Liebesbrief...

Obecná diskuze o Resurrectionu bez spoilerů. Jestli máte dotaz netýkající se obsahu hry nebo problémy s instalací či spuštěním, tohle je ta správná sekce, kam napsat.

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
dot.tekk
Neutral
Posts: 1
Joined: Thu Feb 27, 2014 9:05 am

Liebesbrief...

Post by dot.tekk »

Ahoj,

je to tak pět let co jsem na falloutí svět zapomněl a jen díky náhodě jsem před týdnem otevřel madbrahminu a dočetl se, že ČEŠTÍ! moddeři vydali nový rozsáhlý datadisk postavený na fallout2 enginu. Nevěřil jsem vlastním očím, uším, ani hmatu. Jal sem se stáhnout váš skvost a nezbývá mi než smeknout! Děkuji všem co se jakkoliv podíleli na tvorbě F:1.5. Vaše hra je skvělá, příběh zajímavý, propletenost a znovuhratelnost minimálně na úrovni F:1 a 2 a hlavně obtížnost je opravdu výzva. Zároveň vám musím vzkázat od :evil: přítelkyně :evil: , že jste banda budižkničemů, protože s ní už týden konverzuji jen ANO a NE, doma nepomáhám, nevařím, neuklízím a jen civím do bedny. Můj zaměstnavatel si myslí že fetuju, protože mám kruhy pod očima, do práce chodím pozdě, po obědě usínám a večer chodím brzo ikdyž práci nestíhám. Úplně jste mě vrátili na základní/střední školu :lol: .

Zatím bych tipoval že mám nahráno asi 30hodin se třemi postavami (hraju současně více postav a zkouším různé možnosti řešení úkolů a je to pecka). Zároveň chci pochválit kvalitu vašeho produktu. narazil jsem jen na pár bugů/errorů (na fóru již jsou sepsané). Hru jsem zatím nedohrál, nacházím se před městem albablabla, ale nemůžu se dočkat rozuzlení mé historie a všech dopadů jednání mých postav v outru.

Mám ale jeden problém. rád bych váš tým nějak odměnil. Vzhledem k tomu, že cílová skupina tohoto datadisku je již v produktivním věku, asi nebudu jediný, kdo by vám rád přispěl nějakou kačku za vaší píli, snahu, trpělivost a odhodlání (jak je známo za díky si chleba nekoupíte a od dob co jsou peníze se neděkuje...). Uvítal bych, kdyby jste vytvořili DONATE button nebo popřemýšleli třeba o kickstarteru na F:2.5 nebo jiný projekt, ale určitě by byla škoda váš talent nerozvíjet.

Díky za tu bouři nostalgie :wink: ,
Ondra.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Liebesbrief...

Post by Daemon »

Ahoj,

jsem rád, že se ti hra líbí. Díky za chválu a díky moc, že by si chtěl i přespět. Vážím si toho. Ale není to potřeba, žádný donate zavádět nebudeme. Vysvětleno je to ve FAQ v předposlední otázce.
Post Reply