[Opraveno] Padání hry při boji ve Ztracené čtvrti

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

[Opraveno] Padání hry při boji ve Ztracené čtvrti

Post by Daemon »

Při boji ve Ztracené čtvrti hra padá a uložené pozice už nejdou načíst. Způsobuje to Gabriel, když je zabit. Udělal jsem provizorní opravu. Aby fungovala je ale potřeba použít uloženou pozici před první návštěvou Ztracené čtvrti. Pro opravu si nahrajte do Fallout2\Resurrection\resdata\MAPS tento soubor:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/2501083/sed_ztr.map
Sherlock161
Accepted
Posts: 14
Joined: Fri Oct 11, 2013 7:27 am

Re: Šerifův syn

Post by Sherlock161 »

hezký, ale já už nemám uloženou pozici před první návštěvou Ztracené čtvrti. :-P
User avatar
Saruman
Resurrection team member
Posts: 25
Joined: Sat Dec 15, 2007 9:02 am

Re: Šerifův syn

Post by Saruman »

Sherlock161: Přemazávat si pozice přece není potřeba. Slotů k ukládání je ve hře stovky.

Nicméně pád hry v kasínu způsobuje zabití Gabriela, uložení a následné nahrání. Až zemře Gabriel, neukládej hru, dokud neodejdeš do jiné lokace. To by mělo problém vyřešit.
alex32
Neutral
Posts: 5
Joined: Thu Oct 31, 2013 4:44 pm

Re: [Opraveno] Padání hry při boji ve Ztracené čtvrti

Post by alex32 »

TO jsem udelal a tejne pri boji v casinu i nahore v patre to porad pada , uz jsem zkusil vse co tu je a atele se nedari :( jsem uz pekne zoufalej :*
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: [Opraveno] Padání hry při boji ve Ztracené čtvrti

Post by Daemon »

Oprava je už součástí verze 1.1
Pokud jste si provizorní opravu stáhli a nahráli do resdata a budete patchovat, soubor provizorní opravy smažte, aby nekonfliktoval s verzí 1.1
Krysak
Neutral
Posts: 2
Joined: Sat Dec 07, 2013 9:31 pm

Re: [Opraveno] Padání hry při boji ve Ztracené čtvrti

Post by Krysak »

Ach jo, mam nahranej patch a stejně mi to padá jakmile ho zabiju:/ Nepomáhá ani odchod z lokace, respektive jak se ukončí boj tak to padne do woken. Mám win 7 64bit. Před patchem mi to nedělalo. Co se týče základu tak mám fallout 2 na tom killpath patch a pak instalovanej resurrect.

Edit: ještě dodám, že mi to nedělá když sejmu Gabriela ale Sancheze, proto mě to vadí, protože nemůžu dokončit úkol pro Ghuly.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: [Opraveno] Padání hry při boji ve Ztracené čtvrti

Post by Daemon »

Uploadni prosím save, zkusim se podívat, v čem je problém.
jan.svoboda
Neutral
Posts: 3
Joined: Sat Dec 07, 2013 4:57 pm

Re: [Opraveno] Padání hry při boji ve Ztracené čtvrti

Post by jan.svoboda »

I já mám tento problém, před patchem bylo u mě vše v pořádku a nyní po patchi a novém rozehrání hra spadne po zabití Sancheze a ukončení boje (např. odejitím z lokace). Pokud pomůže, zde je můj save: https://dl.dropboxusercontent.com/u/30399359/SLOT96.rar
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: [Opraveno] Padání hry při boji ve Ztracené čtvrti

Post by Daemon »

Save pomohl, díky. Oprava viz zde - viewtopic.php?f=11&t=566
jan.svoboda
Neutral
Posts: 3
Joined: Sat Dec 07, 2013 4:57 pm

Re: [Opraveno] Padání hry při boji ve Ztracené čtvrti

Post by jan.svoboda »

Vše již šlape jako hodinky, děkuji moc, rychlost opravování bugů je vážně nevídaně úžasná :)
Post Reply