BFU se ptá - jak do Seditu?

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Mirda13
Neutral
Posts: 9
Joined: Tue Oct 08, 2013 10:23 am

Re: BFU se ptá - jak do Seditu?

Post by Mirda13 »

Pravdou je, ze je potreba se naucit porad krast :) zaprve to doplni naboje, Stimpaky, penize, za druhe je fajn, kdyz v pozdejsi dobe jdete vystrilet ty, co jste okradli a oni nemaji naboje a jdou na Vas rucne... Minimalne na zacatku hry (New Hole, Rat) to hodne pomuze - pak ani tech par ghoulu neni problem. Od Juliana jsem si koupil samopal a rozstrilel jsem vse minimalne do Sediku (vcetne doupete najezdniku). Obcas mi pomaha mirena strelba (save, vystrelit na hlavu - omraci -OK, neomraci - Load) a postupne se vyrovnat s presilou, pak dorazim ty, kteri zustali lezet. Dobre je take si poradne stoupnout (doupe najezdniku v Sediku, vytah ve Vaultu) - tedy tak, abych blokoval vstup a mohl se s neprateli vyrovnat postupne - minimalne Vault mi to hrozne ulehcilo - jednoho aliena jsem skolil ve dverih vytahu a nez se probral, vystrilel jsem pres nej ostatni, kteri nemohli dal. A pripadne nejakym samopalem/utocnou puskou/aut. brokovnici strilet davkou pres prvnich par chudaku na ty v zadni rade, to je pak mela :roll:
valcik
Betatester
Posts: 122
Joined: Fri Oct 04, 2013 10:40 am

Re: BFU se ptá - jak do Seditu?

Post by valcik »

Mirda13 wrote:Obcas mi pomaha mirena strelba (save, vystrelit na hlavu - omraci -OK, neomraci - Load)
Resurrection má parádne hromadné bitky, takto si ich len kazíš. :|
ondrasheq
Neutral
Posts: 5
Joined: Mon Oct 07, 2013 5:20 pm

Re: BFU se ptá - jak do Seditu?

Post by ondrasheq »

Popravde ghulove jsou pro me taky problem, mam nakoupino co slo (kozena vesta, zbrane) Vorecha jsem obetoval, ale ke kraji mapy nedobehnu, ustrilej me z dalky a to je nemusim videt a daji me na 3 rany a potkam je vzdy, i kdyz jsem to zkousel obchazet. Navic ty jejich kecy jsou strasne otravny, kdyz uz loaduju po desate a musim pockat, nez se vykecaj :)
Mám úplně stejný problém. Je to brutální přesila. Nehledě na to, že i když se podaří zdrhnout, tak hádám, že po mně/tobě půjdou i dál.
Ad kradení - vyloupl jsem všechny hroby, projel všechny baráky a dostal se na max. 1050 zátek. Nehledě na to, že jsem pro splnění úkolu pro Leonarda prodal 3 stimpacky (to shánění nábojů je kurevsky nevýhodnej kšeft).
Resurrection je, minimálně pro mě, jakožto hráče, co nehrál F1/2, fakt těžká hra od samotnýho začátku. Je to výzva, ale zároveň mě to sere :)
Mám chuť začít od začátku a stejně mám pocit, že vím hovno :)
Mijo
Neutral
Posts: 2
Joined: Sun Oct 06, 2013 10:09 am

Re: BFU se ptá - jak do Seditu?

Post by Mijo »

Image
Nemyslím, že bych na tom byl tak špatně, aby me sestřelili během jednoho kola, kdy nestihnu utéct do bezpečí :)
Ale to nevadí, nějak se s tím poperu. Hrál a několikrát jsem dohrál i jedničku i dvojku, takže na save/load jsem zvyklý :)

Edit: tak už jsem to pres ně protlačil, ale se štěstím, když jsem se kryl za tím nožíčkářem a ten to za mě 2x koupil :) Další jsem nepotkal a dostal jsem se do velkoměsta Sedit :)
Mirda13
Neutral
Posts: 9
Joined: Tue Oct 08, 2013 10:23 am

Re: BFU se ptá - jak do Seditu?

Post by Mirda13 »

ondrasheq wrote:
Popravde ghulove jsou pro me taky problem, mam nakoupino co slo (kozena vesta, zbrane) Vorecha jsem obetoval, ale ke kraji mapy nedobehnu, ustrilej me z dalky a to je nemusim videt a daji me na 3 rany a potkam je vzdy, i kdyz jsem to zkousel obchazet. Navic ty jejich kecy jsou strasne otravny, kdyz uz loaduju po desate a musim pockat, nez se vykecaj :)
Mám úplně stejný problém. Je to brutální přesila. Nehledě na to, že i když se podaří zdrhnout, tak hádám, že po mně/tobě půjdou i dál.
Ad kradení - vyloupl jsem všechny hroby, projel všechny baráky a dostal se na max. 1050 zátek. Nehledě na to, že jsem pro splnění úkolu pro Leonarda prodal 3 stimpacky (to shánění nábojů je kurevsky nevýhodnej kšeft).
Resurrection je, minimálně pro mě, jakožto hráče, co nehrál F1/2, fakt těžká hra od samotnýho začátku. Je to výzva, ale zároveň mě to sere :)
Mám chuť začít od začátku a stejně mám pocit, že vím hovno :)

Zacit od zacatku neni nejhorsi (sam jsem zacinal trikrat). Ty ghouly jsem dal pokazde - utect se da (10 akcich bodu) a vystrilet take - chce to mit sebou psa, aby alespon nekoho zabavil. Kdyz je potrebuji vystrilet, jdu spise k nim (pak davka ze samopalu). Jinak ten obnos 1050 zátek je strasne maly - koupil jsem si kozene brneni (ne tu cernou vestu), pak samopal a na cestu mi zbylo pres 3000 zatek (dva jsem pak zaplatil za vyloupeni serifa, tak si to pomatuji). Pro Leonarda jsem nic neplnil - ale okradu kazdeho na potkani - pak mas dost Stimpaku i drog, zadne u Alexy kupovat nepotrebujes...
Dulezite jsou podle mne akcni body - tedy hbitost 10.
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: BFU se ptá - jak do Seditu?

Post by Kein »

S těma prvníma ghoulama u Seditu jsem teda problém neměl, ovšem jednou jsem si tak šel po mapě a v klínové formaci "<" jsem potkal asi 30 ghoulů z toho byla půl oblečená v energozbrojích - tři vystřelili a bylo po mě. To se stalo ale jen jednou.

Jinak důrazně doporučuju nepodceňovat řeč a vědu, popřípadě opravu. Především řeč je v RESSU nejduležitější skill a je potřeba takřka celou hru. Nevím jestli k něčemu je, dát si ze začátku všechny dovednosti do Střelných, těžkých a chladných zbraní - stačí bohatě (imho) jedna bojová dovednost na zbraně (jedno jestli těžké, energo, chladné nebo lehké) a zbytek do sociálních dovedností.

Jinak jestli jste nehráli předtím F1 a 2 tak byste měli zkusit alespoň tu jedničku. Nejen, že RESS na událostech z jedničky celkem staví, ale hlavně jak jednička nebo dvojka nejsou tak těžké na boje a líp se naučíte základy.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: BFU se ptá - jak do Seditu?

Post by feťák8 »

Mně se ke konci chladný moc nevyplatily. Odhodit nepřítele superkladivem je fajn, ale ne proti hordě ghoulů v power armorech. Musíš k nim přijít a oni do tebe pořád jebou minipistolkama s plazmou a laserem :twisted: Přechod na energretiku, když už není otagovaná, byl brutální na skill body.

Jinak na ty ghouly do Seditu mně osobně pomohlo stoupnout si tak, abych se kryl někým z protivníků před dávkou z opakovací brokovnice. Při troše štěstí se dá sebrat i zbraň.
Image
Post Reply