Vrácení puvodní verze hry - po instalaci patche 1.1

Obecná diskuze o Resurrectionu bez spoilerů. Jestli máte dotaz netýkající se obsahu hry nebo problémy s instalací či spuštěním, tohle je ta správná sekce, kam napsat.

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
Mejlaaa
Neutral
Posts: 4
Joined: Sat Dec 07, 2013 1:20 am

Vrácení puvodní verze hry - po instalaci patche 1.1

Post by Mejlaaa »

Zdravím,

lze vrátit původní verzi hry po naistalování patche 1.1 bohužel už jsem byl docela daleko a savy z původní verze po opatchování už nejsou hratelné ( ..ano vím jsem idiot a nepřečetl jsem si podrobnosti prvního patche kde je to napsané :roll: ) lze tedy vrátit původní verzi abych ji mohl dohrát s rozehrátým profilem a savema a nemusel začínat znovu. Dík..
MaddMaxx
Neutral
Posts: 3
Joined: Sat Dec 07, 2013 9:40 am

Re: Vrácení puvodní verze hry - po instalaci patche 1.1

Post by MaddMaxx »

Čau, no nejsem sice technik, ale když všechno odinstaluješ a pak nainstaluješ jen základní Resurrection, tak ti to musí šlapat, řekl bych..
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Vrácení puvodní verze hry - po instalaci patche 1.1

Post by Daemon »

Je to, jak píše MaddMaxx. Ale radši si před tím někam stranou zkopíruj savy, abys o ně nepřišel. Savy najdeš ve Fallout 2\Resurrection\resdata\ a je to adresář SAVEGAME
Pokud už nemáš instalaci verze 1.0, tak je třeba tady - http://webshare.cz/#/file/45h2ol3up3/fa ... cz-1-0-exe
Mejlaaa
Neutral
Posts: 4
Joined: Sat Dec 07, 2013 1:20 am

Re: Vrácení puvodní verze hry - po instalaci patche 1.1

Post by Mejlaaa »

....tak to mě nenapadlo a přítom tak jednoduché :D díky, vyzkoušeno a vše OK pokračuje se dál........
Zabo
Neutral
Posts: 5
Joined: Tue Dec 24, 2013 9:52 pm

Re: Vrácení puvodní verze hry - po instalaci patche 1.1

Post by Zabo »

Ahojte, já sem zamířil z důvodu, že jsem nějak nenarazil na informaci, jestli je možné aplikovat patch na rozehranou hru. Hledal jsem ve FAQ, Infu, stránce pro stažení, Changelogu, README a nic.

Proto by nebylo od věci napsat to na stránky se odkazy pro stažení, popř. i někam na začátek changelogu.

A teď mě omluvte, jdu si obout nakopávačky prdelí a vyrážím zpět do pustiny...
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Vrácení puvodní verze hry - po instalaci patche 1.1

Post by Daemon »

Psal jsem to při uveřejnění patche, ale máš pravdu, že teď už je to ztracená informace, kterou by chtělo zmínit i jinde. Doplním.
Jinak radši pro ujasnění: Savy z různých verzí nejsou kompatibilní.
Post Reply