PROGEMA

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: PROGEMA

Post by Kein »

No tu blbou pistolku, ale na začátku hry nezískáš, protože potřebuješ vysokou vědu a opravu.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: PROGEMA

Post by feťák8 »

Pravda, pistolka ne. :) No co, stejně je blbá.
Image
Avokado
Accepted
Posts: 22
Joined: Mon Oct 07, 2013 7:41 pm

Re: PROGEMA

Post by Avokado »

tak co, došel někdo na něco? Myslím, že ten Geoff je jasný, akorát teď jsem s ním mluvil po vymlácení alienů ve V16 a nic moc mi neřekl. Možná by to chtělo mluvit s ním před V16, vyzabijet je a pak s ním promluvit znovu... nezkoušel tohle někdo? Progema je zatím největší záhada a musíme na ni přijít:)
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: PROGEMA

Post by Kein »

No...otázkou je, zdali je PROGEMA opravdu záhada, nebo je to prostě celá lokace. Já jsem s řešením 3. a 4. patra skončil, protože dokud se neví alespoň to, zdali jsou vůbec tyto patra přístupné, tak to nemá smysl řešit. Pokud přístupné 3. a 4. patro je, tak to tipuju na to, že Vám o tom musí někdo, nebo něco říct, aby se spustil nějaký skript - možná někdo od Lovců mutantů, podle PC to totiž byli nejspíše právě oni, kdo tam byli naposled a rozmisťovali výbušniny - tuším tak podle informací z počítače v prvním patře a mrtvolek před komplexem, ale to je jen moje vykonstruovaná dedukce. Obávám se, že pokud něco neunikne od tvůrců, tak s tím málokdo pohne.
Gatts
Accepted
Posts: 28
Joined: Fri Oct 11, 2013 4:07 pm

Re: PROGEMA

Post by Gatts »

- bolo napisane, ze naburat sa do hlavneho PC na 3. poschodi ide
- na druhom poschodi ale aj keby sa otvorili dvere, stale sa mi zda ze tie kopy kamena budu branit a vytah je vyradeny z prevadzky.
- ALE, zistil som ze poklop ventilacie sa da otvorit zozadu (z volne pristupnej miestnosti, cez stenu) - asi bug?
Takze sa da vratit aj pomocou ventilacie a to presne spravim, vratim sa az namakam repair a science skilly.
(tiez som dufal ze REPAIR mi pomoze zpojazdnit nakladny vozik na druhom podlazi a s nim sa prekopem dalej, bohuzial..)
Blister
Accepted
Posts: 24
Joined: Sat Oct 05, 2013 11:30 am

Re: PROGEMA

Post by Blister »

Gatts wrote:- bolo napisane, ze naburat sa do hlavneho PC na 3. poschodi ide
- na druhom poschodi ale aj keby sa otvorili dvere, stale sa mi zda ze tie kopy kamena budu branit a vytah je vyradeny z prevadzky.
- ALE, zistil som ze poklop ventilacie sa da otvorit zozadu (z volne pristupnej miestnosti, cez stenu) - asi bug?
Takze sa da vratit aj pomocou ventilacie a to presne spravim, vratim sa az namakam repair a science skilly.
(tiez som dufal ze REPAIR mi pomoze zpojazdnit nakladny vozik na druhom podlazi a s nim sa prekopem dalej, bohuzial..)
To si neobjevil nic novýho....
Avokado
Accepted
Posts: 22
Joined: Mon Oct 07, 2013 7:41 pm

Re: PROGEMA

Post by Avokado »

dnes jsem tím strávil půl dne, dal jsem se k lovcům, prohlížel si ty jejich alieny, pak jsem šel do progemy, pak za geoffem a nevylezlo z něho nic kloudného. o alienech se teda ještě zmínil doktor u lovců, ale nic zvláštního.
zkoušel jsem vybít alieny za císařství a pak jít za Geoffem, nic - vždycky řekne akorát [rozhodl ses, že neřekneš Geoffovi, co se s alieny stalo (nebo tak něco)]
už fakt nevím za kým jít - někdo tady říkal že Geoff zmiňoval alieny ve vaultu, ale to se asi spletl - jestli ne, tak jak toho jde docílit?.
Musím říct, že jsem v koncích. Hodilo se, kdyby nám někdo aspoň malinko napověděl, jestli je ještě vůbec co hledat, nebo jestli mrhám svým životem zbytečně a víc než unikátní pistolku nedostaneme :)
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: PROGEMA

Post by Powerack »

Nevím, jestli je to bug, nebo co, ale když vlezu do tý lokace progema, jak jste mi to tady včicí pali, tak jak vlezu zpět na mapu, tkm mám kolem sebe černo a nejde s tím nic dělat. Save jsem si udělal předem naštěstí...


EDIT: Původní text nechávám, protože jsem sse smál sám sobě, když jsem to po sobě četl. No ale každýmu je jasný, co jsem chtěl napsat a na co se zeptat, že.
Blister
Accepted
Posts: 24
Joined: Sat Oct 05, 2013 11:30 am

Re: PROGEMA

Post by Blister »

Avokado wrote:zkoušel jsem vybít alieny za císařství a pak jít za Geoffem, nic - vždycky řekne akorát [rozhodl ses, že neřekneš Geoffovi, co se s alieny stalo (nebo tak něco)]
už fakt nevím za kým jít - někdo tady říkal že Geoff zmiňoval alieny ve vaultu, ale to se asi spletl - jestli ne, tak jak toho jde docílit?.
To sem psal nejspíš já a bylo tím pouze myšleno to, že alieni ve V16 jsou z progemy jinak geoff mi řikal to samé.
Axar
Accepted
Posts: 34
Joined: Mon Oct 07, 2013 1:53 pm

Re: PROGEMA

Post by Axar »

Nechtěl bych vám do toho kecat, ale v Progemě nedrželi alieny ale párače, vyplývá to z toho co bylo v počítači.
Nox
Accepted
Posts: 12
Joined: Sat Oct 12, 2013 3:47 pm

Re: PROGEMA

Post by Nox »

No mutanti v Zakladne mutantu rikali, ze vyrazi nekam na vychod, kde je radiace, ktera jim narozdil od lidi nevadi. A V Progeme jsem na radiaci narazil. Tak si rikam, jestli se nechystaji tam.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: PROGEMA

Post by feťák8 »

Nox wrote:No mutanti v Zakladne mutantu rikali, ze vyrazi nekam na vychod, kde je radiace, ktera jim narozdil od lidi nevadi. A V Progeme jsem na radiaci narazil. Tak si rikam, jestli se nechystaji tam.
Když míří na východ, tak nepůjdou na západ. Kromě toho, když si přečteš v počítači Progemy záznamy z poslední doby, tak supermutanti už poblíž byli. Ale dovnitř nepronikli přes obranu.
Image
deep77
Neutral
Posts: 1
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:43 am

Re: PROGEMA

Post by deep77 »

Gatts wrote:- bolo napisane, ze naburat sa do hlavneho PC na 3. poschodi ide
- na druhom poschodi ale aj keby sa otvorili dvere, stale sa mi zda ze tie kopy kamena budu branit a vytah je vyradeny z prevadzky.
- ALE, zistil som ze poklop ventilacie sa da otvorit zozadu (z volne pristupnej miestnosti, cez stenu) - asi bug?
Takze sa da vratit aj pomocou ventilacie a to presne spravim, vratim sa az namakam repair a science skilly.
(tiez som dufal ze REPAIR mi pomoze zpojazdnit nakladny vozik na druhom podlazi a s nim sa prekopem dalej, bohuzial..)
To je sice pravda, ze ta packa co otvora ventilaciu, sa da otovrit aj zozadu cez stenu, ale to ti velmi nepomoze. Lebo dvere z tej miestnosti budu stale zavrete, a nedostanes sa von, tie sa otvaraju az cez pocitac...
Kalor
Neutral
Posts: 4
Joined: Fri Oct 11, 2013 10:04 pm

Re: PROGEMA

Post by Kalor »

inak cel progema je vlastne len pre tu jednu zbran co tam ziskas? ci aj daco ine? opravil som to tam vsetko ale dako neviem ci aj viac sa tam da spravit...
User avatar
folkon2
Accepted
Posts: 43
Joined: Wed Oct 09, 2013 3:44 pm

Re: PROGEMA

Post by folkon2 »

Kalor wrote:inak cel progema je vlastne len pre tu jednu zbran co tam ziskas? ci aj daco ine? opravil som to tam vsetko ale dako neviem ci aj viac sa tam da spravit...
ešte je tam gatling,geiger a kevlarove brnenie....ked sa to tak vezme, je to zo zaciatku hry vyborna pomoc potrebujes jedine jedno lano a dynamit, akurat treba potom obehnut/porazit jedneho paraca, (na zaciatku ked nie je este vysoka veda tak robotov asi aktivovat nebudes)

podla mna to uz je komplet lokacia asi ako Asmodeova jaskyna..... tie 2 poschodia+pomocou robota tretie, do dalsich poschodi osobne asi ist netreba, aj tak su zamorene,a zmyslom celej PROGEMY je podla mna len pridat trosku viac info do hry o povode alienov
Post Reply