[spoilery] Císařství

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Arkande
Accepted
Posts: 12
Joined: Wed Nov 27, 2013 5:47 pm

Re: [spoilery] Císařství

Post by Arkande »

Ahoj, už to tu bylo zmiňováno, ale nikdo neodpověděl. Takže mám problém s Aronem a jeho zprávou kterou mi má poslat na Pip-boye. Herně už musel uběhnout minimálně měsíc, dokonce jsem byl už v základně Obrody (vyřadit roboty, pozamykat dveře atd. prostě fair-play) a ten zmetek mi pořád nic neposílá. Hraju za klaďase, lovcům jsem dal jen pistoli a pak odmítl druhý úkol, načež mne vyloučili.

Je normální, že v Císařském městě po útoku nezůstal jedinný strážný? (Chápu dost jich umřelo, ale i tak...)

Nevíte co s tím?
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: [spoilery] Císařství

Post by feťák8 »

Strážní mi také zmizeli a Aran se ozval určitě za delší dobu než tři týdny. Klidně jsem si tou dobou odskočil plnit úkoly do Corathu. Pokud ještě nemáš všechny operace, tak se nech operovat (i když to by asi můj klaďas nedělal). Operace trvá dlouho a třeba za tu dobu přijde pozvánka. Výhodou je, že budeš pořád v Albuquerque, takže i tvůj PipBoy bude v dosahu.
Image
praetorian
Liked
Posts: 57
Joined: Sat Oct 26, 2013 11:58 am

Re: [spoilery] Císařství

Post by praetorian »

Arkande wrote:Je normální, že v Císařském městě po útoku nezůstal jedinný strážný? (Chápu dost jich umřelo, ale i tak...)

Nevíte co s tím?
ja som tam tých strážnych mal. vždy po načítaní mapy sa mi asi na sekundu objavili, ale hneď zmizli... žeby bug? :roll:
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: [spoilery] Císařství

Post by Daemon »

Arkande wrote:Ahoj, už to tu bylo zmiňováno, ale nikdo neodpověděl. Takže mám problém s Aronem a jeho zprávou kterou mi má poslat na Pip-boye. Herně už musel uběhnout minimálně měsíc, dokonce jsem byl už v základně Obrody (vyřadit roboty, pozamykat dveře atd. prostě fair-play) a ten zmetek mi pořád nic neposílá. Hraju za klaďase, lovcům jsem dal jen pistoli a pak odmítl druhý úkol, načež mne vyloučili.

Je normální, že v Císařském městě po útoku nezůstal jedinný strážný? (Chápu dost jich umřelo, ale i tak...)

Nevíte co s tím?
Nic, tobě se už ozvat nemá.

praetorian wrote:ja som tam tých strážnych mal. vždy po načítaní mapy sa mi asi na sekundu objavili, ale hneď zmizli... žeby bug? :roll:
Bug :( O nic tím naštěstí nepřicházíš. Bude opraveno v chystaném patchi.
User avatar
gordon
Liked
Posts: 63
Joined: Fri Oct 11, 2013 3:53 am

Re: [spoilery] Císařství

Post by gordon »

Už jsem se jednou ptal a zapadlo to.

Jaké jsou podmínky, abych mohl dát holčičku té paní z Císařství?

-Paní z Císařství se mnou vůbec nemluví a červeně mi odsekne, ať jí jdu z očí. Maminka holčičky neotevře rozhovor a holčička otevře, ale jen tuším poví, že se má dobře, či co. Žádná jiná možnost.
- Mám pro Císařství hotového Anonyma, Aran mi zadal vyčistit spodek. Mám karmu přez 600. Řeč přez 100. IN 10. Je fakt, že mám jednu opearci síly kvůli gatlingu, ale ani před ní to nešlo. Vexe jsem pro Williama zabil. Lystra už mi i povídala o nějaké rodině, co měla zmutované dítě, nebo byla celá zmutovaná, či něco takového. A že snad chlap je mrtvej a zbytek se ztratil. S Lovci nic společného nemám.

Co já nemám a ostatní mají? či co snad mi přebývá? :oops: :D

Díky předem za radu. Chtěl bych to mít hotové.

P.S. Píšu z práce, kde to nemám, proto ty nepřesné popisy dialogů.
Arkande
Accepted
Posts: 12
Joined: Wed Nov 27, 2013 5:47 pm

Re: [spoilery] Císařství

Post by Arkande »

Gordone, musíš vyřešit zmizení malého kluka v Císařství. Taky musíš přijmout úkol na adopci dítěte od matky v předměstí. Jakmile to budeš mít, pak jde všechno v pohodě. Jen skočíš za paní do Císařství, řekenš ji o smrti jejího syna a pak ji nabídni možnost adoptovat tu malou holku...
Arkande
Accepted
Posts: 12
Joined: Wed Nov 27, 2013 5:47 pm

Re: [spoilery] Císařství

Post by Arkande »

No tééééda odpovídá mi sám pan Panoš. Gratuluji ke skvělé hře, jsem totálně nadšený. Je mi líto, že Vás nemohu nijak finačně podpořit, protože Vaše modifikace stojí za každou korunu kterou bych do toho vložil.

Můžete mi, ale prosím Vás rozvést proč mne nekontaktuje Císař Aran? Zvláště když mi ve finálním rozhovoru po zabití Anonyma slíbil, že mne kontaktuje?

Jen připomínám, že zbraň jsem sebral z obchodu toho pedofila. Nic jsem v Císařství neukradnul...
User avatar
gordon
Liked
Posts: 63
Joined: Fri Oct 11, 2013 3:53 am

Re: [spoilery] Císařství

Post by gordon »

Arkande wrote:Gordone, musíš vyřešit zmizení malého kluka v Císařství. Taky musíš přijmout úkol na adopci dítěte od matky v předměstí. Jakmile to budeš mít, pak jde všechno v pohodě. Jen skočíš za paní do Císařství, řekenš ji o smrti jejího syna a pak ji nabídni možnost adoptovat tu malou holku...
Kluka jsem už našel mrtvého. Pak jsem to šel říct jeho mámě a od té doby nic. Matka v předměstí (pokud je to ta v domku s holčičkou) se mnou nehodlá o ničem mluvit.
Jestli se to však nemusí udělat nějak dohromady. To by ale byla vždy hrozná náhoda, kdyby to někdo udělal správně. Matka na předměstí se se mnou vlastně nikdy nechtěla bavit.
Arkande
Accepted
Posts: 12
Joined: Wed Nov 27, 2013 5:47 pm

Re: [spoilery] Císařství

Post by Arkande »

Matku na předměstí musíš umět ukecat. To znamená vysokou hodnotu řeč. (Moje postava má řeč okolo 120 a INT 9), nejdříve jsem promluvil s tou holčičkou a pak s matkou, hned naskočil rozhovor na téma ...třeba ti pomůžu ... a bylo to. Samosebou některé postavy ve hře můžeš naštvat a pak se s tebou nebudou bavit (Obvykle, když tě nenávidí, reagují červeným textem). Tak jestli jsi náhodou ty dvě ženské neurazil...
User avatar
gordon
Liked
Posts: 63
Joined: Fri Oct 11, 2013 3:53 am

Re: [spoilery] Císařství

Post by gordon »

Tu matku od holčičky jsem neurazil zcela jistě. U té jsem nikdy neměl žádné možnosti a vždy jen říkala, že mám jít tuším pryč, či co. Matku od kluka jsem myslím také neurazil. Nepamatuju si přesně, jak jsem jí sdělil smrt kluka. Trochu se bojím, jestli já tam (a to jsem měl jistě už řeč přes 100) neměl jen možnost " kluk je mrtvej paninko" Vím, že jsem z toho rozhovoru měl smíšený pocit, a možná to bylo tím, že se mi nelíbila žádná z možností odpovědi. Ale možná si to pletu s jiným rozhovorem. Pokud však je třeba 120 řeč na rozhovor s matkou holky, tak to zkusím zainvestovat a možná pak bude i možnost se bavit s tou Císařskou matinkou.

Zkusím doma.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: [spoilery] Císařství

Post by Daemon »

Arkande wrote:No tééééda odpovídá mi sám pan Panoš. Gratuluji ke skvělé hře, jsem totálně nadšený.
:-D Díky za chválu.
Arkande wrote:Můžete mi, ale prosím Vás rozvést proč mne nekontaktuje Císař Aran? Zvláště když mi ve finálním rozhovoru po zabití Anonyma slíbil, že mne kontaktuje?
Jen připomínám, že zbraň jsem sebral z obchodu toho pedofila. Nic jsem v Císařství neukradnul...
Císařství a Lovci mají hodně napjaté vztahy a různě se vzájemně sledují. Aran prostě nechce, když už to není nutné (jako bylo v případě problémů s Anonymem), zatahovat do vnitřních záležitostí císařství někoho, kdo se snažil stát Lovcem mutantů. A on vlastně neslíbil, že se ozve. Řekl jen něco jako, že se možná případně ozve, takže nic závazného. Ale je celkem pochopitelné, že z herního hlediska hráč očekává, že k tomu dojde, když už tam ta zmínka je. To jsme si úplně neuvědomili, dokud jsme neviděli reakce některých hráčů. V chystaném patchi už to máme trochu upravené - Hráč by měl být lépe varován, že snaha přidat se k Lovcům se nemusí líbit v císařství. A stejně tak by měl vědět, pokud s ním už nový císař dál jednat nechce, aby marně nečekal na zprávu, která nepřijde.
Arkande
Accepted
Posts: 12
Joined: Wed Nov 27, 2013 5:47 pm

Re: [spoilery] Císařství

Post by Arkande »

Díky Daemone, to jsem si neuvědomil. Tak nějak jsem to chtěl hrát na dvě strany jako ve F2, přesněji v Renu (Tam jsem taky tahal prachy ze všech rodin)...

To že nejde hrát na obě strany sice odpovídá sociologické struktůře v malém městě, ale člověk nemůže být zase tak "oportunistický" jak by pravděpodobně v post-apo poušti byl :-)
User avatar
gordon
Liked
Posts: 63
Joined: Fri Oct 11, 2013 3:53 am

Re: [spoilery] Císařství

Post by gordon »

Tak i s řečí 132 a charisma zvedlým perkem na 7 nic nového. Maminka holky mě u poněkolikáté žádá, abych jí nechal být a holčička se má stále dobře.

Mohl by mi někdo "dotohovidící" prozradit, čím vším je to podmíněno? Ehm ... někdo z autorů? :wink:
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: [spoilery] Císařství

Post by Daemon »

gordon wrote:Mohl by mi někdo "dotohovidící" prozradit, čím vším je to podmíněno? Ehm ... někdo z autorů? :wink:
Promiň, ale tohle už by prakticky bylo prozrazování řešení questu, což jako autoři dělat nechceme.
User avatar
gordon
Liked
Posts: 63
Joined: Fri Oct 11, 2013 3:53 am

Re: [spoilery] Císařství

Post by gordon »

Daemon wrote:
gordon wrote:Mohl by mi někdo "dotohovidící" prozradit, čím vším je to podmíněno? Ehm ... někdo z autorů? :wink:
Promiň, ale tohle už by prakticky bylo prozrazování řešení questu, což jako autoři dělat nechceme.
Tomu rozumím. Zeptám se jinak. Je tedy můj stav beznadějný, nebo ještě něco přehlížím?
Post Reply