Seznam měst- výhody nakupování-modifikace

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

User avatar
Barbucha
Liked
Posts: 74
Joined: Fri Oct 04, 2013 11:33 am

Seznam měst- výhody nakupování-modifikace

Post by Barbucha »

Myslím si, že je zde hodně cestovatelů, kteří již prošli velký kus cesty a ví, kde se dá co výhodně nakoupit a nebo kde se dá případně modifikovat nějaká zbraň. Založil sem proto toto téma, ve kterém bychom si mohli předávat naše poznatky při putování pustinou.
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: Seznam měst- výhody nakupování-modifikace

Post by Powerack »

V seditu ti prodavačka zbraní upraví útočnou pušku, eagla a pumpovací broknu.

Puška je jasná, to zná každej, kdo dohrál dvojku - Rozšíření zásobníku na 100 nábojů. Určitě se hodí.
Eagle, to je to samý - Rozšíření zásobníku na 20 nábojů. Podle mně na začátek drahá sranda.
Pumpovačka - příjdeš o možnost střílet dávkou, ale stane se z toho takový malý dělo, se kterým není problém jít vymlátit i ty deathclavy v jeskyni :wink:

Ale jestli chceš opravdu ultimátní těžkou, nebo energetickou zbraň (nepočítám chladný - Vex v tom městě na moc písmenek na jihu má unikátní bojovou kudlu :D ), tak si musíš vybrat, jestli zabiješ vůdce mutíků, nebo lovců mutantů... Mutík má plasmovej kanón a velitel lovců gatling s větším zásobníkem a vyšší přesností :wink:

No a víc nepovím (vlastně sprasitel má rotační plasmu, ale tomu jí asi těžko vezmeš bez boje :D).
User avatar
Lister.Ister
Liked
Posts: 78
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:42 pm

Re: Seznam měst- výhody nakupování-modifikace

Post by Lister.Ister »

Jak již bylo řečeno, tak v Seditu je Sabrina, obchodnice se zbraněmi a ta upravuje lehké zbraně:
Desert - rozšíří zásobník - 2.000 zátek
Lovecká puška - dalekohled - 2.000 zátek
Dvouhlavňová bokovnice - zkrátí hlaveň - 1.500 zátek
Útočná puška (AK-112) - zlepší zásobník - 4.000 zátek
Odstřelovačka - změní na pistol - 3.000 zátek (-1 AB, -3 kg, -10 dostřel)
Revolver .44 - přidá nabíječ - 2.000 zátek
Opakovací brokovnice - odstraní dávku - 4.000 zátek (+10 DAM, -1kg)

V Táboře mutantů je Vatras, který upravuje težký zbraně a trvá mu to jen hodinu, oproti Sabrině, která se s tím morduje tři dny.

A poslední o kom vím, tak v základně ghoulů je robot, který umí oboje.
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: Seznam měst- výhody nakupování-modifikace

Post by Powerack »

No, co se týče toho robota na základně, tak k němu nemám heslo :-D Asi kleslo :P
Axar
Accepted
Posts: 34
Joined: Mon Oct 07, 2013 1:53 pm

Re: Seznam měst- výhody nakupování-modifikace

Post by Axar »

V základně Obrody vám může energetickou zbraň vylepšit i ten koumák tam, pokud máte plazma transformátor nebo jak se to jmenuje tak vám vylepší zbraň, vím že jde vylepšit laser pistole. Víc nevím neměl jsem u sebe moc energo zbraní, když jsem byl u něj. Jinak prozradím, že ve hře se dají nalézt min 4 tyto součástky, alespoň tolik jsem jich našel.

Edit: Tak nakonec jsem za celou hru našel 5 těchto součástek.
Last edited by Axar on Sat Oct 12, 2013 4:21 pm, edited 1 time in total.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Seznam měst- výhody nakupování-modifikace

Post by feťák8 »

Axar wrote: Jinak prozradím, že ve hře se dají nalézt min 4 tyto součástky, alespoň tolik jsem jich našel.
Super! Konečně někdo prozradil, k čemu ty transformery jsou. :)
Image
Nox
Accepted
Posts: 12
Joined: Sat Oct 12, 2013 3:47 pm

Re: Seznam měst- výhody nakupování-modifikace

Post by Nox »

Take mate problem s vymenou veci za zatky nebo stimpacky? Obchodniku je jen par a kazdy toho ma u sebe jen trosku. Sehnat desitky tisic na operace je nadlidsky ukol, byt ma clovek majetku dost.
rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

Re: Seznam měst- výhody nakupování-modifikace

Post by rajo »

Jj, autori vytvorili v hre likviditný deficit :)
User avatar
Barbucha
Liked
Posts: 74
Joined: Fri Oct 04, 2013 11:33 am

Re: Seznam měst- výhody nakupování-modifikace

Post by Barbucha »

Pokud by jsi chtěl nějaké zátky (10000 zátek) ,tak můžeš v nemocnici prodat jako "otrokář" nějakého svého společníka. Já jsem tak prodal Keri za 10000 a hned bylo na operaci :)
rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

Re: Seznam měst- výhody nakupování-modifikace

Post by rajo »

J ja viem, aj tak je v hre malo prachov v pomere k mnozstvu materialu a jeho hodnote. V podstate to znamena, ze pokial by chcel clovek mat vsetky operacie, tak by musel fakt dlho zmolit kes.
User avatar
Barbucha
Liked
Posts: 74
Joined: Fri Oct 04, 2013 11:33 am

Re: Seznam měst- výhody nakupování-modifikace

Post by Barbucha »

A nebo na to jít uplně jinak a dělat spoustu questů jen za účelem zisku. Prostě být těžký záporák. Já například vždy plnil v Seditu úkoly od Frederikovi karavany, ale říkal sem si, ať jde k čertu a upsal sem se Sedit caravan a úkoly hned byli jiné a hlavně lépe placené se spoustou dalších možností. Například, když po vás chtěla majitelka Sedit caravan vymámit z jednoho ožrali své peníze. Tak jo úkol lehký a když se s tím člověkem zakecáte, tak po vás chce, aby jste vyčistili průchod do ztracené čtvrti od páračů. A to je hned dalších 1000 zátek za úkol. Zkrátka chce to jen hledat a když už hrát znovu a znovu, tak se snažit plnit jiné úkoly. Jít jinou cestou než když jste to hráli poprvé.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Seznam měst- výhody nakupování-modifikace

Post by feťák8 »

Barbucha wrote:Pokud by jsi chtěl nějaké zátky (10000 zátek) ,tak můžeš v nemocnici prodat jako "otrokář" nějakého svého společníka. Já jsem tak prodal Keri za 10000 a hned bylo na operaci :)
Já takhle chtěl prodat Gabriela, protože mě už sral. Že si vzal cash z nájezdu na karavanu a přidání se k Rodriguezovi, to beru. Ale za 2500 aby zůstal, když chci vlákat Sebastiana do pevnosti mutantů, to je na zabití. Kdybych nesehnal další power armor, tak už byl dávno prodán.

Jinak udat všechny ty věci, aby nesmrděly dlouho v inventáři, se taky celkem dá. Teď mi je nosí Gabriel a protože nemám v partě Keri, všechno zboží mě docela dost stojí. Kromě stimpacků a knih nakupuju pořád i buffouty, mentanty a psycha. Jinak mám dojem, že ženská ze zásobovací budovy v Císařském městě má vždy za určitou dobu kromě věcí na prodej i 1000 zátek.
Image
rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

Re: Seznam měst- výhody nakupování-modifikace

Post by rajo »

Barbucha wrote:A nebo na to jít uplně jinak a dělat spoustu questů jen za účelem zisku. Prostě být těžký záporák. Já například vždy plnil v Seditu úkoly od Frederikovi karavany, ale říkal sem si, ať jde k čertu a upsal sem se Sedit caravan a úkoly hned byli jiné a hlavně lépe placené se spoustou dalších možností. Například, když po vás chtěla majitelka Sedit caravan vymámit z jednoho ožrali své peníze. Tak jo úkol lehký a když se s tím člověkem zakecáte, tak po vás chce, aby jste vyčistili průchod do ztracené čtvrti od páračů. A to je hned dalších 1000 zátek za úkol. Zkrátka chce to jen hledat a když už hrát znovu a znovu, tak se snažit plnit jiné úkoly. Jít jinou cestou než když jste to hráli poprvé.
Ja viem aj o tom :D Ja som hardcore fallout fan, mne nemusíš vysvetľovať ako dať v hre dohromady lóve :wink: To čo som vravel však stále platí, v hre je monetárny deficit a to bez ohľadu na to či predám parťákov alebo hrám za záporňáka.
Bejbe01
Neutral
Posts: 4
Joined: Tue Dec 31, 2013 7:20 pm

Re: Seznam měst- výhody nakupování-modifikace

Post by Bejbe01 »

no hram za kladnu postavu, mam 44tisic zatiek, zbrani tolko ze mi ich nosi Keri a Lystra a nemam ich uz kde predavat lebo vsade maju malo zatok :)
asi idem skusit operacie...aj ked neviem ci pojdu po tom, co som vystrielal mrtvu stvrt ked ma tam napadli, ako som pomohol dopadnut anonyma
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Seznam měst- výhody nakupování-modifikace

Post by feťák8 »

Ještě ty peníze můžeš utratit v bordelech a zaplatit holky i svým společnicím. Ale více než několik málo tisíc asi neutratíš. :)
Image
Post Reply