[spoilery] Císařství

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

praetorian
Liked
Posts: 57
Joined: Sat Oct 26, 2013 11:58 am

Re: [spoilery] Císařství

Post by praetorian »

Sarin wrote:Vím minimálně o třech řešeních. Chuck má jednu, skrze dialog, můžeš překecat děcko v Císařství ať se přidá k armádě a pak může pro tebe jednu ukrást, a nebo štípnout plány z paláce.
u Chucka tú možnosť nemám, decku keď poviem že má nastúpiť do armády tak ma pošle do prdele a už sa so mnou nebaví :(
mám speech len nejakých 42%, je to tým? alebo som preskočil nejaký quest, kde mi mal niekto niečo povedať, čo malo spustiť špeciálny dialóg u týchto postáv?
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: [spoilery] Císařství

Post by feťák8 »

!spoilery!
Praetorian:

1) Musíš navštívit v druhé části Císařství (té, kde je např. Cole) matku dítěte, které se ztratilo. Jmenuje se Vasquezová a dům má někde na severozápadě části města.
4) Mně ho zadal Gurgan, náčelník kmene divochů na předměstí Albuquerque. Musíš se s nimi účastnit určitého počtu lovů, dokud nenarazíš na sběrače dárců z nemocnice. Já získal důkaz tak, že jsem v nemocnici došel k oknu zamčeného pokoje se zajatci a jeden z nich (vypadá jako divoch) se mnou zahájil rozhovor sám. Pak půjdeš zpátky za náčelníkem a ten řekne, že je potřeba zaútočit.
Image
praetorian
Liked
Posts: 57
Joined: Sat Oct 26, 2013 11:58 am

Re: [spoilery] Císařství

Post by praetorian »

feťák: díky za tip. na love som bol 3x, stratených lovcov síce náčelník spomenul ale nemal som možnosť dialógu.


vie mi niekto helfnúť s ostatnými vecami?

2) ako mám pomôcť žene s 6-prstým deckom z predmestia? našiel som len možnosť ohlásiť dieťa lovcom, ktorí jej chcú odrezať nohy. to neni moc kóšer, tak som to tiež loadol.
3) dá sa nejako vylúpiť sklad zásobovacej úradníčke? mám electronic lockpick + skill na 80%, ale zatiaľ to nejde. oplatí sa to vôbec riskovať?
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: [spoilery] Císařství

Post by lopata »

praetorian wrote:feťák: díky za tip. na love som bol 3x, stratených lovcov síce náčelník spomenul ale nemal som možnosť dialógu.


vie mi niekto helfnúť s ostatnými vecami?

2) ako mám pomôcť žene s 6-prstým deckom z predmestia? našiel som len možnosť ohlásiť dieťa lovcom, ktorí jej chcú odrezať nohy. to neni moc kóšer, tak som to tiež loadol.
3) dá sa nejako vylúpiť sklad zásobovacej úradníčke? mám electronic lockpick + skill na 80%, ale zatiaľ to nejde. oplatí sa to vôbec riskovať?
já by jsem ti poradil, je tam spojitost s Chuckem :shock:
praetorian
Liked
Posts: 57
Joined: Sat Oct 26, 2013 11:58 am

Re: [spoilery] Císařství

Post by praetorian »

praetorian wrote:3) dá sa nejako vylúpiť sklad zásobovacej úradníčke? mám electronic lockpick + skill na 80%, ale zatiaľ to nejde. oplatí sa to vôbec riskovať?
na túto otázku si odpoviem sám :D s electronic lockpik a skill 100% som to na xtý pokus otvoril. nachádza sa tam: paramedická súprava (wtf?), super stimpak a samopal Kriss V.
hanzi161
Accepted
Posts: 27
Joined: Sat Oct 26, 2013 4:04 pm

Re: [spoilery] Císařství

Post by hanzi161 »

To 6-ti prstý děcko si může vzít Vasquezová, když zjistí, že je její kluk mrtvej.

Jinak mě dostává možnost dialogu právě u tohodle questu, kdy jí mám říct, co jsem zjistil o jejím synovi.
TEN VÁŠ KLUK JE TUHEJ, PANINKO! :D :D
User avatar
gordon
Liked
Posts: 63
Joined: Fri Oct 11, 2013 3:53 am

Re: [spoilery] Císařství

Post by gordon »

Jak dlouho si můžu dávat načas s úkolem vyčistit podzemí? Počká nový císař třeba měsíc dva, jako Elis předtím? Už jsem i seběhl na první patro a popovídal si s velitelem. Jen ještě nejsem dost silný na boj na druhém patře. Chci si nejdřív dodělat nějaké questy v Seditu a v Albu jsem se objevil jen náhodou s karavanou.

Díky předem za odpověď. Nechce se mi to dlouze zkoušet a pak zjistit, že nepočká a přišel jsem o něco.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: [spoilery] Císařství

Post by Daemon »

Neboj, počká.
User avatar
gordon
Liked
Posts: 63
Joined: Fri Oct 11, 2013 3:53 am

Re: [spoilery] Císařství

Post by gordon »

Mám dva dotazy k questu se šerifem.

1) Jde odpálit dynamitem zdroj elektriky a způsobit tak chaos? Zrovna jsem neměl dynamit u sebe.

2) Ghoulka mi říkla, že nemám nic dalšího, krom nuggetů, krást. Samozřejmě jsem ukradl, co nebylo přibité. Mělo to nějaký efekt, který jsem však nezaznamenal, nebo je to tam jen takové dramatické zabarvení, aby vypadala slušně?
User avatar
gordon
Liked
Posts: 63
Joined: Fri Oct 11, 2013 3:53 am

Re: [spoilery] Císařství

Post by gordon »

A ještě jeden dotaz. Pokud řeknu rádci, že na Elysu s ním njedu, nebo se před finálním bojem zdejchnu, do císařství mě už nechtějí pustit. Co se tedy stalo? Kdo vyhrál? Nikdy jsem po této situaci dál nepokračoval, ale docela by mě to zajímalo. Všiml jsem si, že pokud jsem utekl během toho finálního boje, rádce i další "vzbouřenci" byli mrtví, než jsem opustil budovu. Lze tedy předpokládat, že prohrál a císařem je Elysa? A nebo bez mé přítomnosti naopak vyhrál a jen je na mě nazlobený?

Díky předem za objasnění.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: [spoilery] Císařství

Post by feťák8 »

Císařem je Elisa. A že tě tam nechtějí pustit, je logické. Slíbil jsi vyřídit Anonyma a když jsi jej "odhalil", tak místo zabití jsi jej pustil do města vyřídit si to s Elisou. Tvůj hrdina je už prostě nespolehlivý.
Mě v tom souboji, ať už za stranu Císařství nebo Anonyma štvou nájezdníci. Zatím jsem s nimi jen jednou nemusel bojovat. A to při úkolu pro Anonyma, když chtěli odměnu. Šlo se jich za nějaké dva tisíce zbavit. Na druhou stranu, proč bych to dělal, když je mohu zabít? :twisted: Akorát mi při tom souboji s nimi dalo práci, aby mi přežili spolubojovníci. Trpaslík se samopalem ani moc nedávkoval, ale plešoun se sniperkou a ten s opakovací brokovnicí jsou šmejdi.
Image
User avatar
gordon
Liked
Posts: 63
Joined: Fri Oct 11, 2013 3:53 am

Re: [spoilery] Císařství

Post by gordon »

Uvědomil jsem si, že jsem párkrát četl o možnosti dát paní z Císařství, která přišla o syna, nějakou holčičku. Předpokládám, že se jedná o tu plačící v domku blízko Williama. Nevím ale jak na to. Paní z Císařství na mě křičí, že mě nechce vidět. (slušně jsem jí oznámil, že je syn mrtev) a holčička jen pláče a nic a její (asi) maminka se mnou nechce mluvit.
Co mám tedy dělat?
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: [spoilery] Císařství

Post by feťák8 »

Na tenhle quest jsem narazil až díky tomuto fóru. Během třech dohraných her to proběhlo bez mého povšimnutí. Při čtvrté hře se se mnou matka šestiprsté dívky nechtěla blíže bavit, dokud jsem neměl inteligenci 10 a řeč 65. Dál zatím dohráno nemám. Jisté řešení mě napadá, ale nejdříve zkusím, jestli je správné. :)
Image
praetorian
Liked
Posts: 57
Joined: Sat Oct 26, 2013 11:58 am

Re: [spoilery] Císařství

Post by praetorian »

predpokladám, že na splnenie tohto questu hráč nesmie byť Lovec mutantov...
User avatar
gordon
Liked
Posts: 63
Joined: Fri Oct 11, 2013 3:53 am

Re: [spoilery] Císařství

Post by gordon »

Jsem ve fázi, kdy jsem zlikvidoval Anonyma a chystám se na floatery ve Vaultu 16. Pracuji tedy proti Lovcům. Ani před tím, ani teď nemám žádnou možnost.
Post Reply