Moderování

Moderators: chekotay, Ratman, Seto, Saruman

User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Post by Daemon »

Tady budeme řešit záležitosti týkající se fora. Přístup sem mají jen moderátoři, což je většina členů týmu.
User avatar
Ratman
Resurrection team member
Posts: 61
Joined: Fri Dec 14, 2007 11:02 pm
Contact:

Post by Ratman »

OK, celkově myslím, že to vypadá dobře, chce to ale ještě navrhnout nějak rozumě sekce... a default jazyk by to chtelo English, nebo je nějaké snadné přepínání? Aby angláni nebyli ztracení.
Samota v pustině vás často dohání k šílenství. Jediné, co mi pomáhá udržet si smysl pro realitu, je přátelství s mojí sbírkou zpívajících brambor.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Post by Daemon »

V osobním profilu si můžeš nastavit jaký jazyk chceš. Default ale samozřejmě necháme EN.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Post by Daemon »

Co myslíte, jak udělat galerii?
Rozhodně bych teď nedal možnost návštěvníkům vkládat screeny, to bude mít smysl až vyjde mod, aby mohli linkovat svoje screeny ze hry. Takže tam teď dát jen naše screeny a wallpy. Ale jak to udělat vzhledem k CZ a EN verzím?

Jinak aby jste byli dopředu informování - až to tu spustíme, na MadBrahmině naší sekci zruším a přesunu to podsekci mezi modifikace. A screeny smažu a nahradím aktuálními...
User avatar
Ratman
Resurrection team member
Posts: 61
Joined: Fri Dec 14, 2007 11:02 pm
Contact:

Post by Ratman »

Byl bych spíš pro to, aby to bylo řešeno úplně mimo Pun Galerii, tedy normálně v HTML, jak je to teď, tohle je zbytečně komplikované, dovolil bych upload určitě až vyje mod, pak tu galerii zpřístupnit pro nahrávání lidem i nám... teď bych ji asi nevyužíval.

Hlavně to chce ve fóru nastavit kategorie (chceš baychom s něčím přišli nebo to máš namyšlené?) + změnit tady popis toho vóra (jméno webovky) atp.
Samota v pustině vás často dohání k šílenství. Jediné, co mi pomáhá udržet si smysl pro realitu, je přátelství s mojí sbírkou zpívajících brambor.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Post by Daemon »

[quote=Ratman]Hlavně to chce ve fóru nastavit kategorie (chceš baychom s něčím přišli nebo to máš namyšlené?) + změnit tady popis toho vóra (jméno webovky) atp.[/quote]
Jedna sekce pro češtinu a jedna pro angličtinu. Myslím, že v současnosti nemá smysl dělat víc...
User avatar
Saruman
Resurrection team member
Posts: 25
Joined: Sat Dec 15, 2007 9:02 am

Post by Saruman »

Hlavně je třeba se posnažit, aby to zde nedopadlo jako na fóru BGE (úplně mrtvé). Tedy alespoň zpočátku diskusi podporovat a usměrňovat. Problematika FO módů už holt netáhne tolik jako v čase Yuropu...

I když ono se to jistě spraví, až vyjde Resurrection. :-)
User avatar
Ratman
Resurrection team member
Posts: 61
Joined: Fri Dec 14, 2007 11:02 pm
Contact:

Post by Ratman »

No, ale hlavně, aby diskuse tady neužírala čas, kterej můžeme místo kecání věnovat hře ;) A dát bacha, aby se nic neprozradilo, nebo se to nezvrhlo v tuny sračkových nápadů :-/ Ono ostatně- zatím moc není o čem kecat, spíš jen špekulovat... ale až to vyjde, tak to tu určitě ožije :))))

Do dob Yuropu uteklo už tolik času... teď je každej pesan, bo žádnej pořádnej MOD ještě od vydání editoru nevyšel... takže když nezaváháme a dodržíme slíbený termín, budeme nejspíš Nejprvnější a nejmaximálnější (aneb konkurenční strategie NO.I... když už sem si teď dal na chvilku přestávku v tom učení, noooo ;)))
Samota v pustině vás často dohání k šílenství. Jediné, co mi pomáhá udržet si smysl pro realitu, je přátelství s mojí sbírkou zpívajících brambor.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Post by Daemon »

Prosím Seta o přeložení popisku Diskuze, aby se mohla přidat i pod anglickou část. A taky o vytvoření anglické verze tématu "Předtím než se začnete ptát"...

Pro všechny: Chcete si někdo vyhrát s jménama ranků? Zatím je jen přidělovaný "Resurrection team" a podle příspěvků základně na foru "new member" pro 0 a "member" pro 10. Jinak si každý může napsat v profilu titul, který se pak zobrazuje místo ranku.
Určitě by bylo pěkné nastavit ranky podle Resurrectionu, ale to teď pochopitelně nejde...
User avatar
Seto
Resurrection team member
Posts: 16
Joined: Sun Dec 16, 2007 4:34 pm
Location: Switzerland
Contact:

Post by Seto »

[quote=Daemon]Prosím Seta o přeložení popisku Diskuze, aby se mohla přidat i pod anglickou část. A taky o vytvoření anglické verze tématu "Předtím než se začnete ptát"...[/quote]
Ok, vrhnu se na to.

EDIT: Ok, postnul sem prelozenou verzi "Předtím než se začnete ptát". Nemuzu prijit na to jak upravit popisek sekce. Na to asi nemam prave, ze? To radsi napisu sem...


"Dotazy a připomínky k chystané kompletní modifikaci Falloutu 2."

"Questions and comments about the forthcoming complete modification of Fallout 2."
"Live and learn, or die and teach by example."
User avatar
Ratman
Resurrection team member
Posts: 61
Joined: Fri Dec 14, 2007 11:02 pm
Contact:

Post by Ratman »

Pokud myslíš zvýraznit příspěvek, tak je to úplně dole, myslím, že ani nemusíš klikat na moderovat toto fórum.

K těm titulům, napadlo mě jen:

Stranger
Visitor
Wanderer
Fanatic

Nebo to udělat dle reputace ve městech, s tím že místo Neutral by bylo Stranger
Samota v pustině vás často dohání k šílenství. Jediné, co mi pomáhá udržet si smysl pro realitu, je přátelství s mojí sbírkou zpívajících brambor.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Post by Daemon »

Seto: Díky. Ten popisek může měnit jen admin. Hodil jsem to tam, ale bude s tím ještě potřeba něco udělat. Debilně se to rozdělilo na dva řádky (aspoň u mě) :(

Ratman: Ty reputace jsou...
neutral
accepted
liked
idolized

...to by možná bylo i lepší.
User avatar
Ratman
Resurrection team member
Posts: 61
Joined: Fri Dec 14, 2007 11:02 pm
Contact:

Post by Ratman »

Jo, to zní líp. Já na 2 řádky nic nemám, asi mám větší monitor :)
Samota v pustině vás často dohání k šílenství. Jediné, co mi pomáhá udržet si smysl pro realitu, je přátelství s mojí sbírkou zpívajících brambor.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Post by Daemon »

[quote=Ratman]Já na 2 řádky nic nemám, asi mám větší monitor :)[/quote]
Mario už vyřešil :-)


Tak reputace nastaveny na počet příspěvků 0,10,50,100
I když teda teď mi přijde blbý, že nějaký spammer dostane rank Idolized. Snad vydáme mod dřív než někdo napíše 100 příspěvků :-D
User avatar
Seto
Resurrection team member
Posts: 16
Joined: Sun Dec 16, 2007 4:34 pm
Location: Switzerland
Contact:

Post by Seto »

Tohle se sice tyka madbrahminu, ale reknu to radsi tady:

Odkaz na prave liste na Resurrection je furt na resurrection.wz.cz
"Live and learn, or die and teach by example."
Post Reply