ale vypadá na menší bug je to, že se s tebou pak baví jakoby tě neznal. Můžeš mi uploadnout save? Rád bych se na to podíval. Ideálně save před tím než jsi mu řekl o splnění úkolu, jestli ještě máš.
Savy najdeš ve Fallout 2\Resurrection\resdata\SAVEGAME a save je vždy celý ten adresář SAVE s číslem.

Kibic wrote:Druhý dotaz je v táboře mutantů. Nevíte jak se tam dostat bez střílení... strážce u lávky jsem překecal, ale toho druhýho mutanta překecat nedovedu (mám speech přes 120) a i když si nasadím róbu tak mě vždycky prokoukne (společníky bez přestrojení, jsem nechal čekat mimo tábor)
Tábor mutantů jsi našel sám chozením po světové mapě? Zkus se podívat po nějaké pomoci/informacích v Albuquerque než se do Tábora zase vrátíš.
Kibic
Neutral
Posts: 6
Joined: Mon Dec 02, 2013 12:20 pm

Re: Zakysy

Post by Kibic »

Nějak nemůžu ty savy najít ... dostal jsem se až ke složce "resdata" ale tam už je jenom pod složka art a žádná SAVEGAME...
Je možný, že by se mi to ukládalo někam jinam (nic jsem nikde nenastavoval...)

Jinak ten tábor odporu jsem nenašel jen tak... dostal jsem to za úkol od lovců mutantů ...
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Zakysy

Post by Daemon »

Možné to je. V případě chráněné složky jako například Program Files a aktivního UAC jsou uložené pozice přesouvány do VirtualStore složky: C:\Users\<login uživatele>\AppData\Local\VirtualStore\ kde je najdeš ve stejné složce jako hru. Tedy v případně nainstalování Fallout 2 do Program Files budou ve složce C:\Users\<login uživatele>\AppData\Local\VirtualStore\Program Files\Fallout 2\Resurrection\resdata\SAVEGAME

V tom případě máš v Táboře mutantů šanci se domluvit, jen jsi asi ještě nezkoušel vše...
Kibic
Neutral
Posts: 6
Joined: Mon Dec 02, 2013 12:20 pm

Re: Zakysy

Post by Kibic »

http://leteckaposta.cz/531996296

Ahoj posílám tedy save, těsně před odevzdáním úkolu Vexovi.

Taky bych chtěl upozornit na jeden bug - a to že nemůžu prodat Vořecha ... když se bavím se Vředem, dám možnost prodat tak normálně vyinkasuju prašule, (karma se nepohne) a Vořech mi zůstane a můžu ho prodávat kolikrát chci ...

Díky
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Zakysy

Post by Daemon »

Díky za save. Co jsem koukal, tak opravdu je správně, že už ti Vex další úkol nedá. V tom chyba není.

O tom s Vořechem vím, to už je ve verzi 1.1 opravené.
Ian
Neutral
Posts: 3
Joined: Tue Feb 11, 2014 2:29 pm

Re: Zakysy

Post by Ian »

Ahoj

Mám dotaz vyřídil jsem Anonyma(Eliz) pak toho trpaslíka s bandou žoldáků v mrtvé čtvrti. Přidal jsem se k lovcům a nevím co dál. Žádné další úkoly nedostávám. Zkoušel jsem kecat se všemi na základně lovců a furt melou akorát to samí dokola.
Dostat se to taboru mutantů přez toho hňupa na lávce nejde a probojovat se je sebevražda.
Post Reply