[Vyřešeno] Soubot Bitove Kopie :(

Obecná diskuze o Resurrectionu bez spoilerů. Jestli máte dotaz netýkající se obsahu hry nebo problémy s instalací či spuštěním, tohle je ta správná sekce, kam napsat.

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
woler
Neutral
Posts: 3
Joined: Sat Nov 30, 2013 4:03 pm

[Vyřešeno] Soubot Bitove Kopie :(

Post by woler »

Zdravim, mám problem s puštěním FO 1.5. Po spuštění hry, mi vyskoci okno "Soubor bitove kopie C:/Program Files (x86)/Movie/Toolbar/SafetyNut/x64/safetycrt.dll je platný, ale pro jiný typ počítače než je aktuální počítač. Klikněte na tlačítko OK, chcete- li pokračovat, nebo na tlačítko Storno pro zrušení zavádění knihovny DLL." Zvláštní je, že hra se začne pouštět ať dám OK nebo Storno, avšak poté vyskočí jen loading okno s Okem a hra se vypne. A občas mi vyskočí okno s nějakým Font Errorem.
Snad budete schopní poradit FO miluju, takže ress je můj sen :D
Děkuju.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Soubot Bitove Kopie :(

Post by Daemon »

Ahoj.
To nebude souviset s Resurrectionem. To se ti bez dovolení spouští nějaký jiný program, který bych ti doporučoval odstranit. Aspoň usuzuje z toho, co jsem vygooglil na heslo "SafetyNut":
http://filedennis.wordpress.com/2013/10 ... tructions/
http://www.enigmasoftware.com/safetynut-removal/
woler
Neutral
Posts: 3
Joined: Sat Nov 30, 2013 4:03 pm

Re: Soubot Bitove Kopie :(

Post by woler »

Omlouvám se za pomalou reakci na vaší radu, musel jsem pohotovostně do práce :D Tak složku jsem odstranil... Hláška po spuštění zmizela.. Bohužel to, že když pustim hru tak se ukáže jen oko (loading) a pote se hra vypne přetrváva.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Soubot Bitove Kopie :(

Post by Daemon »

Hra nainstalována v Program Files? Jestli ano, doporučuju přeinstalovat Fallout 2 a tedy i Resurrection do nějaké vlastní složky. Jinak ale při spouštětí z program files to chce pouštět jako správce.
woler
Neutral
Posts: 3
Joined: Sat Nov 30, 2013 4:03 pm

Re: Soubot Bitove Kopie :(

Post by woler »

Děkuji, hra již funguje :D Diky za rady a za práci za modem na FO.
Post Reply