Bugy

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
User avatar
jiloun
Neutral
Posts: 7
Joined: Mon Oct 07, 2013 12:05 pm

Vrah

Post by jiloun »

Ahoj,
chci se zeptat kdy vyjde nějaký opravný patch?, protože mám problém když vyzvu vraha v hornickém městu na souboj v aréně pro vyřešení sporu...
....tak to vždycky spadne když chci provést úder :-(
chci o tom informovat, aby o tom tvůrci věděli, protože zatím mi hra jela bez problémů 8) a tento quest zatím přeskakuju, než se opraví problém.

s pozdravem jiloun
Tommik
Accepted
Posts: 10
Joined: Mon Oct 07, 2013 7:46 am

Re: Bugy

Post by Tommik »

Mne suboj s vrahom fungoval bez problemov. Zabil som ho jednou ranou do hlavy.
y2kane
Neutral
Posts: 4
Joined: Sun Oct 06, 2013 10:05 am

Re: Bugy

Post by y2kane »

Grahf wrote:V sedite, keď sa vkradnem do šerifovho sídla, odlákam ho pomocou kuchárky, potom prejdem do jeho cimry, pričom on sa vybavuje so ženskou a dám save, tak ked ten save načitam, tak sa šerif restartuje na pôvodné miesto a hneď nabehne rozhovor, po ktorom na mňa zaútočí. Takže som v prdeli, pretože predošlý save mám ďaleko vzadu? Nešlo by to nejak opraviť? :?
Stalo se mi to samé, vyřešil jsem to tak, že jsem hned po loadu mačkal jak divej 1 (plížení) a následně jsem šel pomalu ke dveřím (obloukem přes celou místnost).
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: Vrah

Post by Kein »

jiloun wrote:Ahoj,
chci se zeptat kdy vyjde nějaký opravný patch?, protože mám problém když vyzvu vraha v hornickém městu na souboj v aréně pro vyřešení sporu...
....tak to vždycky spadne když chci provést úder :-(
chci o tom informovat, aby o tom tvůrci věděli, protože zatím mi hra jela bez problémů 8) a tento quest zatím přeskakuju, než se opraví problém.

s pozdravem jiloun
Jde ho i ukecat bez souboje. Tak pokud se ti nechce čekat na patch tak to zkus přes řeč. ;-)
Matino4444
Neutral
Posts: 2
Joined: Mon Oct 07, 2013 11:03 am

Re: Bugy

Post by Matino4444 »

Matino4444 wrote:Ahoj. Mám problém se společníkama. Mám Keri a Vořecha, ale vůbec za mnou nechodí a ani nebojujou, snažil jsem se nastavit všechno možný, restartovat hru, zkontrolovat zranění, říct jim, ať na mě chvíli počkaj. Před tim za mnou normálně chodili, i když v boji jim to občas chvíli trvalo, než se zapojili. Nevíte co s tim? Dík
Tak už jsem to vyřešil. Když jsem měl jít do ringu v Corathu, tak mě to nějakym bugem napoprvé hodilo do toho baráku, kam mě to vždycky hodí po příjezdu s karavanou. Uložil jsem si to znova, šel jsem znova vyzvat strejčkova poskoka do ringu, tentokrát už jsem normálně zápasil, zjistil jsem že na to nemám, tak jsem naloadoval, ale saveku až po tom prvnim bugu, to mi zaseklo moje postavy. No, tak jsem sice ze staršího loadu hrál velkej kus znova, ale už to funguje, stejně jsem nebyl nijak extra daleko :)
Axar
Accepted
Posts: 34
Joined: Mon Oct 07, 2013 1:53 pm

Lovci

Post by Axar »

Zdravím, snažím se vstoupit k lovcům. Absolvoval jsem hlídku s Dutchem (strážný u hlavního vchodu) myslel jsem, že tím mám splněno, ale když se vrátím ke Kraigovi (ten trpaslík) tak mi říká, že mi stále chybí u Duthe splnit úkol.... Znovu na pochůzku již jít nejde.

Edit: Tak když jsem splnil i poslední úkol, tak je vše v pořádku, tzn problém je v tom že když splníte misi s Pulzní pistolí a Hlídku, Kraig vám řekne, že nemáte hlídku splněnou.
Grahf
Accepted
Posts: 15
Joined: Fri Oct 04, 2013 9:54 am

Re: Bugy

Post by Grahf »

y2kane wrote:
Grahf wrote:V sedite, keď sa vkradnem do šerifovho sídla, odlákam ho pomocou kuchárky, potom prejdem do jeho cimry, pričom on sa vybavuje so ženskou a dám save, tak ked ten save načitam, tak sa šerif restartuje na pôvodné miesto a hneď nabehne rozhovor, po ktorom na mňa zaútočí. Takže som v prdeli, pretože predošlý save mám ďaleko vzadu? Nešlo by to nejak opraviť? :?
Stalo se mi to samé, vyřešil jsem to tak, že jsem hned po loadu mačkal jak divej 1 (plížení) a následně jsem šel pomalu ke dveřím (obloukem přes celou místnost).
Mne hneď po loadu vybehne dialogove okno, šerif ma pošle do prdele a spustí sa bojová fáza. Z toho sa nemám jak dostať.
EaSy
Neutral
Posts: 1
Joined: Mon Oct 07, 2013 3:49 pm

Re: Bugy

Post by EaSy »

Daemon wrote:
Malá Oliheň wrote:Stava se to velice nepravidelne, dal jsem tomu cca 10 pokusu a pokazde to po ruzne dlouhe dobe spadne a posledni save to corruptne.
Klido nahraju save ale potreboval bych poradit kde je najdu jelikoz v instalacni slozce jsem nic nenasel
Fallout2\Resurrection\resdata\SAVEGAME a save je vždy celý ten adreář SAVE s číslem.
Případně zkus ten soubor, co jsem postoval zde - viewtopic.php?f=3&p=976#p976 - jestli to náhodou nepomůže.
Čus,
mám stejný problém jako má Malá Oliheň. Savky mám zde http://files.uloziste.com/fccd7a0b32052151/SAVEGAME.zip. Jsou tam dva save sloty. Slot 9 je funkční. Slot 10 již ne. Pokud si nahraješ slot9 a chvíli budeš hrát, tak by ti to mělo do doby než zabiješ 2 nepřátele spadnout (pro rychlou reprodukci: stačí jedním krokem vykouknout 2x vytřelit a zase zalézt a opakovat - pes blokuje cestu).
User avatar
jiloun
Neutral
Posts: 7
Joined: Mon Oct 07, 2013 12:05 pm

Re: Vrah

Post by jiloun »

Kein wrote:
jiloun wrote:Ahoj,
chci se zeptat kdy vyjde nějaký opravný patch?, protože mám problém když vyzvu vraha v hornickém městu na souboj v aréně pro vyřešení sporu...
....tak to vždycky spadne když chci provést úder :-(
chci o tom informovat, aby o tom tvůrci věděli, protože zatím mi hra jela bez problémů 8) a tento quest zatím přeskakuju, než se opraví problém.

s pozdravem jiloun
Jde ho i ukecat bez souboje. Tak pokud se ti nechce čekat na patch tak to zkus přes řeč. ;-)
...tak ještě jsem nezkoušel vzít si mentas, protože v možnostech odpovědí jsem zkoušel všechno, asi mám malou inteligenci, když říkáš, že to jde :-)
Axar
Accepted
Posts: 34
Joined: Mon Oct 07, 2013 1:53 pm

Ztracené dítě

Post by Axar »

Teď se mi stala velmi zajímavá věc. Vyřešil jsem zmizení kluka v Císařství, hned jsem to šel ohlásit tomu šéfovi a začal automatický pohyb, ovšem můj společník byl za mnou a zůstal ve dveřích, takže v tuto chvíli nelze vůbec nic dělat. :(
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Bugy

Post by feťák8 »

Nevim, jak moc bug, ale když jsem u Strýčka zkusil odemknout stůl v jeho pracovně a dal omylem ukrást, tak mi šlo vykrást obsah jeho stolu bez toho, abych něco musel odemykat.
Ze začátku mě trochu překvapovalo setkání s krtčíma potkamana. Hlavně mezi Rat Hole a Seditem. Hra se zeptala, jestli se chci setkat se smečkou, ale byl tam jenom jeden chudáček. S mantisama ten problém nebyl. Při cestování do dalších lokací už se všechny potvory objevovaly normálně, tj. smečka byla fakt smečka a ne jednotlivec.
Image
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

Grahf wrote:V sedite, keď sa vkradnem do šerifovho sídla, odlákam ho pomocou kuchárky, potom prejdem do jeho cimry, pričom on sa vybavuje so ženskou a dám save, tak ked ten save načitam, tak sa šerif restartuje na pôvodné miesto a hneď nabehne rozhovor, po ktorom na mňa zaútočí. Takže som v prdeli, pretože predošlý save mám ďaleko vzadu? Nešlo by to nejak opraviť? :?
Oprava viz zde zde - viewtopic.php?f=11&t=76

EaSy wrote:Čus,
mám stejný problém jako má Malá Oliheň. Savky mám zde http://files.uloziste.com/fccd7a0b32052151/SAVEGAME.zip. Jsou tam dva save sloty. Slot 9 je funkční. Slot 10 již ne. Pokud si nahraješ slot9 a chvíli budeš hrát, tak by ti to mělo do doby než zabiješ 2 nepřátele spadnout (pro rychlou reprodukci: stačí jedním krokem vykouknout 2x vytřelit a zase zalézt a opakovat - pes blokuje cestu).
Zkoušel jsem to. Ta desítka se mi taky nenačte. A když načtu tu devítku, odehraju tah a zase uložím jinam, tak už to zase nejde načíst. Něco tam je evidentně už špatně :(
Ale jinak se mi to nepodařilo shodit. Pobil jsem ty mexikánce, co tam stojej v řadě (jsou čtyři nebo pět) a k tomu i Vořecha, protože po prvním zabitém jsem ho omylem zasáhnul, takže mi nedal na výběr. Mám obavy, jestli to není obecný problém s Falloutem. Možná zkus nějaké obecné tipy pro Fallout 2, co dělat při častém padání. Například se doporučuje měnit nastavení art_cache_size v cfg souboru. Akorát místo fallout2.cfg upravuj fores.cfg
Grahf
Accepted
Posts: 15
Joined: Fri Oct 04, 2013 9:54 am

Re: Bugy

Post by Grahf »

Daemon: dik, funguje to. Akurát mi to je prd platné, pretože sejf neotvorím, ani 40 v lockpicku nestačí :?
btw: náhodou som pri tom objavil jeden bug. Vedľa sejfu je uzamknutý stol. Ani ten sa mi nepodarilo otvoriť, ale náhodou som miesto 2 (lockpick) stlačil 3 (kradnutie) a tým sa mi podarilo dostať do inventára stolu, ktorý som vybrakoval, pričom stol sa ďalej tvári ako zamknutý :)
Habík
Accepted
Posts: 10
Joined: Thu Oct 03, 2013 7:16 pm

Re: Bugy

Post by Habík »

Předem se omlouvám, jestli tu tyto dva bugy už někdo psal, nechci to ale projíždět, protoýe se to tu hemží spoilery a já nemám zdaleka dohráno :-)

1) Chuckova police se dá vybrat i bez odstranění pasti a to pomocí skillu ukrást. Zjištěno omylem stisknutím špatného čísla - hrál jsem potmě, protože manželka už spala :D

2) Pokud si u Sabriny v Seditu necháte nejdříve představit všechny modifikace na zbraně, které máte u sebe a teprve potom se rozhodnete pro úpravu opakovací brokovnice (vyberete ji jako jednu z dialogových možností), obdržíte místo ní útočnou pušku s větším zásobníkem. Když sem úpravu objednal hned co mi ji představila, vše fungovalo správně.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Bugy

Post by feťák8 »

Habík wrote: 2) Pokud si u Sabriny v Seditu necháte nejdříve představit všechny modifikace na zbraně, které máte u sebe a teprve potom se rozhodnete pro úpravu opakovací brokovnice (vyberete ji jako jednu z dialogových možností), obdržíte místo ní útočnou pušku s větším zásobníkem. Když sem úpravu objednal hned co mi ji představila, vše fungovalo správně.
Hm, tenhle problém jsem měl taky.
Jinak u toho kradení ze zamčených stolů, to samé jde jde ještě provést u dokotra v Seditu a nahoře v casinu u Rodrigueze.
Image
Post Reply