Těžké nebo energetické?

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

User avatar
gordon
Liked
Posts: 63
Joined: Fri Oct 11, 2013 3:53 am

Re: Těžké nebo energetické?

Post by gordon »

Já mám na lehkých zbraních 100% a mám rychlostřelce. :D A sniperku po vymlácení strýčkovců mám též. A teď babo raď. Pokud získám ještě jeden level, tak budu mít dalších 20 bodů a to pak bude dalších 20 dovednostních bodů. Řeč už mám na 100%, paklíč na 72% a ani s jedním nemám problém. Nevím kam to strkat dál. zase je to dost bodů. Nejde někde ve hře získat nějaké body na těžké, nebo energetické zbraně od někoho učením, jak jsem získal od náčelníka to stahování geckonů?
Cukov
Accepted
Posts: 25
Joined: Mon Oct 21, 2013 11:27 am

Re: Těžké nebo energetické?

Post by Cukov »

gordon wrote:Já mám na lehkých zbraních 100% a mám rychlostřelce. :D A sniperku po vymlácení strýčkovců mám též. A teď babo raď. Pokud získám ještě jeden level, tak budu mít dalších 20 bodů a to pak bude dalších 20 dovednostních bodů. Řeč už mám na 100%, paklíč na 72% a ani s jedním nemám problém. Nevím kam to strkat dál. zase je to dost bodů. Nejde někde ve hře získat nějaké body na těžké, nebo energetické zbraně od někoho učením, jak jsem získal od náčelníka to stahování geckonů?
Nikdo tě nenaučí těžké ani energetické, jedině sám.
No nevim....mě se nejvíc osvědčila kombinace vylepšenej gatling na jedné ruce(takže těžké) a na druhé plasmová puška(energetické)....ale já měl tyhle specializace už od začátku(včetně lehkých:o). Osobně si myslím, že energetickýma neprohloupíš, ve hře jde poměrně snadno získat lehká plasmová puška, laserová puška, a laserový gatling. S plasmovou puškou už je to drobet horší....ale taky se dá.
Bodů získáš eště hafo, tak bych se nebál je do jedný skupiny narvat.
PS: Dobrá rada na závěr......dávej i něco do vědy nebo investuj do knížek, vyplatí se ti to.
Last edited by Cukov on Fri Oct 25, 2013 2:27 pm, edited 1 time in total.
mantis7
Neutral
Posts: 7
Joined: Mon Oct 14, 2013 10:25 am

Re: Těžké nebo energetické?

Post by mantis7 »

Nekde jsem si bud s nekym pokecal s vysokou reci, INT nebo vedou a v okynku mi to napsalo ze jsem se naucil neco o energetickych zbranich, ale kdyby jste me zabili tak si nevzpomenu uz kde :-/ Ale mozna jak v Obrode opravite toho robota - ruku do ohne za to ale nedam :-/
Samozrejme jsem neporovnaval staty pred a po... takze v podstate jak kdybych tu nic nenepsal :D
User avatar
gordon
Liked
Posts: 63
Joined: Fri Oct 11, 2013 3:53 am

Re: Těžké nebo energetické?

Post by gordon »

Cukov wrote: Nikdo tě nenaučí těžké ani energetické, jedině sám.
No nevim....mě se nejvíc osvědčila kombinace vylepšenej gatling na jedné ruce(takže těžké) a na druhé plasmová puška(energetické)....ale já měl tyhle specializace už od začátku(včetně lehkých:o). Osobně si myslím, že energetickýma neprohloupíš, ve hře jde poměrně snadno získat lehká plasmová puška, laserová puška, a laserový gatling. S plasmovou puškou už je to drobet horší....ale taky se dá.
Bodů získáš eště hafo, tak bych se nebál je do jedný skupiny narvat.
PS: Dobrá rada na závěr......dávej i něco do vědy nebo investuj do knížek, vyplatí se ti to.
Právě při dobývání císařství tam u brány mám možnost po bitce sebrat plasmovou pušku. Tak bych bez potíží mohl jen přihodit na energetické a jít dál. Zvážím to.

Díky za odpověď.
Spitfire
Neutral
Posts: 2
Joined: Thu Jan 23, 2014 5:47 pm

munice 7,62

Post by Spitfire »

Zdravim
Kde se dá sehnat munice do Antimateriálové pušky? Měl sem cca 100 nábojů, tušim že sem je našel zároveň s puškou ale další kule žádnej prodejce zbraní nemá v nabídce.
Zároveň mam docela problém krmit Gatling 5mm municí, nějaký tipy kde brát, když sem zabil úchila v Albaquerk, tak nestačí to co mají obchodníci v seditu a ten na předměstí v Alba...
valcik
Betatester
Posts: 122
Joined: Fri Oct 04, 2013 10:40 am

Re: Těžké nebo energetické?

Post by valcik »

Spitfire:
Skús u Chucka v Albu. A ak hráš poslednú verziu, zastav sa aj u obchodníka v Corathe.

edit: Hups, takže len ten Corath, vidím že Chucka si poslal do kopru. :mrgreen:
Spitfire
Neutral
Posts: 2
Joined: Thu Jan 23, 2014 5:47 pm

Re: Těžké nebo energetické?

Post by Spitfire »

Jóó, ja už sem toho obchodníka objevil, bylo mi divný že by v coratu žádnej nebyl a při tom se chovával hned v prvním baráku. To je tak když se ke hře vrátim po velký pauze... :)
Klidně to modi můžou smazat, otázka ja k zbytečná
Post Reply