Inteligence 1 aneb co dělat když jste dement?

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
barbaronan
Idolized
Posts: 102
Joined: Tue May 20, 2014 1:42 am

Inteligence 1 aneb co dělat když jste dement?

Post by barbaronan »

V první řadě bych chtěl poděkovat za fakt krutý dialogy, už několikrát jsem se během hry fakt skoro pochcal smíchy :D Potřeboval bych ale i poradit. Vzhledem k tomu že jsem úplně vypatlanej, skoro nikdo mi nechce dát práci (zatim pouze tetička z rat hole od který sem dostal za odměnu bonbónky a ghoulka od který jsem dostal fakt epickej quest donýst pivíčko a jablíčka :DDD) práci u karavan taky nedostanu,(viz."penízky penízky cink cink cinkilinky" "cos to řikal? děláš si ze mě prdel?ty si ňákej zasranej feťák nebo co?vypadni odsud ty vypatlanej demente než ti ustřelím palici") frederickovu karavanu která jako jediná nabízela práci jsem bohužel musel vystřílet protože mě napad ten farmář - měl pocit že si z něho dělám prdel a ani mentats nepomáhaj, na to bych potřeboval o 1 inteligenci víc. Operace stojí ale 30 000 a já fakt nevim kde ty peníze sehnat :D Zkoušel jsem perk zlatokop ale ten je upřímně k ničemu, s 20-ti zátkama za lokaci si fakt moc zlatokopecky nepřipadám. Nemá někdo nějakej tip? :D
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Inteligence 1 aneb co dělat když jste dement?

Post by Daemon »

Na Předměstí Albuquerque máš questy. A quest od Charlieho ve Ztracené čtvrti jsi už přijal? Jinak Damian nebo Cedrick ti taky můžou dát questy, ale na to potřebuješ sílu minimálně 8.
barbaronan
Idolized
Posts: 102
Joined: Tue May 20, 2014 1:42 am

Re: Inteligence 1 aneb co dělat když jste dement?

Post by barbaronan »

Ve ztracený čtvrti mě všichni chtěli tak akorát zmlátit, je možný že sem tim pádem nemluvil se všema, protože jsem fakt dostal strach XD Damiana ani Cedricka si vůbec nepamatuju že bych někdy potkal, nebo už jsem zapomněl o koho jde. Každopádně dík za radu, zkusim je najít :mrgreen:
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Inteligence 1 aneb co dělat když jste dement?

Post by feťák8 »

Šlehni si dvoje mentanty, efekt se sčítá :twisted:
Image
barbaronan
Idolized
Posts: 102
Joined: Tue May 20, 2014 1:42 am

Re: Inteligence 1 aneb co dělat když jste dement?

Post by barbaronan »

Dobrej nápad, to mě vůbec nenapadlo že by se efekt mohl sčítat :oops:
Post Reply