Výroba předmětů?

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
User avatar
Lister.Ister
Liked
Posts: 78
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:42 pm

Výroba předmětů?

Post by Lister.Ister »

Narazil jem na pár holodisků a podle všeho musí někde někdo existovat, kdo by ony předměty vyrobil. Počítám, že data v pipboyovi (hrozný počešťováný) jako Projekt ultra-stimpack, pulzní zbraně apod. tam přeci nejsou jenom pro čtení. Čtivo je to hezký (né, opravdu zajímavé čtivo), ale dává to pocit, že mi to někdo dákáže vyrobit.
Vím jen o ghoulovi, který mi vyrobil Gauss pušku.
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: Výroba předmětů?

Post by Powerack »

No, tak když ti můžou vyrobit kápi, nebo jumpsuit... Ale taky by mně celkem zajímalo, jestli se dá k těm ultrastimům dostat jinak, než okrádáním ghoulích stráží v obrodě...
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: Výroba předmětů?

Post by Kein »

Lister.Ister wrote:Narazil jem na pár holodisků a podle všeho musí někde někdo existovat, kdo by ony předměty vyrobil. Počítám, že data v pipboyovi (hrozný počešťováný) jako Projekt ultra-stimpack, pulzní zbraně apod. tam přeci nejsou jenom pro čtení. Čtivo je to hezký (né, opravdu zajímavé čtivo), ale dává to pocit, že mi to někdo dákáže vyrobit.
Vím jen o ghoulovi, který mi vyrobil Gauss pušku.
K té gauss pušce - vrátil si ji do skaldu nebo sis ji nechal? Pokud sis ji nechal, kde bereš náboje?
User avatar
Lister.Ister
Liked
Posts: 78
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:42 pm

Re: Výroba předmětů?

Post by Lister.Ister »

Kein wrote:K té gauss pušce - vrátil si ji do skaldu nebo sis ji nechal? Pokud sis ji nechal, kde bereš náboje?
Nevím, že by šla vrátit do skladu a mám jen ten jeden zásobník. Pět nábojů je opravdu málo, možná je to spíš na finálního bosse, který jsem stejně ukecal :)
Bloody
Accepted
Posts: 28
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:44 pm

Re: Výroba předmětů?

Post by Bloody »

Kein wrote:Nevím, že by šla vrátit do skladu a mám jen ten jeden zásobník. Pět nábojů je opravdu málo, možná je to spíš na finálního bosse, který jsem stejně ukecal :)
Když vystřílíš celý zásobník do těch robotů vedle v místnosti, dostaneš dalších 20 nábojů a otevře se ti možnost zbraň odnést do skladu zbraní.
Post Reply