Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Plasmový Gatling atd.

Post by Daemon »

Jestli myslíš takovou tu oškubanou verzi plasmové pušky, tak tu používá Brian, hlavní strážný na 6. patře základny Obrody.

Ten vrah má nechutnější náhrdelník :) Kostěné věci jsou divošské výroby.
queegon
Accepted
Posts: 15
Joined: Sun Oct 27, 2013 8:22 pm

Re: Plasmový Gatling atd.

Post by queegon »

Díky za odpovědi. Tak ten spešl třetí náhrdelník od vrahouna jsem si ukradl. Škoda, že mimo usvědčení nic nedělá.

Divošské náhrdelníky jsou pro mě novinkou. Ani za dobráka ani za zloducha jsem je nezískal. Na tu pušku se jdu podívat za Brianem. Když jsou ty nové věci takhle na konci, tak už se ani nedívám, co kdo má v inventáři. Je to už jedno.

EDIT: O 1AB méně...takže jako turbo-plasmová puška v FO1 :)
barbaronan
Idolized
Posts: 102
Joined: Tue May 20, 2014 1:42 am

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by barbaronan »

Vatras vám vylepší plamenomet a dokonce i náplň do něj - MKII jestli to tu ještě někdo nezmínil .) S perkem pyroman docela brutál
valcik
Betatester
Posts: 122
Joined: Fri Oct 04, 2013 10:40 am

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by valcik »

praetorian wrote:mimochodom, Elisa má magneto-laserovú pištoľ (dmg 12-24, ináč rovnaká ako bežná laserovka).
Vo Falloute 2 pridáva magnetolejzrová bambitka bonus na prekonanie zbroje, každý výstrel ignoruje veľkú časť zo súperovej hodnoty DR a DT voči laseru. Hádam, že v Resse je to podobné. ^^
Post Reply